Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras - grožio ir meilės deivės Afroditės sala

Gal yra grizusiu nesenai, Idomu koks oras smile.gif
Atsakyti
Sveiki, pasakykite kasnors man tundrai ar reikia kirsti buferine zona vaziuojant is Pafoso Aja Napa. NU neaišku man ten žemėlapy ir info niekur neiškapstau 4u.gif Ačiū iš anksto
Atsakyti
QUOTE(Vi vi @ 2015 04 30, 09:24)
Sveiki, pasakykite kasnors man tundrai ar reikia kirsti buferine zona vaziuojant is Pafoso  Aja Napa. NU neaišku man ten žemėlapy ir info niekur neiškapstau 4u.gif Ačiū iš anksto


ne
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 04 30, 09:31)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Gera diena, butu labai idomu suzinoti iš gyvenančių Kipre ar buvusių jame ir pasinaudojusių Kipro mobiliojo ryšio aperatorių teikemomis paslaugomis, konkrečiai domina, mobilus internetas. Tarkim ar yra kaip pas mus išankstinio mokėjimo kortelių ( kaip pildyk su 1 Gb ) ?
Atsakyti
Paneikite arba pritarkite smile.gif
Kipras
Atsakyti
Labas vakaras ar gali kas pasakyti is ten buvusiu, ar ju rozetes atitinka musu ir ar nereikia adapteriu. Aciu labai uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Disima @ 2015 05 13, 23:08)
Paneikite arba pritarkite smile.gif
Kipras

12 punkta braukite drasiai. Kazkaip tezams reikia balus uzsidirbti
Papildyta:
QUOTE(Salvi @ 2015 05 14, 22:13)
Labas vakaras ar gali kas pasakyti is ten buvusiu, ar ju rozetes atitinka musu ir ar nereikia adapteriu. Aciu labai uz atsakyma.

Kiek prisimenu reikia bet lengvai gausite viesbutyje
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 14, 20:40)
12 punkta braukite drasiai. Kazkaip tezams reikia balus uzsidirbti
Papildyta:

Kiek prisimenu reikia bet lengvai gausite viesbutyje

Aciu labai uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Salvi @ 2015 05 14, 20:13)
Labas vakaras ar gali kas pasakyti is ten buvusiu, ar ju rozetes atitinka musu ir ar nereikia adapteriu. Aciu labai uz atsakyma.


Adapteriu reikia, nors gyvenom geruose viesbuciuose, niekas ju nedave. Tiesa viename buvo ir europine rozete. Bet ju yra pirkti visur, kainos prasideda nuo 1eur.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2015 05 15, 09:11)
Adapteriu reikia, nors gyvenom geruose viesbuciuose, niekas ju nedave. Tiesa viename buvo ir europine rozete. Bet ju yra pirkti visur, kainos prasideda nuo 1eur.

bent jau ankščiau uiž depozitą duodavo be problemų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 15, 12:36)
bent jau ankščiau uiž depozitą duodavo be problemų smile.gif


Mums irgi niekas nedave, pirkome viezbucio parduotuveje apie 2eurai
Atsakyti