Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

SENA TEMA
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 26 sausio 2010 - 13:46
Aciu linamog uz paveiksliuka ir tema , labai i tema , nes kaip man saaaaaalta blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 26, 14:49)
Aciu linamog uz paveiksliuka ir tema , labai i tema , nes kaip man saaaaaalta blush2.gif  4u.gif  4u.gif

Pradzioj buvau apserksnijusi miska idejusi, bet paskui pamasciau, kad jaukios silumos merginos labiau issiilgusios... hihihi.gif
Atsakyti
rusiuke,man jau 3 metus ATPO virš normos ir nieks nieko neskiria g.gif
Dabar man bent džiaugsmas,kad šito echoskopuotojo teigimu aš nebeturiu cistų thumbup.gif
Atsakyti
Ruta o kiek tu dabar sveri ? gal pvz tu tik 45 sverei o dabar 65 tai dar visai nieko tada , bet kitu atveju tai butina ziuretis .....O man taip salta tas pulsas zemas tik 50 atrodo kojom neteka kraujas , nezinau ka daryt doh.gif nujauciu man didins 100 ....
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 26, 14:09)
Ruta o kiek tu dabar sveri ? gal pvz tu tik 45 sverei o dabar 65 tai dar visai nieko tada , bet kitu atveju tai butina ziuretis .....O man taip salta tas pulsas zemas tik 50 atrodo kojom neteka kraujas , nezinau ka daryt doh.gif nujauciu man didins 100 ....

Sverdavau apie 55-60kg.Dabar apie 75-80kg doh.gif doh.gif blush2.gif
Pradžiai net negalvojau,kad dėl skydliaukės,tai didinau fizinį krūvį,maistą sumažinau daugiau ne per pus,gėriau tabletes ir pns.,bet jokio rezultato doh.gif Tada,kai sirgau angina labai sunkiai atėjo BP gyd.į namus ir tarp kita ko liepė seiles kelis kart nuryti ir tada pasakė,kad jai nepatinka mano skydliaukė.Nuėjau pas endo.tyroksino mažokai buvo,bet normos ribose,atpo gerokai virš normos,tsh norma.Turėjau keletą cistų,kurios kas pusmetį didėdavo po 0,5 cm. maždaug.Tai su endo nusprendėm nurašyt skydliaukei,nes kitų priežasčių nėr.Valgau mažai,cholesterolis norma,gliukozė-norma. doh.gif
Dabar kas bjauriausia,turiu visiškai mažint fiz. krūvį,nes mano širdis ir sąnariai parėję doh.gif
Norėčiau 65kg svert,bet ne mažiau,nes mano ūgis 176cm.O šiaip atrodau lengvesnė,nžn..niekad bp gyd ir endo negali patikėt,kad 80kg galiu svert...nes šiaip riebalų turiu tik ant pilvo ir rankų kažkiek,o taip,nuo senų laikų,kai daug sportavau turiu raumenyną labai nemažą,tai svorio labai prideda.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2010 01 26, 13:23)
Pas kita gyd. nebuvai?
Pas mane atpo > 1000 ir 2 skirtingi gyd. neskyre vaistu.

Mano šeimos gydytoja siūlė pas Kazanovą (ar panaši pavardė) gydytoją nueit. sakė privačiai jis dirba. tai gal tikrai reikėtų? gal be reikalo geriu aš tuos vaistus? g.gif
Atsakyti
as niekaip nesuprantu savo pradzios , o buvo taip rado seimos daktare tth 8 , nulekiau iskart po savaites pas endo kur is naujo viska dare ir rado tsh 4.20 o atpo 1000 paskyre tiroksina . bet kaip man galejo pas seimos daktare tsh but 8 o po savaites jau 4 ?hm
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 26, 15:18)
as niekaip nesuprantu savo pradzios , o buvo taip rado seimos daktare tth 8 , nulekiau iskart po savaites pas endo kur is naujo viska dare ir rado tsh 4.20 o atpo 1000 paskyre tiroksina . bet kaip man galejo pas seimos daktare tsh but 8 o po savaites jau 4 ?hm

aš šitų dalykų nenusimanau, gal matavimo vienetai kitokie? g.gif arba blogai kažkur ištyrė.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2010 01 26, 15:28)
aš šitų dalykų nenusimanau, gal matavimo vienetai kitokie? g.gif arba blogai kažkur ištyrė.

Gali būti,kad blogai ištyrė,nes skirtingi aparatai,skirtingai tiria.Nes čia vakar buvo bajeris.Gavau savo ligoninės išrašą-valio,hemoglobinas geras,galima eit duot trombocitų (kraujas buvo darytas Vaikų ligoninėj,Santariškėse),nueinu į Santariškių kraujo centrą,padaro tyrimus-hemoglobinas 118 doh.gif doh.gif Likau nesupratus,ar per 3 d. gali hemoglobinas nukrist tiek vienetų valgant burokėlių daug ir geriant geležį (tai beveik neįmanoma) arba...vienas aparatas prasčiau išcentrifūgavo,todėl gavosi klaidingas atsakymas doh.gif doh.gif
Atsakyti
manau taip ir buvo , beto as jau antra karta turiu tokia nesamone su savo medicinos centru , o klinikas nuvykus tth buna kitoks , manau teisingas , nemokamas ir teisingas biggrin.gif o va uzmoki centre beveik 40lt ir rodo pievas , ziauru.....
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 26, 15:57)
manau taip ir buvo , beto as jau antra karta turiu tokia nesamone su savo medicinos centru , o klinikas nuvykus tth buna kitoks , manau teisingas , nemokamas ir teisingas biggrin.gif o va uzmoki centre beveik 40lt ir rodo pievas , ziauru.....

NEMOKAMAS? blink.gif
Dar neesu gavus nemokamo tyrimo! doh.gif Aš visad darausi Via Medica.Visi endo sako,kad ten greičiausiai,tiksliausiai ir pigiausiai.
Atsakyti