Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Emeida @ 2016 04 21, 08:08)
Gal galite pakomentuoti kiek kainuoja viena procedūra? Man aktualiausia bikinio sritis  4u.gif Ir maždaug kiek procedūrų reikia bikiniui?

kadangi as darausi visas tris sritis (kojos eina atskirai slaunys ir blauzdos), tai komentuot galiu tik del ju. Man gaunasi kartas 302 eur. Turiu 20 proc nuolaida proceduroms ten, nes pirma karta dariausi is kart tris sritis.
siaip priklauso nuo plaukuotumo. Hormonines zonos (bikinis ir slaunys ieina I jas), salinasi sunkiau. as pasidarius 6 proceduras, tikrai mazai. manau dar 2 tikrai reikes kaip minimum bikiniui. Kad jau butu tikrai gerai ir be problem.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2016 04 21, 09:47)
kadangi as darausi visas tris sritis (kojos eina atskirai slaunys ir blauzdos), tai komentuot galiu tik del ju. Man gaunasi kartas 302 eur. Turiu 20 proc nuolaida proceduroms ten, nes pirma karta dariausi is kart tris sritis.
siaip priklauso nuo plaukuotumo. Hormonines zonos (bikinis ir slaunys ieina I jas), salinasi sunkiau. as pasidarius 6 proceduras, tikrai mazai. manau dar 2 tikrai reikes kaip minimum bikiniui. Kad jau butu tikrai gerai ir be problem.


Aciu uz issamu komentara smile.gif reiks ir man ryztis apsilankyti sioje klinikoje ax.gif del koju tai as dar problemos nematau, bet bikinio sritis tai jau mane varo is proto del iauganciu plaukeliu, berimu ir t.t. doh.gif tiesiog man tai jau sukelia dideli gyvenime diskomforta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KarinaKarishka @ 2016 03 02, 18:18)
Na merginos , labai jau noriu atlikti procedūra?
Pliusai minusai, surasyskite smile30x30.png) ACIU smile30x30.png Vilniuje ieskausi  proceduros bikini zonai smile30x30.png 4u.png


Pliusai: 1. atlikus procedūrų kursą plaukai praktiškai nebeauga, toliau reikia vienos procedūros per metus norint išlaikyti rezultatus. 2. Plaukai nebeįauginėja i odą. 3. Oda nedirginama. Minusai: 1. Kaina. Bet manau efektas yra jos vertas. Svarbu pasirinkti kliniką kurioje yra naudojamas Aleksandrito lazeris, geriausia Gentle Lase (JAV). Tai kolkas geriausia sistema. Ir žinoma procedūrą turi atlikti geras gyd. dermatologas. Prieš tai buvo paminėta keleta klinikų kurios atlieka šią procedūrą, bet ne visos naudoja geriausią sistemą. Nepaminėta buvo BalticDermatology Vilniuje, kuri naudoja lazerį Gentle Lase. Tikiuosi informacija bus naudinga.
Atsakyti
O kurios klinikos Vilniuje dirba su Aleksandrito lazeriu?

Daile M, iš kur žinot, kad geriausias yra Aleksandritas Gentle Lase? mastau.png
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 08 20, 19:45)
O kurios klinikos Vilniuje dirba su Aleksandrito lazeriu?

Daile M, iš kur žinot, kad geriausias yra Aleksandritas Gentle Lase?  mastau.gif


Aš dariausi Era Esthetic klinikoje. Nežinau ar ten Gentle Lase, bet tikrai Aleksandrito lazeris ir tikrai buvo efektyvus.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 08 20, 20:45)
O kurios klinikos Vilniuje dirba su Aleksandrito lazeriu?

Daile M, iš kur žinot, kad geriausias yra Aleksandritas Gentle Lase?  mastau.gif


Dailes M postas man uznesa i reklama, t.y. klinikos atstovu posta. Naujoke, 3 zinutes ir iskart tiesiai i lazerines epiliacijos tema ir tokia konkreti rekomendacija su konkrecios mazai zinomos klinikos pavadinimu... ax.gif gal ir ne, bet panasu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2016 09 07, 08:18)
Aš dariausi Era Esthetic klinikoje. Nežinau ar ten Gentle Lase, bet tikrai Aleksandrito lazeris ir tikrai buvo efektyvus.



sakykit, kiek jums proceduru reikejo, kad butu efektas, ir kas kiek laiko kartoti reikia?
Atsakyti
Man įdomu kiek laiko yra poveikis po paskutinės procedūros?smile.gif Suprantu, kad individualu, tik įdomu, ar čia sezonui, ar 1 metams, ar ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2016 09 12, 18:30)
Dailes M postas man uznesa i reklama, t.y. klinikos atstovu posta. Naujoke, 3 zinutes ir iskart tiesiai i lazerines epiliacijos tema ir tokia konkreti rekomendacija su konkrecios mazai zinomos klinikos pavadinimu...  ax.gif  gal ir ne, bet panasu labai smile.gif


Ir aš taip pat pagalvojau.... ax.gif
Aš dariausi šioje klinikoje (http://adomasieva.lt/). Lazeris ne aleksandritas, bet iš esmės rezultatas tenkina. Tikrai nereklamuoju, tik šiaip info. Pasirinkau čia, nes patogi vieta, labai informatyviai atsako į el.laiškus ir taiko nuolaidas su Omni ir Dailycard smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 09 12, 20:11)
sakykit, kiek jums proceduru reikejo, kad butu efektas, ir kas kiek laiko kartoti reikia?


Man jau dabar sunku prisiminti, kažkur istorijoje turėtų būti aprašyta mano patirtis. Hormoninėms zonoms kaip šlaunys reikėjo tikrai virš 10 procedūrų, gal 12 kokių. Beeeet rezultatu esu laaaaaaabai patenkinta, jau apie 3 metai kaip nesidarau netgi palaikomųjų procedūrų o plaukai neatauga, toks geras jausmas po tų visų metų kai turėjau slėptis po kelnėmis ir po tų visų randų ir meškino kailio ant kojų. Visas plaukų šalinimas užėmė apie 2 metus, todėl ir procedūrų daug, bet mano plaukuotumas tikrai buvo labai stiprus ir pats plaukas irgi buvo stiprus, todėl manau, kad man reikėjo daug daugiau procedūrų nei reiktų kitoms. Mano draugei užteko maždaug 5 rodos. Nors ir man blauzdų srityje reikėjo tik kokių 6, na daugiausiai 7 procedūrų. smile.gif apie šį būda irgi kažkada sužinojau iš supermamų forumo, taigi esu labai dėkinga visoms, kurios tada padėjo rasti šį plaukų šalinimo būdą.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti