Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Gegužinukai

QUOTE(dimming @ 2015 04 16, 11:08)
Ir pas mus svoris panasus-35 sav. apie 2,5kg. ax.gif
Papildyta:
Laikykites!

O man niekas svorio neziurejo g.gif
Papildyta:
QUOTE(sun_shine @ 2015 04 16, 10:47)
Labas rytas 4u.gif

Uch, negana to, kad vaikas nuo 1dienio stomatitu susirgo, tai dar šiąnakt aplankė noro virusas vaiką, o ryte ir mane. doh.gif kažkoks užburtas ratas doh.gif

Koks vaikas susirgo sotmatitu? ax.gif Kazka praleidau?
Kaip dabar tavo sveikata?
Papildyta:
QUOTE(capuke @ 2015 04 16, 17:27)
Aš šiandien važiavau į Antakalnį su gydytojos siuntimu. Nelabai suprato, ko atvažiavau, nes sakė viskas normos ribose. Tik vaikelio svoris didesnis, nei turi būti. Bet atsižvelgiant, kad pirmasis svėrė 3,820, tai ir šis bus didesnio svorio. Nieko tiksliau nepasakė.
Dabar esu pilna minčių, emocijų. Džiaugiuosi, kad mano leliukui viskas gerai:) Tai svarbiausia...
O ką jus mąstote dėl tarimosi su gydytoju? Kokios sumos šiuo metu? Vienąkart jau klausiau, bet taip ir nesulaukiau:(

Antakalnyje planuoji? Pas ka?
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2015 04 16, 18:47)
Skaudi tema tas tarimasis. As jauciu spaudima is salies. Vyra jau nusodinau, dabar anyta isdygo. Jau taip isdeste, kad jei nesitarsiu, tai tikrai kazka blogo padarys su manimi ir vaiku. Ir dar ta mano diagnoze... zodziu nezinau ka man daryt. Nu negi mane paliks uz kliniku duru? Gimdyt neleis? Numarins specialiai? Nervuoja juodai...  schmoll.gif

Tikrai nemanau, kad kas atsitiks. Tikrai bus gerai bet kokiu atveju.
As asmeniskai tarsiuosi, net jeigu nebutu CP vistiek tarciausi. Man taip psichologiskai saugiau bet tai mano problemos biggrin.gif

Tikrai viskas visoms bus gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lepanka @ 2015 04 16, 22:21)

Siandien pagalvojau, kad i ligonine gal dar reiktu isidet koki buteliuka kudikiui, gali gal prireikti. Tik nezinau, kaip reiktu ji pirma karta isplauti  g.gif  As turiu plastmasini ir ant jo yra zenklas, kad negalima virinti (jei as teisingai ji suprantu). Tai kaip tada ji isplauti? Juk pirma karta duodant buteliuka ji reikia ypac svariai isplauti, dezinfekuoti, ar ne?

Apipylti kartu virintu vandieniu ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
Čikuraku, aciu uz patarima, issiaiskinau su daktare, apramino ir susitiksim kita savaite papildomiem tyrimam. Cia kaip uzeina tie tynimai, siandien geriau thumbup.gif . svarbu spaudimo ner, normalus bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
Labas rytas nestuke.gif

dar viena savaitė pralėlė... man kažkaip greit tos dienos bėga... kaip jums?
Kita savaitė jaučiu dar greičiau prabėgs, nes tiek prisiplanavau - kirpykla, manikiūras, antakiai, dar pas daktarę...
Atsakyti
Labas rytas nestuke.gif

As po TA. Truputi mazesni mes, atitinkam 35,3 sav. svoris 2,5kg. Bandem dar paziuret ar neuzaugo kas tarp koju, bet be sansu, subine atkiso kojas jau taip suspaudus laiko,kad iziuret schmoll.gif tai jau man neliko abejoniu,kad mergina pupso nestuke.gif butu bernuzelis tai tikrai issikietes butu biggrin.gif Pati priaugau jau 11,5 kg. Kaklelis mano dar ilgas4,2cm. gine sako svarbu sav. dar isbuti nestuke.gif (kad plauciukai susibrandintu) o jau nuo 37sav. galiu ir gimdyt smile.gif
Ir dar naujove man, gine klause ar imsiu epidura jei taip tai likus 2 sav. iki termino reik krauja prisiduot, kad nereiktu gaisti laiko jau gimdykloj. (kraujo tyr. ats. galioja 2 sav.) Labai as neklausinejau nes nezadu imti smile.gif

