Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Gegužinukai

QUOTE(/ Lisa / @ 2015 06 05, 16:26)
Visi geguziukai gime geguzes menesi ( visi spejo iki geguzes 31d.) 4u.gif

geguziuku 31 (14 mergaiciu; 17 berniuku)


wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Saunuoles visos wink.gif sveikinu...31diena-31 leliukas !!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2015 06 05, 17:09)
Saunuoles visos wink.gif sveikinu...31diena-31 leliukas !!! wub.gif

drinks_cheers.gif belieka palinkėti, kad augtume didučiai ir sveikučiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Galvoju prisijungsiu su savo geguzinuke del smagumo, o kad cia nebebendrauja niekas..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 07 12, 11:20)
Sveikos  4u.gif

Galvoju prisijungsiu su savo geguzinuke del smagumo, o kad cia nebebendrauja niekas..?  g.gif


Laba 4u.gif

dauguma perėjo pas birželinukus, atrodo ten bendrauja, čia nutrūko bendravimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2015 07 12, 19:38)
Laba  4u.gif

dauguma perėjo pas birželinukus, atrodo ten bendrauja, čia nutrūko bendravimas  unsure.gif


Aciu, kad nepatingejot bruksteleti 4u.gif Gaila, kad nutilo geguzinukes verysad.gif
As jau isibegejau i motinystes atostogas, laiko kiek padaugejo, o cia ir ner kur paplepet apie opias sauskelniu turinio, maitinimo ir nedamiegojimo problemas, velnias biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 13 liepos 2015 - 08:58
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 07 13, 09:57)
Aciu, kad nepatingejot bruksteleti  4u.gif Gaila, kad nutilo geguzinukes  verysad.gif
As jau isibegejau i motinystes atostogas, laiko kiek padaugejo, o cia ir ner kur paplepet apie opias sauskelniu turinio, maitinimo ir nedamiegojimo problemas, velnias  biggrin.gif

tikrai taip - man vaikelis pirmas, tai irgi begalė klausimų yra blush2.gif nežinau kodėl čia taip atsitiko, kad nutrūko bendravimas..
Atsakyti
Sveikos, noriu prisijungt prie gegužiukų, nors realiai turėjo gimt liepos 20, gimė gegužės 21 labai labai mažas berniukas smile.gif
Atsakyti
Junkitės prie mūsų birželinukų temoj. Ten mūsų visų daugiau ir linksmiau. Laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2015 07 13, 09:50)
tikrai taip - man vaikelis pirmas, tai irgi begalė klausimų yra  blush2.gif nežinau kodėl čia taip atsitiko, kad nutrūko bendravimas..


Mano nors ir trecia lelia, daugmaz viskas aisku ir zinoma, bet norisi tais paciais rupesciais su bendramintem dalintis, nes tam, kam neaktualu (drauges, sese ir t.t) jau ko gero atsibodo klausytis apie mano ( . )( . ) bedas blush2.gif doh.gif

QUOTE(Aga @ 2015 07 13, 14:42)
Sveikos, noriu prisijungt prie gegužiukų, nors realiai turėjo gimt liepos 20, gimė gegužės 21 labai labai mažas berniukas smile.gif


Laba, o kokio mazumo gime? Mano irgi coliuke wub.gif
Atsakyti
1226 gr ir 38 cm.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 13, 14:52)
1226 gr ir 38 cm.


Oje koks cipukas wub.gif Ankstukas?

Mano laiku, bet visu 1 kg mazesne uz pirmus du. 2800 g
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 07 13, 16:00)
Oje koks cipukas  wub.gif  Ankstukas?

Mano laiku, bet visu 1 kg mazesne uz pirmus du. 2800 g

taip, lygiai dviem mėn. anksčiau gimė, dabar sveria 2670 gr jau wub.gif
Atsakyti