Įkraunama...
Įkraunama...

Delčios dieta

Laba ryta,


Kava isvirta, savaitgalis prasideda. Susigalvojau namu ruosos darbu tai diena turetu but normaliai, va tik vakaro bijau:) Pasisveriau siryt, tai per tris dienas su nukrypimais , na gal beveik per dvi dienas 1,2kg

kaip noreciau kita penktadieni svert 70:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista: 30 balandžio 2016 - 06:14
Labas rytas, pas mane irgi -1 kg po pirmos dienos, bet vakar vakare pora sauju riesutu dar suvalgiau, is tikro nuo to vyno taip uzsimanai valgyt, net nezinau ar verta ji gerti... As irgi siandien tvarkysiu namus, kad kuo maziau minciu apie maista biggrin.gif koks puikus salutinis dietos poveikis namams lotuliukas.gif
Atsakyti
Na merginos, kaip sekasi biggrin.gif as tai po vakarykstes sventes vel grizau graziai i tuos pacius skaiciukus biggrin.gif ar kas dar laikotes toliau siandien?
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 05 02, 08:18)
Na merginos, kaip sekasi  biggrin.gif  as tai po vakarykstes sventes vel grizau graziai i tuos pacius skaiciukus  biggrin.gif  ar kas dar laikotes toliau siandien?



As po vakar irgi nekokius skaicius pamaciau, gryztu i doros kelia. Kiek ta delcia tęsis, spėsim kazin ka nukrapstyt dar
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2016 05 02, 10:05)
As po vakar irgi nekokius skaicius pamaciau, gryztu i doros kelia. Kiek ta delcia tęsis, spėsim kazin ka nukrapstyt dar

Jaunas prasideda penktadieni, tai kaip tik keturios dienos ir liko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 05 02, 10:24)
Jaunas prasideda penktadieni, tai kaip tik keturios dienos ir liko  mirksiukas.gif



reik isilaikyt kaip nors:)
Atsakyti
man siandien kazkaip labai norisi valgyt, galbut cia po vakaryksciu skanumynu visokiu ax.gif kaip jums su valgyt norejimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Raganaitė*: 02 gegužės 2016 - 12:50
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 05 02, 12:50)
man siandien kazkaip labai norisi valgyt, galbut cia po vakaryksciu skanumynu visokiu  ax.gif kaip jums su valgyt norejimu?



As tai kazkaip nenoriu valgyt, viskas normaliai
Atsakyti
kaip praejo vakar diena? as vel vakare riesutu valgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 05 03, 10:26)
kaip praejo vakar diena? as vel vakare riesutu valgiau  biggrin.gif


kol kas viskas gerai, tik vakar viriau vistiena tai druskos pamirsus ibėriau.
Atsakyti
Na pas mane po delcios -2kg kaip Kristai sekesi?
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 05 06, 09:45)
Na pas mane po delcios -2kg kaip Kristai sekesi?



1,5kg labai mazai sakyciau
Atsakyti