Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Gegužinukai

Aš maitinu MP, bet nusitraukinėju, nes neišnešiotukai nelabai moka moka žįsti, bet jau mokinasi mano pipiras ir tikiuos greit pientraukį pamiršiu thumbup.gif Bet kruopiuko norma pagal svorį kolkas tik 60-70 ml. kas tris valandas, taigi su jūsiškiais nepalyginsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 07 13, 20:06)
Gal del to kad misinuku  g.gif 59cm, o gime 50cm.


Maniske ir ant mp taip sparciai auga. Matyt nuo vaikucio priklauso koks tempas augimo jam tinkamesnis g.gif

QUOTE(_Only_ @ 2015 07 13, 21:22)
aš tai galvojau, kad per mažai priaugom, bet gyd.sakė, kad pats tas, normaliai, tai tikiuosi, kad užtenka to pienuko. Birželinukės tai aktyvios, ne taip kaip gegužinukės  biggrin.gif


Svarbu kaip sakoma, sauskelnes bent 6 pasysiotos yra, gerai jauciasi - vadinasi gerai viskas 4u.gif

QUOTE(Aga @ 2015 07 14, 09:42)
Aš maitinu MP, bet nusitraukinėju, nes neišnešiotukai nelabai moka moka žįsti, bet jau mokinasi mano pipiras ir tikiuos greit pientraukį pamiršiu thumbup.gif Bet kruopiuko norma pagal svorį kolkas tik 60-70 ml. kas tris valandas, taigi su jūsiškiais nepalyginsi smile.gif


Kokie saunuoliai thumbup.gif wub.gif

As nusipirkus labai gera pientrauki, bet vos pabandzius 2 kartus, jauciu teks taip nauja ir parduoti, nes kad ner poreikio jam... g.gif
Na nebent kai sugalvosiu uzbaiginet savo ( . )( . ) karjera, tai pasitraukciau ateiciai kokioms kosytems pasisaldyt, bet nzn ar taip noresis durintis man.

___

As apie grafika dar nesvajoju, valgo kada nori ir kiek nori, tai taip ir duodu.
Paprastai nakti reciau valgo (is to kiek per migla susigaudyt sugebu, tai gal 2 kartus nakti valgo...Bet as tokia pusiau miegodama duodu, tai tiksliai net nezinau).

Tik mes turim treciakart ta pacia beda - pienlige, jau sikart tepaliukai ir nebepadeda, matyt igavo atsparuma zaraza...Baigia abi mus is proto isvaryt sitas reikalas, ryt vaziuoju pas gyd. Prasysiu paselio ir rimtesnio gydymo, nes baigiam nupusti su dukryte doh.gif
Papildyta:
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 07 13, 21:25)
Istikrukruju kai perdaug bendraujanciu, tai irgi nespeji suprasti kas, kur, koks vaikutis, koks vardas ir t.t.


Va gal atgaivinsim geguzinuku tema ir bus aktualesni klausimai musu amziaus kategorijai nagrinejami blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 14 liepos 2015 - 10:22
O ką gegužinukai jau moka daryt? Kai mano itin mažas, nežinau net į ką orentuotis. Maniškis šypsos kalbinamas, apsiverčia nuo nugaros ant šoniuko, daugiau nelabai ką daro, nu bet ką norėt, nė 3 kg nesveria..
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 14, 11:52)
O ką gegužinukai jau moka daryt? Kai mano itin mažas, nežinau net į ką orentuotis. Maniškis šypsos kalbinamas, apsiverčia nuo nugaros ant šoniuko, daugiau nelabai ką daro, nu bet ką norėt, nė 3 kg nesveria..


Oj mano jau daug ka moka wub.gif
Pastoviai sypsosi, kazkaip stengiasi juoktis, moka laikyti savo galvute, jau buvo kelis kart apsivertes nuo pilvo ant nugaros smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 14 liepos 2015 - 11:28
Maniškė irgi panašiai, šypsosi, pakankamai gerai nulaiko jau galvytę, seka akimis mane, vyrą,žaisliukus, jau kreipia dėmesį į juos, bet dar nelabai nori juos laikyti, nuo pilvuko ant nugarytės nebuvo dar apsivertusi..

