Įkraunama...
Įkraunama...

Sardinija

siem metam as ziurejau tik skrydzius, kdangi tiesiogiai nebuvo jokiu variantu, tai su persedimais man pigiausiai gavosi zmogui 7dienom pirmyn atgal 500eur, (ziurejau, kad persedimo laikas butu 2-3val, nes buvo ir pigesniu variantu, bet laukti skrydzio 10-12val man buvo nesamone) poto dadejau viesbuti + pervezima, tai gavosi brangiau nei su agentura tiesiogiai 4u.gif

O kiek laiko jūs atostogausit?

Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2017 07 24, 13:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tute28" data-cid="71732676" data-time="1500889280"><div><p>Tai kad pats sezonas ir yra vasara, tuo laiku ir buna keliones, kaip nebuna?</p></div></blockquote><p>Buvau novature, tai patikino, kad sardinija, tenerifė, madeira - tik rudenį, žiemą, kai dairiaus šiai vasarai irgi neužmačiau sardinijos niekur. Gal tiesiog tuo metu nebuvo jokio pasiūlymo. O kas skraidina į sardiniją vasarą? Kokia agentūra?</p><p></p>


Bet Sardinijoj sušalsit nevasaros metu, gal kažką maišot, su kokia Lansarote ar kitom kanarų salom. Sardinija yra gan aukštai, ir joje būna labai dideli vėjai, pažįstami balandžio pab. sušalo, aš kiek sekiau orus, tik birželį prišilo, gegužę ir tai nekas buvo. Beja kainos birželio ar rugsėjo mėn. nepalyginamai gersnės nei, kad liepą ar rugpjūti, na kaip visur Europoj. Ir Sardinija ne ta sala, kurioje stūgsto ir yra populiarūs didžiuliai viešbūčiai, todėl jie labai brangūs ir kainos agentūrų tikrai didokos, ten populiariau kempingai ir apartamentai, na aplink sostinę Cagliari tų viešbūčių daugiau, bet didesnis salos grožis šiaurėje, šiaurės rytuose, už 200+ km nuo Cagliario.
Mes iš Varšuvos už 95 eur. suskraidėm, tokiom kainom gan ilgai bilietai buvo. Jei dadėt nakvynę Lenkijoj+kurą+parkingą, gavosi ~130 eur., skaitau tikrai nedaug ir skrydžio laikai labai geri buvo, apie pietus.

Galėsiu rekomenduoti auto nuomą kam reiks iš latvio, jokių užstatų, jokių kreditinių, pasitikio oro uoste, 5 min. ir mes kelį, auto karavanas ir dyzelinis, tai didelis privalumas.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2017 07 24, 12:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rootha" data-cid="71732674" data-time="1500889253"><div><p>siem metam as ziurejau tik skrydzius, kdangi tiesiogiai nebuvo jokiu variantu, tai su persedimais man pigiausiai gavosi zmogui 7dienom pirmyn atgal 500eur, (ziurejau, kad persedimo laikas butu 2-3val, nes buvo ir pigesniu variantu, bet laukti skrydzio 10-12val man buvo nesamone) poto dadejau viesbuti + pervezima, tai gavosi brangiau nei su agentura tiesiogiai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O kiek laiko jūs atostogausit?</p>

7n. bet mes rugseji, vasarai agenturos neturejo skrydziu, bet as galvojau, gal del to kad vln oro uostas uzdare, todel nesiule tuo laiku agenturos, gal kitiem metams jau siulys.

is varsuvos neziurejau bilietu, mane ta kelione labai isvargina iki ten, man jau tada geriau skrydis su persedimu, nei masinoj vaziavimas iki varsuvos. bet kiekvienam skirtingai, gal jus irgi rasit pigiu skrydziu is varsuvos? 4u.gif
Atsakyti

Tai aš ir sakau, kad nebuvo šią vasarą pasiūlymų, anksčiau nežiūrėdavau, bet kai novature buvau liepos pradžioj, tai pasakė maždaug taip, kad įdomesnės kelionės rudenį, žiemą, vasarą tradicinės - graikijos salos, turkija, bulgarija...

