Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Toliau demonstruojam savo darbus ir dalinam patarimus

user posted image

60 tema
59 tema
58 tema
57-23 temos

SCHEMŲ PAIEŠKA

Siuvinėjimo ABC
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 09 kovo 2009 - 16:06
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 14:11)
tai tikiausiai siūlai kalti, gal kokie sudulėję, pasenę, o kur juos pirkai?

visuomet perku Vcup'e 'gerose akyse'
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2009 03 09, 15:57)
visuomet perku Vcup'e 'gerose akyse'

Tai net nežinau, nors manau tai tiks nevykusi špūlytė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 16:31)

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 16:36)
bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  ir greičiau  bigsmile.gif

Greit tik zuikis moka biggrin.gif Aš gi darbe, o rėmai namie, tai nebent vakare, jei kaip nors iki kompo dasigausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 09, 16:25)
O as gavau pranesimus, kad mano uzsakymai is FR ir US issiusti. Prisisakiau karoliuku Nimue dizainams, o is US visokiu pribumbasu 3 naujiems projektams. Bus gatavi - parodysiu mirksiukas.gif O dabar labai niezti, kad greiciau tas uzsakymas mane pasiektu.

Kaziuke tooookių fainų rėmelių prisipirkom wub.gif Iš kirvarpų suėsto medžio hihihi.gif Atrodo nerealiai wub.gif


o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 09, 16:04)
Greit tik zuikis moka biggrin.gif Aš gi darbe, o rėmai namie, tai nebent vakare, jei kaip nors iki kompo dasigausiu biggrin.gif


Mano sesuo sako: "greitai tik katės vaikuojasi" lotuliukas.gif . Registruojuosi ir aš najuose namuose.
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 16:06)
o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?


user posted image
user posted image

ir daugybė kitokių gražių schemų
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 16:06)
o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?


Aš DMC pas juos pirkau, ten truputį pigiau išeina, o po truputį ir daug susidaro. Antra nereikia iš namų eiti, viskas vienoj vietoj. Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.
user posted image
Labai jau nepatogu maišely siūlus laikyt.
O ir pagal aprašymą, toks ūkiškas daiktas pasirodė.
Plastikinė patogi dėžutė siuvinėjimo siūlams, kurioje telpa 108 ritės su siūlais. Pakuotėje rasite 50 kartoninių ričių ir DMC siuvinėjimo siūlų sąrašą, kuriame patogu susižymėti turimas spalvas. Išmatavimai 26x17,5x4,5 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 09 kovo 2009 - 16:12
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 17:06)
o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?


Kaip tik dabar jais siuvineju, man tai niekuo nesiskiria nuo DMC, tik nezinau kaip nesiosis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 17:06)
o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?

Siaip asvisada viska perku tik kasiuluose, tie siuliukai po 1,2 greiciausiai Ariadna. Man jie nepatinka schmoll.gif kazkada pradejau nuo ju,nes geresniu nebuvo smile.gif labai skurdi spalvu palete ir labai narpliojasi .Manau jeigu tikrai nori grazaus darbelio, reikia nepagaileti pinigeliu ir nusipirkti rimtesniu siulu, juolab kad ir daugumos schemu raktai pateikti DMC arba Anchor siuliukais, o eigu bandysi konvertuoti i Ariadna, tai tiesiog daugumos atspalviu nebus. 4u.gif Zinoma,jeigu siuvineji atvirute ar koki maza darbeliuka tokikaip adatine, tai tikrai tiks ir Ariadna,bet jeigu paveikslas su daugeliu spalvu ir atspalviu, tikrai rekomenduociau rimtesniu gamintoju siulus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 09 kovo 2009 - 16:22
QUOTE(etaeta @ 2009 03 07, 10:48)
drinks_cheers.gif su Savex tai kazkokia katastrofa, man 6 paveikslus sugadino  doh.gif  doh.gif  senai jau ten nesireminu, kalbejau su vienu meistru, kazkada dirbusiu ten,tai sake jie  uzsakymus is visos Lietuvos  veza i Rumsiskes,o ten kai ju suplaukia tukstanciai, tai niekam nera idomu ar jis siuvinetas, ar tapytas  , daro "bele kaip". Kad tik greiciau uzsakymais atsikratyt. Man kazkaip protas nenesa,kaip gali visus 6 paveikslus sugadinti, tai per daug nukirpo, tai bangas paliko, tai nuirusi siula prispaude po stiklu paveikslo centre,nu pasibaisejus buvau  doh.gif Ir nieko ten su jais nepasiaiskinsi, kelis litus nuleidzia ir jauciasi teisus. Tai tiek ,is mano patirties.  4u.gif  Dar, tas pats meistras sake,kad jie labai nemegsta siuvinetu darbu reminti, reminimo kaina ta pati,  o  darbo kelis kartus daugiau, negu ireminti tapyta paveiksla,tai kartais specialiai gali palikti broko,kad daugiau nenestumet, o uzsakymu jiems ir taip netruksta.  4u.gif

doh.gif blink.gif Kaip jie sitaip gali sugadinti darbus unsure.gif Nesuprantu schmoll.gif
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau, reikia daugiau kantrybes ir kruopstumo mirksiukas.gif bet jeigu apsiema darba padaryti turi padaryti gerai, o jei nenori reminti siuvinetu darbu gali uzsirasyti lentele "SIUVINETU DARBU NEREMINU" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 17:11)
Aš DMC pas juos pirkau, ten truputį pigiau išeina, o po truputį ir daug susidaro. Antra nereikia iš namų eiti, viskas vienoj vietoj. Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.

Labai jau nepatogu maišely siūlus laikyt.
O ir pagal aprašymą, toks ūkiškas daiktas pasirodė.
Plastikinė patogi dėžutė siuvinėjimo siūlams, kurioje telpa 108 ritės su siūlais. Pakuotėje rasite 50 kartoninių ričių ir DMC siuvinėjimo siūlų sąrašą, kuriame patogu susižymėti turimas spalvas. Išmatavimai 26x17,5x4,5 cm.


ir as uzsisakiau sita dezute va siandien drinks_cheers.gif
Atsakyti