Įkraunama...
Įkraunama...

Blakutės ar patalynės erkutės?

Blakutės ar patalynės erkutės? Atsibudus radau sukandžiotą koją, kaip uodai, bet tikrai namie uodų nėra, kas tai dar galėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 08 04, 08:06)
Blakutės ar patalynės erkutės? Atsibudus radau sukandžiotą koją, kaip uodai, bet tikrai namie uodų nėra, kas tai dar galėtų būti?

kai kanda blakes turi buti po trys ikandimus
Atsakyti
QUOTE(Nerry @ 2005 08 27, 21:16)
kai kanda blakes turi buti po trys ikandimus


budavo labai daug įkandimų, išpurškėmė kambarį, išmetėme lovą, tikiuos dingo tfu tfu tfu
Atsakyti
Patalynės erkutės negali būti šiuo atveju tikrai, nes jos yra mikroskopinės ir tegali sukelti odos suerzinimą - dažniausiai veido, kaktos srityje bei alergiją, kas yra alergiškas joms. Jų įkandimai plika akimi nematomi. Taigi arba ten kokie kiti vabaliukai užsiveisė arba alergija. Beje, blakės tikrai nebūtinai po 3 įkandimus padaro mirksiukas.gif .
Atsakyti

Taip, cia tikrai ne erkutes. Jos mikroskopines, taciau alergija sukelia ne pacios erkutes, o ju ekskrementai, susimaise su dulkemis, kurias ikvepiame.
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 09 01, 14:28)
Taip, cia tikrai ne erkutes. Jos mikroskopines, taciau alergija sukelia ne pacios erkutes, o ju ekskrementai, susimaise su dulkemis, kurias ikvepiame.


tai čia tokia alergija kaip alerginė bronchinė astma - ją sukelia erkučių ekskrementai, o odos alergija atsiranda nuo pačių erkučių, būna dažniausiai kaktos srityje, dėl tam tikrų organizmo išskiriamų medžiagų erkutės susierzina ir ima graužt odą, todėl atsiranda išbėrimai.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 01, 14:51)
tai čia tokia alergija kaip alerginė bronchinė astma - ją sukelia erkučių ekskrementai, o odos alergija atsiranda nuo pačių erkučių, būna dažniausiai kaktos srityje, dėl tam tikrų organizmo išskiriamų medžiagų erkutės susierzina ir ima graužt odą, todėl atsiranda išbėrimai.




Eina sau, baisu blink.gif
Man tai yra diagnozuota alergija dukliu erkutems, tai irgi kankinuosi - atsubundu ryte su baisia sloga, buna kad ciaudau visa diena. Aciu dievui ant kaktos dar nieko nera!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lape Snape: 02 rugsėjo 2005 - 09:52
man taip pat nustatė alergiją dulkių erkutėms verysad.gif gal kas galite patarti, kaip ir kokiais būdais bei priemonėmis efektyviausia naikinti tas namų erkutes? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Etaila @ 2008 11 04, 20:40)
man taip pat nustatė alergiją dulkių erkutėms  verysad.gif  gal kas galite patarti, kaip ir kokiais būdais bei  priemonėmis efektyviausia naikinti tas namų erkutes?  blink.gif


Yra toks skystis ,,Milbiol" vaistinėse.
Atsakyti
Kazkada nezinia del ko, bet mano gyd sake,kad gelbsti tokie dalykeliai,kaip patalynes lyginimas+drabuziu lyginimas+ lovos lyginimas per slapia paklode, arba lova reikia plaunamu siurbliu praeiti,o poto karstu lygintuvu. Bet as nesu alergiska, cia tik mano gydytoja taip sake - gali pameginti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 04 lapkričio 2008 - 21:27
QUOTE(Etaila @ 2008 11 04, 20:40)
man taip pat nustatė alergiją dulkių erkutėms  verysad.gif  gal kas galite patarti, kaip ir kokiais būdais bei  priemonėmis efektyviausia naikinti tas namų erkutes?  blink.gif

O dar visus pavirsius praplauti suru vandeniu, net lova ir pagalves, ir kaldros ir visus minkstus baldus
Atsakyti
Na " praplauti" ar "prabraukti" tikrai neuzteks, nes dulkiu erkutes gyvena viduje.Jas naikinti reikia didelio karscio arba ilgai palikti saltyje wink.gif
Atsakyti