Įkraunama...
Įkraunama...

Gardūs padažai

Sveikos kulinares,
manau prasminga padiskutuoti apie padazus smartass.gif
Juk dauguma stengiames maitintis sveikai ir valgyti ivairius zalumymus, darzoves ir pn. kas be jokio padazo nera labai skanu, todel susigundome daznai suvalgyti ka nors nesveiko, bet skanaus.
Taigi, pasidalinkime švairiais padaziaukais, kuriu pagalba galime paivairinti net neskanu, pabodusi maista, kuris ju paglba igauna nauju skoniu smile.gif
Aisku padazas-majonezas plius ketciupas sioje temoje ne pats geriausias pasiulymas, kadangi noriu orientuoti jus i neriebius ir skanius padazus, tinkancius prie sveiko maisto.
Pasidalinkime patirtimi drinks_cheers.gif
Atsakyti
norejau paklausti gal kas zino kaip daryti ta padaziuka kur mokykloj daro prie kepsnio, jis toks baltas ir lb skanus bigsmile.gif manau tikrai kaikas turetu zinoti flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(*bena* @ 2006 09 08, 17:02)
norejau paklausti gal kas zino kaip daryti ta padaziuka kur mokykloj daro prie kepsnio, jis toks baltas ir lb skanus  bigsmile.gif manau tikrai kaikas turetu zinoti  flirt.gif


jei is senu laiku tai gal ten buvo paprasciausais grietininis padazas, arba 50proc. grietines, 50 proc. majonezo g.gif
Atsakyti
dekui Neryte tikriausiai tas reiks bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*bena* @ 2006 09 09, 19:23)
dekui Neryte tikriausiai tas reiks bandyt smile.gif


na, ir kaip padažiukas? g.gif
Atsakyti
o kaip gaminamas pupų padažas?
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 10 12, 13:03)
na, ir kaip padažiukas?  g.gif


na geda bet prisipazinsiu, dar neteko isbandyt, vis nieko nedarau kam reiketu padazo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 09 09, 10:01)
jei is senu laiku tai gal ten buvo paprasciausais grietininis padazas, arba 50proc. grietines, 50 proc. majonezo  g.gif


Manau, kad apie bešamelio padažą eina kalba g.gif

Pakepinis šaukštą miltų ant sviesto ir įpili pieno, gerai maišai ir kaitini kol sutirštės, prieskoniai pagal skonį - druska, pipirai, muskatas....

Vietoj pieno galima ir grietinėlę.

Mokykloje tikriausiai pienas skiestas vandeniu naudojamas, bent jau mano laikais tokie padažai ten būdavo biggrin.gif
Atsakyti
Žinau labai skanu kebabu padažiuką ,aš tai ta padažą varau ant visko mano vyras jau pykti pradėjo ,o man taip skanu doh.gif lotuliukas.gif

tai va reikia pieno ,majonozo {vilniaus geriausias} grietines 30% riebumo,dar reikia tokio padažo HAINS vokiškas toksai česnakinis.Grietinėlės RAMA neriebios 12% riebumo česnakinės druskos SANTA MARIA.Vigoros .visko dedam tiek kiek norim ,kad to padažo gautusi,bet turi gautis tirštai.Visus šiuos produktus sumaišome i puodą {nedidelį} pakaitiname bet ne užviriname ir padažiukas liuks tinka visur o kebabai tai kaip iš kiosko thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2006 11 25, 19:49)
Žinau labai skanu kebabu padažiuką ,aš tai ta padažą varau ant visko mano vyras jau pykti pradėjo ,o man taip skanu doh.gif  lotuliukas.gif

tai va reikia pieno ,majonozo {vilniaus geriausias} grietines 30% riebumo,dar reikia tokio padažo HAINS vokiškas toksai česnakinis.Grietinėlės RAMA neriebios 12% riebumo česnakinės druskos SANTA MARIA.Vigoros .visko dedam tiek    kiek norim ,kad to padažo gautusi,bet turi gautis tirštai.Visus šiuos produktus sumaišome i puodą {nedidelį} pakaitiname bet ne užviriname  ir padažiukas liuks tinka visur o kebabai tai kaip iš kiosko  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


HEINZ blush2.gif

Pasiūlykit, kas nors skanų padažą kotletams?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 11 29, 15:54)
HEINZ blush2.gif

Pasiūlykit, kas nors skanų padažą kotletams?





4u.gif HEINS 4u.gif blush2.gif


O kotletukams tai va koki esu sugalvojusi ir labai skanus 4u.gif

reikia grietinės, majonezo ,šampinjonų virtų,č.druskos ,vigoros, svogūnų pakepintu.dar truputi pieno dedu, dėl skistumo. viską į puodą ,grybus supjaustyti virtus ,irgi dėti į puodą , ir svogūnus ten pat . pakaitinti . Ir viskas mirksiukas.gif man tas padažiukas liuks thumbup.gif
Atsakyti
Mielosios darbštuolės,
Gerokai panaršiusi neradau temos, skirtos padažams. O juk nuo jų oi kiek patiekalo skonis priklauso... tongue.gif
Pasidalinkite idėjomis ir patirtimi.
Atsakyti