Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 18:03)
Tai aš irgi šiandien, jau gavau patvirtinimą dėl apmokėjimo. mirksiukas.gif

ir as katik gavau patvirtinima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:13)
spausk ant nuotraukos



biggrin.gif blush2.gif ACIU labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 09, 17:07)
Rakteliai jau atiduoti į Meistro rankas  bigsmile.gif Dabar nekantriai lauksiu jų grįžtančiu į namus  lotuliukas.gif


bigsmile.gif lauksim pasirodant
Atsakyti
registruojuos naujuos namučiuos 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 15:42)
thumbup.gif Ar jau nusprendei ant kokios medžiagos siuvinėsi. Siūliukų po vieną vnt užteko, baltos ir ten dvi parodytos, bet su viena apsiėjau. Siuvinėjau 2 ir 1 siūliuku, jei siuvinėsi 3 kelių spalvų pritrūksi smile.gif


galvoju imt 16 aidą gal, kokią kreminę g.gif nu dar nesumąsčiau smile.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 15:45)
Šitas, tėvai nori jį matyt svetainėje šalia sesers tapybos. bigsmile.gif


man iškart jis Olandija padvelkė, toks tipiškas jos vaizdelis biggrin.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 16:11)
Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.


aš šitas jau dvi turiu ax.gif tikrai labai patogu, tik tiek, kad pas mus rankdarbių parduotuvėj radau daug pigiau nei kasiuluose... visiškai identiška... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 14:50)
Aš siuvineju su Ariadna ir man jie visai geri ir kaina  thumbup.gif .  Įdomu ar dar yra kas siuvineja su Ariadna  g.gif

Aš siuvinėju, man patinka, nepasakyčiau kad painiojasi, taip pat kaip DMC g.gif tik minusas tas, kad mažai atspalvių doh.gif beje Jonavoj Ariadna siūlai kainuoja 0,85 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 18:45)

man iškart jis Olandija padvelkė, toks tipiškas jos vaizdelis  biggrin.gif



Man irgi. bigsmile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti. Ar kasiukai.lt yra pirkti aidos metrais o ne gabaliukais . Nes kiek ziurejau tai tik tamtikri ismatavimai .

Dar idomu kiek kainuoja DMC aida metras. Pas mus provincijoje 39 lt . O kiek kituose miestuose ?
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 19:09)
Norejau paklausti. Ar kasiukai.lt yra pirkti aidos metrais o ne gabaliukais . Nes kiek ziurejau tai tik tamtikri ismatavimai .



Jei reikia didesnio gabaliuko nei 1 vnt, užsakyk 2 ir gausi dvigubą nesukarpytą audinį mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir pleputės, vos spėjau savaitgaliui išvažiuot - jau ir temą pribaigėt biggrin.gif Darbų gražių kaip visada prirodėt - patiko Džeinės tulpės, o įrėmintas Paukščiuko orchidėjas net įsimylėjau wub.gif Neįrėmintos jos taip savo grožio neatskleidė....

QUOTE(Renata K @ 2009 03 09, 16:46)
jus kiek supratau jau cia visos siuvinejimo ases, tai gal pagelbesit naujokei- paaiskinkit kaip situ menu uzsiiminet?  blush2.gif
nusiperki schema, siulu su tam tikrais numeriukais, ir pazymetoj vietoj siuvineji kryzelius? ar kazkas sustriau? labai noriu pradet, bet vis nesiryztu, nes manau kad nesigaus  doh.gif

Siuvinėjimo pradžiamokslį gali rast čia: http://ausrines.puslapiai.lt/abc.php . Pradžiai patarčiau pasiskaityt 4u.gif Trumpai, bet esminiai dalykai surašyti mirksiukas.gif

QUOTE(milka@ @ 2009 03 09, 20:15)
Jei reikia didesnio gabaliuko nei 1 vnt, užsakyk 2 ir gausi dvigubą nesukarpytą audinį  mirksiukas.gif

Tik reikia žiūrėt, kad prie medžiagos būtų parašyta, kad ji karpoma, nes kai kurios būna fabrike supjaustytos ir supokuotos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 19:09)
Dar idomu kiek kainuoja DMC aida metras.  Pas mus  provincijoje 39 lt .  O kiek kituose miestuose ?

Pas mus irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2009 03 09, 18:46)
Aš siuvinėju, man patinka, nepasakyčiau kad painiojasi, taip pat kaip DMC g.gif tik minusas tas, kad mažai atspalvių doh.gif beje Jonavoj Ariadna siūlai kainuoja 0,85 lt thumbup.gif

bigsmile.gif o kurioj čia parduotuvėj??? bigsmile.gif
reiktu užsukt pro šali važiuojant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 03 09, 20:42)
bigsmile.gif o kurioj čia parduotuvėj???  bigsmile.gif
reiktu užsukt pro šali važiuojant  biggrin.gif

Buvusioj universalinėj mirksiukas.gif
Atsakyti