Įkraunama...
Įkraunama...

Gardūs padažai

QUOTE(LaPassion @ 2012 05 29, 10:38)
Manau, kad ten buvo ne alyvuogių aliejus, o graikinių riešutų aliejus.


as irgi maniau, kad graikiniu riesutu, bet kad nea.. schmoll.gif net specialiai pirkau, galvojau gal tas.siaip galvoju, gal ten su zalumynais sumalti kokie riesutukai buvo, uztai toks isreikstas skonis jautesi.
Atsakyti
Sveikos mergaites, pasidalinsiu ir as savo receptuku, siandien galinau kotletus ir padaria jiems toki padaziuka smile.gif

sviestas, 3 saukstai miltu, grietineles 100ml, sultinio 2-3 samciai, pelesinio surio.
svieta islydziau keptuveje, pakepiau miltus , supyliau grietinele, gerai ismaisiau, tada sultini supyliau ir idejau nedideli gabaleli pelesinio surio, supyliau viska ant kotletu, jie troskinosi nedideliame kiekyje vandens. Man labai patiko ir labai skanu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitutee @ 2012 05 31, 19:11)
Sveikos mergaites, pasidalinsiu ir as savo receptuku, siandien galinau kotletus ir padaria jiems toki padaziuka smile.gif

sviestas, 3 saukstai miltu, grietineles 100ml, sultinio 2-3 samciai, pelesinio surio.
svieta islydziau keptuveje, pakepiau miltus , supyliau grietinele, gerai ismaisiau, tada sultini supyliau ir idejau nedideli gabaleli pelesinio surio, supyliau viska ant kotletu, jie troskinosi nedideliame kiekyje vandens. Man labai patiko ir labai skanu buvo  thumbup.gif


Viskas liuks, tik miltų tai daugoka rolleyes.gif g.gif kam jų tiek daug? Manau ir šaukšto užtektu.
Atsakyti
Vakar gaminau traskias vistienos pirstelius,Prie ju dariau paprasta,visiems zioma padaziuka smile.gif
is akies:
garstyciu
naminio majonezo
pomidoro padazo
keleta skilteliu cesnako
daug smulkintu krapu
siandien vyrukai vel pareiskia,kad nori tu pirsteliu,gaminsiu bet koki galvoju padaryti padaziuka? g.gif norisi salto.gal turit ideju?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2012 05 21, 22:32)
AlIOLI
4 skiltelės česnako
2 kiaušinio baltymai
1 puodelis alyvuogių aliejaus
2 arbatiniai šaukšteliai citrinų sulčių
Druska, pipirai pagal skonį


ar kiaušinio baltymai vieni išplakami ar su kuo nors...?
o darysiu grybų padažą (keista, birželis, o parsivežėm raudonviršių, baravykų ir kt.). Yra čia gerų receptų su pievagrybiais, tad pritaikysiu 4u.gif
Atsakyti
Gal Jūs man galite patarti, kaip sutirštinti skystą padažą su miltais, bet kad nesušoktų miltai į gumuliukus, man niekaip neišeina
Atsakyti
QUOTE(imany @ 2013 12 10, 21:54)
Gal Jūs man galite patarti, kaip sutirštinti skystą padažą su miltais, bet kad nesušoktų miltai į gumuliukus, man niekaip neišeina

Miltus atskirai sumaišykit su nedideliu kiekiu skysčio ir tada supilkit. Konsistensija turi gautis skysta, o ne košė. Taip darykit jei norit viduryje proceso tirštinti, nors neplanavot. Jei gaminat padažą su miltais, tada miltus pakepinkite kartu su padažo komponentas ir tada maišant supilkit skystį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 10 gruodžio 2013 - 23:37
QUOTE(imany @ 2013 12 10, 22:54)
Gal Jūs man galite patarti, kaip sutirštinti skystą padažą su miltais, bet kad nesušoktų miltai į gumuliukus, man niekaip neišeina

Aš pries kurį laiką atradau labia gerą būdą:

miltus sumaišyti su šaltu vandeniu dubenėlyje, išmaišyti, kad neliktų jokių gumuliukų ir dėti į patiekalą. Liuks, niekad nesušoka thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, aš tai vis mėgindavau svieste pakepinti, tai miltai sugerdavo sviestą ir gaudavosi kleckučiai padaže. Reiks pamėgint skiest su šaltu vandeniu ar pienu.
Atsakyti
QUOTE(imany @ 2013 12 11, 13:18)
Ačiū, aš tai vis mėgindavau svieste pakepinti, tai miltai sugerdavo sviestą ir gaudavosi kleckučiai padaže. Reiks pamėgint skiest su šaltu vandeniu ar pienu.

lotuliukas.gif šiaip tai jūsų receptas labai netgi geras, tik miltams reikia daaaug riebalo, gal dar pridėkit gabalą sviesto (prieš dedant miltus žinoma) ar aliejaus, tada miltai tiesiog "ištirpsta" riebaluose ir niekada nebesupuls į kleckučius
Atsakyti
oi, kaip smagu, kad atsakote - ačiū
Atsakyti
Merginos vakar valgiau vistienos salotas, su mango ir atriuju papriku padazu, gal zinote to padazo recepta, labai jau skanus buvo. smile.gif smile.gif Ieskojau internete, bet ten tie padazai geltonos mango spalvos, o sis kur valgiau buvo i baltuma panasus kaip majonezinis 4u.gif
Atsakyti