Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(ide @ 2009 03 09, 17:25)
doh.gif  blink.gif Kaip jie sitaip gali sugadinti darbus unsure.gif Nesuprantu schmoll.gif
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau, reikia daugiau kantrybes ir kruopstumo mirksiukas.gif bet jeigu apsiema darba padaryti turi padaryti gerai, o jei nenori reminti siuvinetu darbu gali uzsirasyti lentele "SIUVINETU DARBU NEREMINU" biggrin.gif

Nu va ir as taip manau drinks_cheers.gif ,nemoki zmoniskai padaryt,net neapsiimk daryti schmoll.gif
Atsakyti
Sakykite, ar kas naudojates siuo konverteriu -kiek jie patikimi . Anksciau naudojausi turima Madeiros popierine lentele (DMC i Madeira), bet kai pabandziau internetu -tai visiskai nesutampa kas yra toje lenteleje ir kas internete. Turiu daug madeiros siulu-tai nesinori dar ir DMC prisipirkti, bet kai taip skiriasi skaiciukai net nebezinau pagal ka ziureti doh.gif

QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:25)
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau

kuria prasme sunkiau? pati reminausi keleta darbu - tai nieko mandro -nusiperki remus, jei reikia nunesi ispjauti stikla, jei reikia nusiperki nugareles, reminimo centre issirenki pasporta ir viskas ax.gif
Atsakyti
ateinu ir aš į naują temą 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 16:11)
Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.


turiu tokią, labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Net nepastebėjau kaip čia taip greit senąją temą prirašėm. Ir dar greičiau nauja atsirado bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 13:18)
aš irgi siuvinėju tik DMC ir džiaugiuosi, nes jie man nei trūkinėja, nei mazgaliojasi, nieko. o ir adatos nelūžinėja hihihi.gif dar nė vienos neteko išmest  schmoll.gif

drinks_cheers.gif man taip pat

QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 14:50)
Aš siuvineju su Ariadna ir man jie visai geri ir kaina  thumbup.gif .  Įdomu ar dar yra kas siuvineja su Ariadna  g.gif

ax.gif aš, turiu virš 70 spalvų, tai kai labai reikalas prispirioa ir randu tinkama keičiu vietoj DMC ax.gif
turiu DMC palete, tai labai lengva spalva parinkt biggrin.gif

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 09, 14:57)
Džeinės tulpėm likau sužavėta  drinks_cheers.gif

4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 09, 17:40)
kuria prasme sunkiau? pati reminausi keleta darbu - tai nieko mandro -nusiperki remus, jei reikia nunesi ispjauti stikla, jei reikia nusiperki nugareles, reminimo centre issirenki pasporta ir viskas  ax.gif

Uzima daugiau laiko, nei paprasti paveikslai. smile.gif Ir yra kai kas mandro tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:56)
Uzima daugiau laiko, nei paprasti paveikslai. smile.gif Ir yra kai kas mandro tongue.gif

drinks_cheers.gif
Siuvinėta paveikslą gražiai ir kruopščiai įrėminti, užima ne mažai laiko ir pastangų.

milka@ gerai, kad pasirodei, kaip tavo raktinė, įrėminai?

Štai kokią aš radau, gal kam patiks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2009 03 09, 16:26)
ir as uzsisakiau sita dezute va siandien  drinks_cheers.gif


Tai aš irgi šiandien, jau gavau patvirtinimą dėl apmokėjimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:02)
drinks_cheers.gif
Siuvinėta paveikslą  gražiai ir kruopščiai įrėminti, užima ne mažai laiko ir pastangų.

milka@ gerai, kad pasirodei, kaip tavo raktinė, įrėminai?

Štai kokią aš radau, gal kam patiks
user posted image

koks grazus namukas smile.gif gal schemute galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 17:02)
milka@ gerai, kad pasirodei, kaip tavo raktinė, įrėminai?


Rakteliai jau atiduoti į Meistro rankas bigsmile.gif Dabar nekantriai lauksiu jų grįžtančiu į namus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:56)
Uzima daugiau laiko, nei paprasti paveikslai. smile.gif Ir yra kai kas mandro tongue.gif

ax.gif na man daugiau laiko uzima remeliu dekoravimas nei reminimas, tad kiekvienam savaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 03 09, 17:04)
koks grazus namukas smile.gif gal schemute galima? smile.gif

spausk ant nuotraukos
Atsakyti