Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Šaunu biggrin.gif Atvirumas kartais sveika biggrin.gif
Atsakyti
Regium, vyrui darbas vienoje firmoje kaip ir pažadėtas , bet jau kelintą kartą įdarbinimo data nukeliama tolyn... kokia tikimybė, kad jie išpildys savo pažadus? Gal geriau nebelaukti, o intensyviau ieškoti kitur? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 07 gegužės 2015 - 14:53
QUOTE(regium @ 2015 05 07, 13:15)
Mokytis visada verta, tik būtina studijuoti tai kas patinka ir apskaičiavus savo galimybes. Ar tai padarėte?Nelabai patiks Jums tai , ką mokysitės ir baigsit ne iš pirmo karto. Reikės stipriai susiimti.
Papildyta:

O kortose vaizdas, kad save pateikiat kaip potencialią auką santykiuose su vyrais. Jie Jumyse mato moterį su kuria galima praleisti trumpai laiką ir eiti toliau. Pakeiskit savo Įvaizdį ir analogiškai mąstymą. Tegul visų pirma jie Jumyse pamato protą, "ledą, o po tuo ledu auksą".Kol pramušinės tą ledą, norėdami surasti auksą, pasiliks tik kantriausias, kuriam tai patiks daryti. Aš čia metaforomis parašiau, kad ne taip tiesiai šviesiai išrėžčiau. Bet manau supratote, ką kortos norėjo pasakyti.



Sveiki,

dėkoju už atsakymą. Išmintinga moteris Jūs, Regium:) iš ties tas planas mokytis yra paviršutiniškas, giliai nenagrinėtas, nors grįžtu prie to vis jau nemažai metų, tačiau vis neprisiruošiu, visko nepasveriu. Tiesa ir tai, kad vis svarstau - ar studijuoti tai, su kuo susijęs dabartinis darbas ir siekti įsitvirtinti šioje srityje (kurią pakankamai mėgstu), ar dar ieškoti savo tikrojo pašaukimo, Dėl galimybių taipogi teisybė - ir finansiškai tai reikėtų pasverti, ir laiko turbūt trūktų, o gal ir proto bei sugebėjimųsmile.gif bet mokytis man tikrai reikia, jaučiu poreikį tobulėti, neužtenka to, ką turiu ir ką baigiau. Vieną mokslą jau baigiau tik tam, kad baigti. Šį kartą norėčiau studijuoti ką nors prasmingiau:)

Beje, taip jau sutapo, kad toje pačioje žinutėje pateikėte atsakymą ir į kitą klausimą, nors ir ne man, bet irgi visai galiu pritaikyti sau, pasimokyti yra ko.. smile.gif

dar kartą ačiūsmile.gif
Atsakyti
laba vakareli mergaites,aciu dar kart Amariliai uz atsakyma.Bet vis dar turiu kamuojanti klausima del santykiu.Kaip mums jie klostysis ir ka daryt ,kad butumem kartu.Situacija tokia kad draugas uzsienyje ,o as cia.Pasipirso jis man pries kelis menesius.Jis zinoma noretu ,kas as grisciau ten,bet as tiek del to kariavau,kad jau nebeuzsimena.Pati ten uzsieni nenoriu,nes zinau,kad neistversiu,o ir vaiko tampyti nenoriu,eina cia i mokykla ir viskuom patenkinta.Man be proto sunku buvo gyvent svecioi saly,kad it i depresija puoliau.Nors pati akimirkos pagauta atrodo lekciau,bet vel sustapdau save.Noras buti kartu labai stiprus,bet nenoriui vel ten kankintis.Noriu kortu paklausti ,ka mums daryt,kad pasibaigtu pagaliau tas kabojimas tarp zemes ir dangaus.Kaip viskas mums susiklostys.Jis ne lietuvis,todel viskas del gyvenimo liertuvoi apsisunkina.Diena ir nakti,kai negaliu uzmigti,tos mintys nepalieka.., REGIUM, gal jus noretumete ir galetumete paziureti ka sako kortos....Aciu labai is anksto uz atsakyma..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kates namai: 07 gegužės 2015 - 19:20
Sveikos smile.gif
Amariliai vel dingo, tikiuosi ne del sveikatos problemu unsure.gif
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 05 06, 17:10)
Ai daug visokiu niuansu, vaikas guli ligoninej.. O man net nedarbingumas nepriklauso. Seseles pykciurnos, kaip tokiom vaika paliksi. Valytojos ir tos balsa kelia. Nu as jom cia biski daviau "просрат**я". Ne ant tos uzsoko..

Del svorio, tai as is tu, kuriom jis auga nors ir prisilaikau. Reikes pradet dietintis ir sportuot, kai pasibaigs visos ligonines..

Kodel nedarbingumas nepriklauso, vaikui kiek suprantu 8 ar 9 metai? Atseit jei ligoninej guli tai nedarbingumo nereikia, per didelis kad mama kartu butu? g.gif
Nieko gero tos dietos, nuo ju tik pikta pasidarau irnesakyk.gif, svarbu tam tikru produktu atsisakyt smile.gif Ir dar as begioju, nu tobulas dalykas tas begiojimas wub.gif

O dabar siaip, tarp kitko klausimas pasvarstymams - ar buna istikimu vyru? Zinau, kad pirmus metus, du jie buna istikimi, bet kalbu apie tuos atvejus kai pora gyvena kartu daugiau metu g.gif As kazkodel manau, kad jie visi eina i kaire, tik vieni reciau, kiti dazniau, vieni moka slepti, kiti nelabai. Ir as esu linkusi nepastebeti tu neistikimybiu ir priimti jas kaip naturalu dalyka. Bet mano darbo mergos, sako, kad as visai pakvakusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 07 gegužės 2015 - 20:00
QUOTE(Eniten @ 2015 05 06, 23:23)
O gal galetumete pasakyti, kokius jausmus jis ten uzgniauzes ir neleidzia prasiverzti?

