Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

Manau skydliaukė čia jau ne prie ko mirksiukas.gif

Galvą gali skaudėti dėl spaudimo, migrenos, streso ir t.t., o plaukai slenka taip pat dėl įvairių priežasčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Faina, kad neskyre tau tiroksino, man buvo 4,25 tai skyre ir vis didino didino, o tau dar tik 3 tai manau protingai daro kad dar neskirs smile.gif pavasari tth pasidaryk, duok dieve gal bus nukrites, bet ka tau su plaukais daryt, kazka reik galvot kad liautus slinkti g.gif
Atsakyti
nusipirkau pagerti biciu pienelio, gal kuo pades
http://www.forever.l...biciu-pienelis/
Atsakyti
ej, likimo seses, tuoj visa tema baigsim priplepeti biggrin.gif kas moka atidaryt nauja? as siuo poziuriu truputi beraste, tai baiminuosi, kad sita tema nedingtu ir testusi blush2.gif
Atsakyti
Sukursim, šitą pabaigiam tada iš karto naujos imsimės 4u.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Gal kuri geriat ką nors kas greitina medžiagų apykaitą, ar arbata kokią ar dar kažką ? Nenoriu storėti daugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 12 01, 12:11)
Gal kuri geriat ką nors kas greitina medžiagų apykaitą, ar arbata kokią ar dar kažką ? Nenoriu storėti daugiau  verysad.gif

Sveika, Cashmere. As jau trys savaites, kaip geriu Guvital ir kasdien stengiuosi po pora puodeliu pu-erh arbatos isgert. Plius nuo vakar rytais pradejau daryti Bodyflex'o pratimus thumbup.gif
Atsakyti
Cashmere, iš savo patirties galiu pasakyti, kad pagalbinės priemonės tokios kaip arbatos, (gėriau net Reductil) papildai man asmeniškai nieko gero nepadėjo tiesa nuo Reduktil buvo poveikis. Jį gerdama visiškai nenorėjau valgyti. schmoll.gif
Su svoriu kovoti ir sulieknėti man padėjo ir kitoms tikrai padėtų subalansuota mityba ir sportas (pvz., aerobika). Bet visa tai turi tęstis visą gyvenimą, tapti gyvenimo būdu. biggrin.gif
Atsakyti
Na mano tas svoris nedidelis, buvo apie 52, dabar apie 56, ūgis mažas tai jaučiasi man labai unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti