Įkraunama...
Įkraunama...

Delčios dieta

QUOTE(geruteee88 @ 2016 04 28, 11:39)
sveikos, ryt delcia, kas su manim?wink.gif



AS:) tik nepasiveriau prie pradedama,bandau 4 dienu, tai man jau antra diena, kol kas nieko visai, tik siandien palikau pusrycius namie, tai gausis labiau iskrovos diena.
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2016 04 28, 14:06)
AS:) tik nepasiveriau prie pradedama,bandau  4 dienu, tai man jau antra diena, kol kas nieko visai, tik siandien palikau pusrycius namie, tai gausis labiau iskrovos diena.

As ir nesisveriu, man trauma, bet bandysiu 12 dienu tempt. Koks mazdaug jusu ugis ir svoris? mano apie 172 ugis ir apie 63 svorio
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2016 04 28, 13:39)
As ir nesisveriu, man trauma, bet bandysiu 12 dienu tempt. Koks mazdaug jusu ugis ir svoris? mano apie 172 ugis ir apie 63 svorio




165cm.74kg, baisus skaicius antras:) as ir bandysiu iki galo delcios taip prasimaitint, bet kaip druskos truksta vaje
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2016 04 28, 19:48)
165cm.74kg, baisus skaicius antras:) as ir bandysiu iki galo delcios taip prasimaitint, bet kaip druskos truksta vaje

Oj kaip truksta visko...zinokit nemanau kad druskos kazkiek pakenktu.. man moraliskai sunku, kai rezultato nera, ir zinai jog kad bent kazkas pasimatytu bent svaites tikrai reikia...
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2016 04 28, 18:52)
Oj kaip truksta visko...zinokit nemanau kad druskos kazkiek pakenktu.. man moraliskai sunku, kai rezultato nera, ir zinai jog kad bent kazkas pasimatytu bent svaites tikrai reikia...



Labas rytas, na i senasias kelnes jau ilindau, tai manau apie 1,5 kg tikrai turejo nukrist, vakar likau ir be pusryciu ir be vakarienes. Siandien geriu jau kava ir laukiu kiausiniu kaip saldainiu:)

Dabar svarbu nepaslysti per savaitgali, bet manau pavyks tikrai.
Atsakyti
Sveikos merginos, as irgi pabandysiu atlikt su savim ekspermanta ir pabandyti ar istversiu keturias dienas biggrin.gif
Atsakyti
Na ir kaip sekasi merginos? as stengiuosi prisigalvoti ivairios namu ruosos, kad negalvoti ka gi cia uzkandus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 29 balandžio 2016 - 12:40
Sveikos merginos 4u.gif

Ir aš mastau, kad reiktų pasilaikyti šios dietos ax.gif , bet vat savaitgalis, jaučiu kad galiu paslysti blush2.gif , norėčiau nuo rytojaus pradėt g.gif
Atsakyti
Mano vakariene buvo pica, du pokai sausainiu ir du pikai cipsu ir butelys vyno, kaip manot cia nelabai isipaiso i delcia? biggrin.gif bet siandien jau ramiai startavau vel ir nebeziuresiu i veidrodi koki menesi kad vel nepaluzciau vien nuo atvaizdo sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugnele76 @ 2016 04 29, 13:47)
Sveikos merginos 4u.gif

Ir aš mastau, kad reiktų pasilaikyti šios dietos ax.gif , bet vat savaitgalis, jaučiu kad galiu paslysti blush2.gif , norėčiau nuo rytojaus pradėt g.gif

Welcome to the club! pradekit, dzin tas savaitgalis, issilaikykim!
Papildyta:
QUOTE(Krista @ 2016 04 29, 07:18)
Labas rytas, na i senasias kelnes jau ilindau, tai manau apie 1,5 kg tikrai turejo nukrist, vakar likau ir be pusryciu ir be vakarienes. Siandien geriu jau kava ir laukiu kiausiniu kaip saldainiu:)

Dabar svarbu nepaslysti per savaitgali, bet manau pavyks tikrai.

per dvi dienas 1.5kg? ohmy.gif
Atsakyti
Merginos, geriat vakarais ta taure vyno ar ne?
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2016 04 29, 16:19)
Mano vakariene buvo pica, du pokai sausainiu ir du pikai cipsu ir butelys vyno, kaip manot cia nelabai isipaiso i delcia? biggrin.gif bet siandien jau ramiai startavau vel ir nebeziuresiu i veidrodi koki menesi kad vel nepaluzciau vien nuo atvaizdo sad.gif
Papildyta:

Welcome to the club! pradekit, dzin tas savaitgalis, issilaikykim!
Papildyta:

per dvi dienas 1.5kg? ohmy.gif



na as taip galvoju, nes kai sveriau 75 netilpau i tas kelnes, maziausiai 2 kg reikejo numest norint itilpt:)

trys picos gabaliukai ir dvi taures vyno, sauja traskuciu, ryt gryztu i doros kelia
Atsakyti
O as visa diena labai tvarkingai, pagal plana, dabar gurksnoju vyneli biggrin.gif
Atsakyti