Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Gegužinukai

Supratau. Taip as dar ligoninei,ryt varau namo laukti gimdymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 04 16, 11:12)
Labas rytas, esu pikta, labia pikta ant vyresnelio, tai net eterio netersiu  unsure.gif Einu savo neigiamos energijos islieti ant dulkiu biggrin.gif

Pazystamas jausmas biggrin.gif tik as jei jau supykstu, tai ir rekiu...nelaikau ilgai savyje emociju budama nestuke.gif , o paskui vel gerai viskas, kai nurimstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2015 04 16, 09:47)
Labas rytas 4u.gif

Uch, negana to, kad vaikas nuo 1dienio stomatitu susirgo, tai dar šiąnakt aplankė noro virusas vaiką, o ryte ir mane. doh.gif kažkoks užburtas ratas doh.gif


Nesmagu schmoll.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien važiavau į Antakalnį su gydytojos siuntimu. Nelabai suprato, ko atvažiavau, nes sakė viskas normos ribose. Tik vaikelio svoris didesnis, nei turi būti. Bet atsižvelgiant, kad pirmasis svėrė 3,820, tai ir šis bus didesnio svorio. Nieko tiksliau nepasakė.
Dabar esu pilna minčių, emocijų. Džiaugiuosi, kad mano leliukui viskas gerai:) Tai svarbiausia...
O ką jus mąstote dėl tarimosi su gydytoju? Kokios sumos šiuo metu? Vienąkart jau klausiau, bet taip ir nesulaukiau:(
Atsakyti
As tai nesitarsiu schmoll.gif
Atsakyti
aš kažkaip ir neplanuoju tartis...
Atsakyti
Skaudi tema tas tarimasis. As jauciu spaudima is salies. Vyra jau nusodinau, dabar anyta isdygo. Jau taip isdeste, kad jei nesitarsiu, tai tikrai kazka blogo padarys su manimi ir vaiku. Ir dar ta mano diagnoze... zodziu nezinau ka man daryt. Nu negi mane paliks uz kliniku duru? Gimdyt neleis? Numarins specialiai? Nervuoja juodai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 16, 17:47)
Skaudi tema tas tarimasis. As jauciu spaudima is salies. Vyra jau nusodinau, dabar anyta isdygo. Jau taip isdeste, kad jei nesitarsiu, tai tikrai kazka blogo padarys su manimi ir vaiku. Ir dar ta mano diagnoze... zodziu nezinau ka man daryt. Nu negi mane paliks uz kliniku duru? Gimdyt neleis? Numarins specialiai? Nervuoja juodai...  schmoll.gif

Maziau reikia klausyt tokiu personu nuomones, palinksek, galva kai karkses, o paskui vis vien daryk savaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaguare: 16 balandžio 2015 - 17:57
QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 16, 17:47)
Skaudi tema tas tarimasis. As jauciu spaudima is salies. Vyra jau nusodinau, dabar anyta isdygo. Jau taip isdeste, kad jei nesitarsiu, tai tikrai kazka blogo padarys su manimi ir vaiku. Ir dar ta mano diagnoze... zodziu nezinau ka man daryt. Nu negi mane paliks uz kliniku duru? Gimdyt neleis? Numarins specialiai? Nervuoja juodai...  schmoll.gif

pasakyk, kad susitarei, tegu atstoja:)

as besitardama patirciau daugiau streso, negu gimdant nesitarus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 16 balandžio 2015 - 19:29
QUOTE(Jaguare @ 2015 04 16, 12:13)
Pazystamas jausmas biggrin.gif tik as jei jau supykstu, tai ir rekiu...nelaikau ilgai savyje emociju budama  nestuke.gif , o paskui vel gerai viskas, kai nurimstu smile.gif

N ati as parekiau ir vakar vakare, ir siandien ryte. Bet kazkaip neuzteko turbot g.gif lotuliukas.gif Tada visi isvaziavo kas I mokyklas kas I darbus, tai paburbuliavau ant zoles kuria norejau patresti, bet buvo per didelis vejas, Na tada beliko tik gristi I namus ir issilieti ant namu cool.gif Kurie dabar blizga, o as paslika biggrin.gif

Nenusprendziau as su tuo tarimusi.. nezinau dar tiesa pasakius. Pirma tariausi, gimdziau sunkiai ir net nenoriu prisiminti nei gydytojos fizionomijos nieko is ano karto. kai mazaja gimdziau, tai buvo tartasi, bet pradejau gimyti anskciau ir gine tuo metu buvo atostogose, tai vaziavau tiesiog pas ja I skyriu ir gimdziau. Pagimdziau be jokiu komplikaciju, greita ir sklandziai. Dabar bus CP, tai nezinau kaip cia bus. Jeigu eisiu pas savo gine operuotis, jos budejimo metu, tai reikes kazkaip atsidekoti, bet nemanau, kad tai bus pinigai... Labai nemegstu as tokiu dalyku.

Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

As siandien visa diena ilsejausi, nieko neveikiau.... Taip gera buvo... smile.gif

Itariu, kad as taip ir liksiu nesusitarusi biggrin.gif Siaip man irgi tarimasis keltu didesni stresa, nei gimdyt nesitarus. Jei dar zinociau, pas ka labai noriu gimdyt, su kuo labai noreciau susitarti, gal dar aktyviau siuo klausimu padirbeciau ax.gif Bet kadangi taip nera, tai ir nevyksta nieko ta linkme.

Del tinimu, tai mano blauzdos kiek padidejusios, bet manau, kad tiesiog del svorio padidejimo. Ziedus ryte ir vakare jau sunkokai nusiimu, tai galvoju, kad reiktu siom dienom juos visai nusiimti, maza ka g.gif

Sun_shine, sveikit 4u.gif

Dimming, sekmes, ligoninej su gydytoju prieziura viskas bus tvarkoj 4u.gif

Surumbumbum, pagaliau namo thumbup.gif Nusiteik optimistiskai ir pamatysi, sulauksi dar geguzes!

Zuczak, isirasiau i sarasiuka.
O tavo seimos gydytoja nereali! kaip faina, kad taip greitai ir paprastai gali issiaiskinti visokius klausimus.

Siandien pagalvojau, kad i ligonine gal dar reiktu isidet koki buteliuka kudikiui, gali gal prireikti. Tik nezinau, kaip reiktu ji pirma karta isplauti g.gif As turiu plastmasini ir ant jo yra zenklas, kad negalima virinti (jei as teisingai ji suprantu). Tai kaip tada ji isplauti? Juk pirma karta duodant buteliuka ji reikia ypac svariai isplauti, dezinfekuoti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Zuczak @ 2015 04 15, 17:50)
Na, merginos, patarkit ka darot jei tinsta kojos? Nuejau iki parduotuves, tai vos grizau, tirpsta kojos ir kaip kalades atrodo, nesimato kauliuku..
Guliu aukstyn kojom, tai lyg nuejo tinimas kazkiek, bet visvien negerai. Spaudimas nepakiles, slapimas ketvirtadieni buvo tikrintas, viskas liuks..
Kreiptis vel pas gydytoja, ar dar palaukt galima? Kad bent 37sav pilnos butu..


nelaukt, nes turi tikrint, man sake ateit iskart, nes dar gali but ivairiu kt simptomu, kurie mums gali atrodyt nesvarbus, bet jei jau kaliuku nematai tai cia labai jau patine, gulek kol gulusi ir gerk daug vandens...man buvo patine ir rankos ir kojos ir veidas, bet dabar vel susireguliavo.

Papildyta:
QUOTE(agne_vvr @ 2015 04 16, 06:54)
cikuraku - tu cia garai pasitusinai ligoninei  biggrin.gif


nu jei tai galima vadint tusu:) dar siandien newgaliu atsigaut, atejus paprastam ale pasitikrinimui i ligonine su seimos gydytoju siuntimu uzdaryt nakciai kaip stoviu... kai ligoninej max 4 kart buvus gyvenime...

uzpakali siandien raukia kazkotai...ir lizdo sukimo sindromas veikia pora spinteliu virtuviniu issitvarkem, vestuvinius irankius issiplovem issluosciau... kokias 4 skalbiankes pataliuku ir visokiu paluciu vyras priskalbe, dar rubuku visa kalna priruosiau skalbt, gal kaip nors per savaitgali prisiruosim ir lovyte pastatyt, buvo isneses ciuzini pataliukus pravedint ant saules,vezima, po truputi judam kaip sakant...

ir aisku, kad nebutu nuobonu dar viena trauma be tapkiu isejau is kambario i koridoriu ir ispyriau i toki raityta plintusa kampuka, pirsteliai 2 patine, bet lankstosi, akyse buvo zvaigzdutes ir vos nemyztelejau, o kad maza nepasirodytu pora vanadu veliau vyras uzmyne ale netyciom ant tos pacios kojeles, tai nutirpo/nukaito iki kauliuko.liepiau paciam nusibaust...
Atsakyti