Buteliuka as nuplikau kelis kartus ir manau to uztenka. Reik soske nusipirkt kol atsimenu ir pasidet prie buteliuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(/ Lisa / @ 2015 04 16, 22:25)
O man niekas svorio neziurejo  g.gif


o gal kur lapuose yra parasyta g.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Vyro komandiruotė išėjo į naudą - atvažiavo mama, kad palaikyti man kompaniją (tiesą sakant, vyras bijojo mane vieną palikti biggrin.gif ), ir išlygino man visus rūbelius thumbup.gif

Man irgi dienos greitai bėga ax.gif Vos pagalvoju, ką čia reikės veikti kitą savaitę, ir prisimenu, kad reikės tą, aną ir dar kažką padaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agne_vvr @ 2015 04 17, 09:12)
Ir dar naujove man, gine klause ar imsiu epidura jei taip tai likus 2 sav. iki termino reik krauja prisiduot, kad nereiktu gaisti laiko jau gimdykloj. (kraujo tyr. ats. galioja 2 sav.) Labai as neklausinejau nes nezadu imti  smile.gif

Tikrai, kad naujiena g.gif O ir iš kur čia gali žknoti, ar prireiks to epiduro sr ne?....
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2015 04 17, 09:12)

* As po TA. Truputi mazesni mes, atitinkam 35,3 sav. svoris 2,5kg.

** dar naujove man, gine klause ar imsiu epidura jei taip tai likus 2 sav. iki termino reik krauja prisiduot, kad nereiktu gaisti laiko jau gimdykloj. (kraujo tyr. ats. galioja 2 sav.) Labai as neklausinejau nes nezadu imti  smile.gif




* Mūsų irgi svoris lygiai toks pat buvo šią savaitę (35+3 d.)
** nieko apie tai nesu girdėjusi... epidūro rinkinį jau nusipirkau... maža ką, gal prireiks...
Atsakyti
na cia kurios jau tikrai planuoja epidura,kad laiko negaisint gimdykloj kol ats.: kraujo ateis ir spetu epidura atlikt. reiktu pacios gines issamiau klaust..

man ir dienos bega greit smile.gif

as jau susirinkau drabuzelius ir jau savaitgali plausiu viska ir jau po truputi deliosiuos smile.gif
Atsakyti


Antakalnyje planuoji? Pas ka?
Papildyta:

Tikrai nemanau, kad kas atsitiks. Tikrai bus gerai bet kokiu atveju.
As asmeniskai tarsiuosi, net jeigu nebutu CP vistiek tarciausi. Man taip psichologiskai saugiau bet tai mano problemos biggrin.gif


Aš planuoju gimdyti Antakalnyje, bet dar nesugalvojau: tartis ar ne. Pirma kai gimdziau, tariausi su Daunoraviciumi, bet jis nakti neatvaziavo, tad abejoju ar verta vel su kuo tartis. O tu su kuo?


Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2015 04 17, 09:29)

** nieko apie tai nesu girdėjusi... epidūro rinkinį jau nusipirkau... maža ką, gal prireiks...


pasiklausk pas gine kai busi mirksiukas.gif
Papildyta:
as nezadu tartis schmoll.gif menoku as tartis tik butu papildomo streso kaip ir kitom mamytem.
visi mes dirbam savo darbus ir nieks nemoka uz atlikta darba dvigubai schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Man net nekyla minciu, kad tartis tureciau, kam atiminet darba is zmoniu..

Dimmnig, kaip jusu reikalai?
Atsakyti
Gulim infekciniam su mažium po lašelinėm. Ech, noriu namooooooo.....
Jei viskas ok, tai vakare namo paleis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun_shine: 17 balandžio 2015 - 09:58
QUOTE(Zuczak @ 2015 04 17, 09:47)
Labas rytas  4u.gif

Man net nekyla minciu, kad tartis tureciau, kam atiminet darba is zmoniu..

Dimmnig, kaip jusu reikalai?


Labas rytas,
stabiliai smile.gif
Tik i namus savaitgaliui dar neleido.tonus kasdien matuoja.
man keista kad epidurini reikia savo pirktis...VNG pries 3m suleido patys tai tikiuosi ir sikart taip bus jei reikes...dar pasiklausiu prie progos...bet jeigu skaudes tikrai darysiuos smile.gif
Atsakyti