Įkraunama...
Įkraunama...

Gardūs padažai

QUOTE(Liucija77 @ 2011 11 04, 19:54)
Sveikos, gal kuri žinote kaip namų sąlygomis pagaminti šį padažą: Vorčesterio padažas? radau kažką anglų kalba http://homecooking.a...s/r/blcon85.htm , bet ten google vertėjas keistai išverčia ir nieko nesuprasi, bet supratau, kad jį gaminant riekia ančiuvių, o aš jų baisiai nemėgstu.

Ar apsimoka vargt?pagrindas tomatu pasta,o toliau apie 25 visokiu priedu,ir ne visi lengvai prieinami
Atsakyti
man skanus toks padazas,pievagrybiu pakepinu karu su svagunais idedu gretines,ir tos sriubos knor tirsta grybu sriuba ten litra reikia su vandieniu maisyt o as tik puse litro sumaisau ir i keptuve kur kepe grybai ir dar biski pakepinu,labai skanu su bulve kose ir kokletukais
Atsakyti
sveikos,
perziurejau tema, superine drinks_cheers.gif
bet neuzkliuvo man toks padaziukas, kuris tinka prie salotu...esu valgius tas salotas gal cili kaime g.gif nebepamenu...bet skonis toks lyg su riesutais butu, bet ten riesutu nebuvo(salotos su krevetem), matesi alyvuogiu aliejus ir zalumynai.nu bet skonis blush2.gif gal kuri nors zino?
Atsakyti
Kokį patartumėte padažą tinkantį prie kotletų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2012 05 09, 15:29)
Kokį patartumėte padažą tinkantį prie kotletų? 4u.gif


man asmeniskai tinka kecupas+grietine (lygiom dalim)+pora skilteliu cesnako ir zalumos.
paprastas ir mano seimynoje megiamas.o siaip dazniausiai troskinu kotletukus, tai ten jau kaip ir su padaziuku gaunas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devolesa: 09 gegužės 2012 - 17:36
Panašiai: pomidorų padažas + majonezas, dar česnako. Man jis daug kur tinka. O prie picų - nepamainomas
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2012 05 09, 17:29)
Kokį patartumėte padažą tinkantį prie kotletų? 4u.gif

pakepkit sviestuky biski svoguno, dekit sauksteli miltu, maisykit, pakaitinkit, skieskite pienu iki norimo tirstumo, uzvirinkit, dekit pipiru, druskytes. Man sis nerealus padazas prie kotletu su bulviu kose ir marinuotu burokeliu... vaikyste dvelkia biggrin.gif

arba keptuveje pakepkit sviesto, pievagrybiu, svoguno ir pilkite grieitneles neriebios, pasudykit, nu irgi labai liuks;)

arba i pirmaji varianta padazo galima daug krapu svieziu idet, bus krapu padazas.

tai va, visi labai skanus, siulau pabandyt. Pirmaji padaza mano vaikai dievina, su bulviu kose lb dera, kabina, ohoho biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 04 29, 10:14)
Labai dievinu šitus makaronus  wub.gif
Gal esat valgę ir numanot kokį padažą būtų galima padaryti panašų į jį? Žn,kad be tirštiklių ir E neišeis, bet gal  biggrin.gif čia skaitytūsi kaip ir sūrio padažas kažkoks  ax.gif


iseina ir be tirstikliu.

i puoda deti 1 valgoma sauksta sviesto (man skaniausia lydytas), istirpdyti, tada prideti 1 sauksteli garstyciu neastriu, itarkuoti koki 1/4 muskato riesuto ir 1/2 arbat. saukstelio saldziosios paprikos milteliu, druskos gerokai ir pipiru. viska pakaitinti ir sumaisyti, tada deti 1 valg. sauksta miltu ir su sluotele is karto gerai plakti, po truputi pilant piena, viso kokia stikline. jei susoka i gumuliukus, galima su blenderiu pertrinti. cia bazinis besamelio padazas, bet i ji tinka ir visokios zoles, o kartais jei dietiskiau norisi galima dali pieno pakeist vistienos sultiniu.

dar vienas mano vyro megstamas padaziukas, labiausiai tinka prie kruvino jautienos kepsnio:

150 g riebios grietineles pasildyti ir gerai ismaisyti 1 kaupina arbatini sauksteli koncentruotos pomidoru pastos (ne kecupo), prideti puse saukstelio cukraus, druskos, pipiru ir didele sakele labai smulkiai supjaustyto rozmarino lapeliu. pries baigiant virti dar ipilti 2 saukstus viskio (tinka ir brendis, svelnesnis gaunasi)
Atsakyti
Man skaniausias padazads yra sviestas{tirpintas}+grudetos garstycios+drietinele.

Antras varijantas i balta padaza iberti tarkuoto surio{tik baltame padaze vietoj grietines naudoju grietinele}
Atsakyti
pastaruoju metu labai pamėgome ančiuvių padažiuką (ruošiamas naminis majonezas su ančiuviais) puikiai su cezario salotomis thumbup.gif
Atsakyti
neskaiciau visos temos, ir nezinau ar buvo pamnetas padaziukas, bet man jis labai skanus su salotomis.
proporcijas dedu "is akies": citrinu sultys, ALYVUOGIU aliejus, garstycios, cesnakas, druska, pipirai
Papildyta:
kanarietiski padazai:

MOJO ROJO
2 šaukšteliai vyno acto
2 šaukštai aukščiausios kokybės pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus
6 skiltelės česnako
1 arbatinis šaukštelis kumino sėklų
Pusę šaukštelio džiovintų raudonėlių
1, 2 paprikos
2 šaukštai raudonosios paprikos
Druska, pipirai pagal skonį



MOJO VERDE (ypac tinka prie zuvies)

2 šaukšteliai vyno acto
2 šaukšteliai alyvuogių aliejaus
6 skiltelės česnako
Pusę puodelio kalendrų lapų
Pusę puodelio šviežių petražolių lapų
1, 2 paprikos žalios
Druska, pipirai pagal skonį


AlIOLI



4 skiltelės česnako
2 kiaušinio baltymai
1 puodelis alyvuogių aliejaus
2 arbatiniai šaukšteliai citrinų sulčių
Druska, pipirai pagal skonį
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2012 04 15, 20:31)
sveikos,
perziurejau tema, superine  drinks_cheers.gif
bet neuzkliuvo man toks padaziukas, kuris tinka prie salotu...esu valgius tas salotas gal cili kaime  g.gif  nebepamenu...bet skonis toks lyg su riesutais butu, bet ten riesutu nebuvo(salotos su krevetem), matesi alyvuogiu aliejus ir zalumynai.nu bet skonis  blush2.gif  gal kuri nors zino?


Manau, kad ten buvo ne alyvuogių aliejus, o graikinių riešutų aliejus.
Atsakyti