Tikrai labai prasau atsakymo, jei galima, kadangi pasimeciau visiskai. Pagrinde juk vyrams kaip yra- neduok valgyt, duok sekso. O cia viskas atvirksciai- patarete santykiuose neskubet, o ypac lovos reikaluose, nes jis mane tyrineja ir laiko kazkokius jausmus man uzgniauzes. O paprastai pas vyrus vienintelis uzgniauztas buna apatines kuno dalies niezejimas, tai neaisku dabar, kas ten per jausmai uzspausti pas ji.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 05 07, 20:59)
O dabar siaip, tarp kitko klausimas pasvarstymams - ar buna istikimu vyru? Zinau, kad pirmus metus, du jie buna istikimi, bet kalbu apie tuos atvejus kai pora gyvena kartu daugiau metu  g.gif As kazkodel manau, kad jie visi eina i kaire, tik vieni reciau, kiti dazniau, vieni moka slepti, kiti nelabai. Ir as esu linkusi nepastebeti tu neistikimybiu ir priimti jas kaip naturalu dalyka. Bet mano darbo mergos, sako, kad as visai pakvakusi  biggrin.gif


Aš manau, kad ištikimybė priklauso ne nuo kartu pragyventų metų skaičiaus, bet nuo pačių žmonių. Kas linkęs į tai, pastoviai tai daro - bent kiek pastebėjau iš patirties - ir be jokio sąžinės graužimo.
Kas liečia susitaikymą su tuo - kai buvau jaunesnė ir naivesnė, galvojau, kad tai yra netoleruotina, neišgyvenama, ir aplamai, galvojau, gyvenime su tuo nesusitaikyčiau. Kai šiek tiek pasenėjau, supratau - išgyvenčiau. ir be vyro išgyvenčiau.. ir išgyvenu:) nes kažkaip su metais atėjo suvokimas, kad reikia gyventi dėl savęs, o visi gyvenime sutikti žmonės yra tik .. praeiviai..smile.gif
Atsakyti
Regium, viena klausimeli i Jus 4u.gif Po skyrybu jau 3 metai praejo, jau net nemalonus spaudimas is aplinkiniu del antros puses. Idomu jau ir man paciai, ar sutiksiu kada nors savo gyvenimo pusele? Kol kas man rupi tik vaikai, darbas, mokslai, apie vyriska gimine net nepagalvoju..
Atsakyti
Gal kas zinote ka reiskia besikartojantys vienodi valandu skaiciai, pvz. 20:20, 09:09 ir tt. Vos ne kasdien sitaip, net nejauku darosi :/ sakyciau kad telefono is ranku nepaleisciau, bet nera taip.
Atsakyti
QUOTE(sky1 @ 2015 05 07, 23:40)
Gal kas zinote ka reiskia besikartojantys vienodi valandu skaiciai, pvz. 20:20, 09:09 ir tt. Vos ne kasdien sitaip, net nejauku darosi :/ sakyciau kad telefono is ranku nepaleisciau, bet nera taip.

Norus galvok. Tokiu metu sugalvoti norai pildosi.

Briunete- nu mane sušaudytų plynam lauke, bet nepatikėčiau, kad mano senelis kada nors yra išdavęs močiutę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 07 gegužės 2015 - 22:48
QUOTE(Eniten @ 2015 05 07, 20:09)
Tikrai labai prasau atsakymo, jei galima, kadangi pasimeciau visiskai. Pagrinde juk vyrams kaip yra- neduok valgyt, duok sekso. O cia viskas atvirksciai- patarete santykiuose neskubet, o ypac lovos reikaluose, nes jis mane tyrineja ir laiko kazkokius jausmus man uzgniauzes. O paprastai pas vyrus vienintelis uzgniauztas buna apatines kuno dalies niezejimas, tai neaisku dabar, kas ten per jausmai uzspausti pas ji.

Taro dar niekam nuo asmeninio kvailumo nepadejo.paskaityk dar karta regium atsakyma - čia ne jo jausmus aiškintis o pasigilint kokia pamoka bus sunku išmokti.aiškiai matosi kad tikrai bus sunku.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 05 07, 20:59)
Sveikos  smile.gif
Amariliai vel dingo, tikiuosi ne del sveikatos problemu  unsure.gif

Kodel nedarbingumas nepriklauso, vaikui kiek suprantu 8 ar 9 metai? Atseit jei ligoninej guli tai nedarbingumo nereikia, per didelis kad mama kartu butu?  g.gif



Na kaip ir tipo 8 metu vaikas jau didelis. Beto ji slaugo ligoninej.. absurdas! Vaikai juk skirtingi. Maniskiui be manes ir kraujo nepaimtu, su juo reik kalbet, o jie cia nesicackina. Isivaizduoju kiek vaiku iseina is cia su psichologinem traumom.


Labas rytas  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V.i.k.A: 08 gegužės 2015 - 06:45