Nežinau, ar žiūrėsiu iš varšuvos, kai nepatyrę esam, nenoriu streso didelio.

Labai lauksiu įspūdžių, gaila kad trumpokos atostogos bus, man 7 naktų labai mažai buvo Kretoj, nors turbūt kiek beatostogauji, visada būna per mažai :) 

Ne įtemą, dabar nidoj sėdim, mb darbo reiklais, jau taip nuobodu, kad šakės...

Melajja, sardinija rudenį, o madeira, tenerifė rudenį, žiemą :) nors viena pažįstama gyvena pietų sardinijoj, tai sakė, kad žiemą ten būna +13, žinoma, maudytis nepasimaudysi, bet šiaip nėr labai šalta, šiaurinėj daly šalčiai dar.

Atsakyti
aj mum kai ne vienos atostogos gaunasi per metus tai gaunasi, tai 7n pakankamai, mes isvis stengiames geriau pamatyt daugiau negu uzsisedet vienoj vietoj 4u.gif kretos irgi 7n pakako, tik liko santorinis, bet ten atskirai reik vykti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2017 07 25, 12:48)
Melajja, sardinija rudenį, o madeira, tenerifė rudenį, žiemą smile.gif r.</p><p></p>


aaa, ne taip supratus buvau biggrin.gif

Papildyta:
[quote=drugelis.,2017 07 25, 12:48]
Nežinau, ar žiūrėsiu iš varšuvos, kai nepatyrę esam, nenoriu streso didelio.

Iki tol susiplanuokit kelionę į Varšuvą, ten yra ką pamatyt ir patirties įgausit mirksiukas.gif
Nors Modlin orouostas visiškoj Varšuvos pašonej kaimukį tokiam.
Atsakyti

Sveikos,

Tai ar yra grįžusių iš Sardinijos?

Labai laukiu įspūdžių  :4u:​ 

Atsakyti
sveiki, po geros savaites galesiu pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2017 09 18, 09:59)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>Tai ar yra grįžusių iš Sardinijos?</p><p>Labai laukiu įspūdžių  4u.gif​ </p>

man iš Sardinijos tai didžiausias prisiminimas, kaip birželio gale nėjo maudytis jūroj, nes kažkokios šaltos srovės buvo užėję ir laipsnių gal 12 buvo. Bet čia ne šiemet, keletą metų atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirta33 @ 2017 09 19, 15:41)
man iš Sardinijos tai didžiausias prisiminimas, kaip birželio gale nėjo maudytis jūroj, nes kažkokios šaltos srovės buvo užėję ir laipsnių gal 12 buvo. Bet čia ne šiemet, keletą metų atgal smile.gif


isivaizduoju apie ka kalbate :-) buvau geguzes menesi,tai vietiniai apie tai pasakojo.Sake,dabar vanduo geresnis nei,kad gali buti vasara,nes uzeina saltos sroves ir buna spiegianciai saltas vanduo
Atsakyti
oro temp siandien 26, vanduo siltas, kelias dienas buvo vejas, bet siandien nurimo. 4u.gif
Atsakyti
jau po sardinijos, kaip ir rasiau, orai buvo lb geri, silumos tikrai pakako, maudytis vanduo superinis, pora dienu turejom bangu, tai pasokinejome. pastebejimai tokie, gamta turputi primena graikijos salas, tuneliai - norvegija, dar kad tai pakankamai brangi sala, kava man nepatiko, nors tikejausi tikrai daug daugiau, ir patys sardinieciai zmones per mazai sypsosi, plius lb mazai snekanciu angliskai, kas tikrai nervino, uzsakai kavineje 2kavas su pienu, ziuri i tave ir toks vaizdas kad kazko uzsisakiau nerealaus... jei kas idomu, klauskite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rootha: 28 rugsėjo 2017 - 18:54