Sauskelnės bent šešios tai tikrai kad pasysiotos būna, bet tuštinamės retai - dabar lygtai kas trečią dieną (kai valgau daugiau slyvų, sriubų), bet buvo tik kartą į savaitę blush2.gif nelabai turbūt gerai? unsure.gif

taip, atsigauna temutė po truputį thumbup.gif

Aga, šaunuoliai jūs, sparčiai augat, taip ir toliau wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2015 07 14, 13:16)
Maniškė irgi panašiai, šypsosi, pakankamai gerai nulaiko jau galvytę, seka akimis mane, vyrą,žaisliukus, jau kreipia dėmesį į juos, bet dar nelabai nori juos laikyti, nuo pilvuko ant nugarytės nebuvo dar apsivertusi..

Sauskelnės bent šešios tai tikrai kad pasysiotos būna, bet tuštinamės retai - dabar lygtai kas trečią dieną (kai valgau daugiau slyvų, sriubų), bet buvo tik kartą į savaitę  blush2.gif nelabai turbūt gerai?  unsure.gif

taip, atsigauna temutė po truputį  thumbup.gif

Aga, šaunuoliai jūs, sparčiai augat, taip ir toliau  wub.gif  4u.gif


Mano mažius ankstyvas šiektiek su apsivertimu smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Tylu cia, nes visos pabegusios i FB, nebelieka laiko cia bendraut 4u.gif

MoulinRouge, auginome kartu lapkritinukus, dabar kartu auginsim ir geguzinukes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 14, 10:52)
O ką gegužinukai jau moka daryt? Kai mano itin mažas, nežinau net į ką orentuotis. Maniškis šypsos kalbinamas, apsiverčia nuo nugaros ant šoniuko, daugiau nelabai ką daro, nu bet ką norėt, nė 3 kg nesveria..


Tai kad matyt tai ir moka,ka pagrinde reiketu - saunuoliai, spartuoliai thumbup.gif
As jau ir nebeatsimenu tiesa pasakius ka cia mes turim moket... Atrodo ir sypsosi maniske, ir zaisliukus analizuoja, akiu kontakto iesko su veidais, galva laiko ant pilvo guledama, apsivercia kartais nuo nugaros ant sono, buvo gal porakart per fuksa ir nuo sono ant pusiau pilvo pasivertus ir nebezinau kas dar... g.gif

QUOTE(Fioneta @ 2015 07 14, 22:24)
Laba  4u.gif
Tylu cia, nes visos pabegusios i FB, nebelieka laiko cia bendraut  4u.gif

MoulinRouge, auginome kartu lapkritinukus, dabar kartu auginsim ir geguzinukes  bigsmile.gif


Oooo kaip faina cia sutikti pazistamu! wub.gif thumbup.gif
Kaip gimdymas praejo? Kaip lapkritinuke (Arijana ar maisau jau..?) musu auga? bigsmile.gif

As pries gera pusmeti kai tryniau FB paskyra kciortum, tai iki dabar negaliu atsidziaugti savo poelgiu - koks 25% laiko grizo i mano gyvenima blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

ką veikiat tokiu oru? unsure.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2015 07 15, 05:17)
As pries gera pusmeti kai tryniau FB paskyra kciortum, tai iki dabar negaliu atsidziaugti savo poelgiu - koks 25% laiko grizo i mano gyvenima  blush2.gif

Šaunuolė 4u.gif aš nors turiu ten paskyrą, bet ten nieko nerašau, tik užmetu akį ir viskas smile.gif SM man daug daugiau laiko atima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2015 07 15, 09:42)
Labas rytas  4u.gif

ką veikiat tokiu oru?  unsure.gif
Šaunuolė  4u.gif aš nors turiu ten paskyrą, bet ten nieko nerašau, tik užmetu akį ir viskas  smile.gif SM man daug daugiau laiko atima  blush2.gif


SM bent jau telefone neturi appso tai cia jau daug laiko susitaupo biggrin.gif
__

As ka tik is gyd grizau, buvau pirmajai apziurai po gimdymo, viska sok - sveika/gyva. Dabar galiu ramiai gyventi biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar nebuvau apžiūrai, net neužsiregistravau, kažkaip neskubu šįkart, o už savaitės maniškiui du mėnesiukai smile.gif Ateinantį pirmadienį man tik gimdymo terminas būtų buvęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2015 07 15, 14:45)
SM bent jau telefone neturi appso tai cia jau daug laiko susitaupo  biggrin.gif
__

As ka tik is gyd grizau, buvau pirmajai apziurai po gimdymo, viska sok - sveika/gyva. Dabar galiu ramiai gyventi  biggrin.gif

As buvau jau TA viskas gerai. Sake, kad visoms taip idealiai viskas butu thumbup.gif
Atsakyti