Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

sveikos

Dariausi jau 2 proceduras biofirst klinikoje blauzdoms ir slaunims dabar ieskau gal kur akcija pasitaikys gal kuri uzmatet? Siaip pastebejimai tai labai sumazejo plaukeliu ir daug leciau auga. Tik tarkim blauzdos geriau pasisalino nes slaunu plaukeliai sviesesni gal reiketu jusu naujajai isgirta bandyt lazeli Soprano lazeri..?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 05 17, 21:42)
Sveikos, gal galite pakonsultuoti, kas darėtės ar darotės procedūras lazeriu, kiek laiko vis tik neatauga plaukeliai... Nes kažkodėl labai aprimus tema.. smile.gif Gal kuri darėtės brazilišką bikini? Ar ten pilnai pilnai viską šalina?  ax.gif


Nebus taip, kad pasidarysit procedūras ir plaukeliai jau niekada nebeataugs blush2.gif reikės daryti palaikomas procedūras. Bet iš esmės tų palaikomų procedūrų su laiku turėtų poreikis mažėti, o ne didėti smile.gif
Likę plaukai paprastai lieka visiškai kitokie nei buvo. Būna tarkim šviesūs, ploni, vietom. Tai tokie ir nevargina stipriai. Kartais nusiskutat ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocomania @ 2015 05 22, 15:44)
Nebus taip, kad pasidarysit procedūras ir plaukeliai jau niekada nebeataugs  blush2.gif  reikės daryti palaikomas procedūras. Bet iš esmės tų palaikomų procedūrų su laiku turėtų poreikis mažėti, o ne didėti  smile.gif
Likę plaukai paprastai lieka visiškai kitokie nei buvo. Būna tarkim šviesūs, ploni, vietom. Tai tokie ir nevargina stipriai. Kartais nusiskutat ir viskas  mirksiukas.gif


Ačiū už atsakymą. Gundausi ir aš.. O kokiam salone darėtės?
Atsakyti
Gal kas nors isbandet KAklinikos klaipedoje vokiskuosius lazerius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaya.: 04 birželio 2015 - 17:27
Merginos, noriu paklausti dėl plaukelių iškritimo po procedūros. Kaip oda juos išmeta, nesuprantu? g.gif Pasidariau pirmą procedūrą, po jos dar kelis kartus skutau. O dabar palikau, kad ataugtų, tai tie plaukeliai tiesiog išsiima.. Tai ar juos išiminėt, ar iškris savaime? Atsiprašau už blondiniškus klausimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 06 07, 16:46)
Merginos, noriu paklausti dėl plaukelių iškritimo po procedūros. Kaip oda juos išmeta, nesuprantu?  g.gif  Pasidariau pirmą procedūrą, po jos dar kelis kartus skutau. O dabar palikau, kad ataugtų, tai tie plaukeliai tiesiog išsiima.. Tai ar juos išiminėt, ar iškris savaime? Atsiprašau už blondiniškus klausimus  blush2.gif


Tiesiog jie nuauga iki tam tikro ilgio ir pradeda kristi. Taip ir išmeta tuos negyvus plaukelius mirksiukas.gif
Nemanau, kad verta ten juos išiminėti po vieną smile.gif Skuskit, jeigu nervuoja jie, ir palaipsniui iškris. Vis tiek jie turėtų lėčiau augti. Tai jeigu atsiauginsit, pasidarykit pylinga ir iškris ax.gif
Atsakyti
O aš su ASCLEPION aleksandrito lazeriu Sapiegos klinikoje pasidariau bikini plaukelių šalinimą – nerealus džiaugsmas, iškrito visi plaukai jau po 3 procedūros, labai tas lazeris galingas ir modernus. Darysiu dabar viską iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(gugutela @ 2015 06 22, 17:44)
O aš su ASCLEPION aleksandrito lazeriu Sapiegos klinikoje pasidariau bikini plaukelių šalinimą – nerealus džiaugsmas, iškrito visi plaukai jau po 3 procedūros, labai tas lazeris galingas ir modernus. Darysiu dabar viską iš eilės.

Kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(gugutela @ 2015 06 22, 17:44)
O aš su ASCLEPION aleksandrito lazeriu Sapiegos klinikoje pasidariau bikini plaukelių šalinimą – nerealus džiaugsmas, iškrito visi plaukai jau po 3 procedūros, labai tas lazeris galingas ir modernus. Darysiu dabar viską iš eilės.

Skaudėjo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 06 22, 20:44)
Kiek kainavo?


Mokejau 85 eur. Likau labai patenkinta, nes lazeris labai galingas, toks kaip ir bio first klinikoje Kaune, tik cia toks pat Asclepion, bet Vilniuje, o kainos zymiai mazesnes nei Kaune, ir ka dar isitinikau, kad impulsines sviesos lazeriai nuo diodiniu lazeriu skiriasi kaip diena ir naktis. Efektas nepalyginamas. Procedura dare su smooth puls funkcija jautrioms kuno vietoms. Jauciau tik dilgtelejima ir siluma. Isbandziau daug IPL nes turiu problema del padidejusio plaukuotumo, tai nieks man nepadejo, o va sitas lazeris Sapiegoj tikrai efektyvus. Tik 2 vietose radau Lietuvoje kas daro su siuo lazeriu. Ir dar oda po proceduros tose vietose tampa skaistesne ( kalbant apie bikini blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(gugutela @ 2015 06 23, 12:43)
Mokejau 85 eur. Likau labai patenkinta, nes lazeris labai galingas, toks kaip ir bio first klinikoje Kaune, tik cia toks pat Asclepion, bet Vilniuje, o kainos zymiai mazesnes nei Kaune, ir ka dar isitinikau, kad impulsines sviesos lazeriai nuo diodiniu lazeriu skiriasi kaip diena ir naktis. Efektas nepalyginamas. Procedura dare su smooth puls funkcija jautrioms kuno vietoms. Jauciau tik dilgtelejima ir siluma. Isbandziau daug IPL nes turiu problema del padidejusio plaukuotumo, tai nieks man nepadejo, o va sitas lazeris Sapiegoj tikrai efektyvus. Tik 2 vietose radau Lietuvoje kas daro su siuo lazeriu. Ir dar oda po proceduros tose vietose tampa skaistesne ( kalbant apie bikini  blush2.gif  )

cia uz viena procedura 85 eur?
nu gal reiks bandyti. nes tokie miskai auga doh.gif ir as bijau,kad man reikes daugiau proceduru biggrin.gif kas kiek laiko daret ir kada paskutini karta? nebus taip,kad po kazkiek laiko ataugs dar ju?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 05 17, 18:42)
Sveikos, gal galite pakonsultuoti, kas darėtės ar darotės procedūras lazeriu, kiek laiko vis tik neatauga plaukeliai... Nes kažkodėl labai aprimus tema.. smile.gif Gal kuri darėtės brazilišką bikini? Ar ten pilnai pilnai viską šalina?  ax.gif



Man irgi domu biggrin.gif nes pvz adomo ir ievos puslapyje ikainiuose radau atskirai braziliska depiliacija lazeriu kaina ir plauku salinima nuo gaktos ir lytiniu lupu srityje atskirai ???

pas kosmetologe salinant vasku, tai viena procedura biggrin.gif kaip yra lazeriu? g.gif ar darant braziliska salina viska? g.gif

na ir kaune koki lazeri is asmenines patirties juodiems tankiems plaukams bikinio sriciai? g.gif reiktu ir lupai, bet bijausi smile.gif
Atsakyti