Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

QUOTE(Mrs. R @ 2015 05 15, 18:03)
Eurokose essence antakiu seseliai 1.95 eur, kainave kazkur 2.75 eur.
Gabriella Salvete tusai, piestukai, lupdaziai, nagu lakai 2 uz 1 kaina, bet bent jau CUPe liepe imt ta pacia spalva, tai durravotai kazkaip, galvojau, uztenka tos pacios rusies. Kur det 2 raudonus lupdazius. Tusa gal dar kaip nors sudazyciau...



Pirkau Eurokos Gabriella Salvete lūpų dažus su šia akcija ir pasirinkau dvi skirtingas spalvas be jokių problemų thumbup.gif Labai patiko šie lūpų dažai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 17 gegužės 2015 - 14:01
QUOTE(-Chloe- @ 2015 05 17, 13:45)
kurios naudojo sita, kokia jo konsistencija, kaip jaucias ant veido?
user posted image


Mano šitas labai mylimas, baiginėju antrą pakuotę wub.gif Mano oda mišri, puikiai įsigeria, drėkina ir tikrai nieko nejaučiu ant veido. Bet kiekvienam individualiai, todėl negaliu pažadėti, jog ir jums taip gerai tiks 4u.gif
Atsakyti
Kas iš paskutiniųjų patiko 4u.gif

Viteks drėkinamasis prausiklis

user posted image

user posted image

Neturiu prie ko prikibti - puikiai nuplauna makiažą, skaniai kvepia, patogi pakuotė (toks pakuotės tipas man patinka labiausiai), nesausina, kaina tarp 2 ir 3 EUR, Martina smile.gif

Modum tonikas

user posted image

Labai patiko, sausai odai liuks, tikrai drėkina, skaniai kvepia. Ir pakuotė labai patogi. Kaina apie eurą, Martina.

Delia Argan Care kūno šveitiklis

user posted image

Šveitiklis labai skaniai kvepia, konsistencija kaip pastos, labai daug šveičiamųjų dalelių (ko gero, druskos?). Pagal šiurkštumą visgi Čistaja linija šveitiklis nepralenkiamas ax.gif Šis šveitiklis dar ir palieka pamaitintą odą. Plėvelės efekto nėra, bet malonus glotnios odos pojūtis lieka smile.gif Kaina apie 4 EUR, Eurokos

Viteks Keratin Active kaukė plaukams

user posted image

Nemėgstu silikoninių kaukių, bijau, kad silikonai gali kauptis ir ilgainiui ir taip ploni plaukai gali pasidaryti dar labiau prigludę prie galvos. Todėl perku tokias kaukes retai, nors momentinis poveikis aišku paprastai džiugina. Šį kartą susidomėjau keratinu sudėtyje, gal sakau tikrai padės nuo mechaniių pažeidimų ir pan. Poveikis kaukės kaip ir kitų silikoninių - glotnūs, slidūs, žvilgantys plaukai smile.gif Ar prisipildė plaukai keratinu pasakyti sunku ax.gif Kvapas malonus, konsistencija tiršta, naudotis patogu, kaina apie 3 EUR, Eurokos 4u.gif

Papildyta:
Ir dar paakių kremas Alterra

user posted image

Gaivus, lengvas, smagus. Momentaliai įsigeria, patiko. Kaina apie 2 EUR, Drogas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 18 gegužės 2015 - 12:22
QUOTE(atraversiamo @ 2015 04 10, 09:51)
stendas yra Kauno Akropolyje, jeigu ateinam į akropolį pro griunvaldo įėjimą, po dešine Drogas, tai čia po kairę toj alėjoj stovi. Jei gerai pamenu  biggrin.gif


QUOTE(-Chloe- @ 2015 04 10, 20:26)
drinks_cheers.gif prie New yorker  smile.gif


Ačiū, merginos už paaiškinimus 4u.gif Tik kad šį pirmadienį pagaliau prisiruošiau ir nusibeldžiau iki Akropolio (ne kaunietė esu ax.gif), bet aš, turbūt, žliba - neradau stendo prie New Yorker'io blink.gif Jie išsikėlė kur nors ar man akis tikrintis laikas? Gal kas neseniai buvot, ką nors žinot? Nes lakais tai labai susigundžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(earl grey @ 2015 05 21, 16:18)
Ačiū, merginos už paaiškinimus 4u.gif Tik kad šį pirmadienį pagaliau prisiruošiau ir nusibeldžiau iki Akropolio (ne kaunietė esu ax.gif), bet aš, turbūt, žliba - neradau stendo prie New Yorker'io blink.gif Jie išsikėlė kur nors ar man akis tikrintis laikas? Gal kas neseniai buvot, ką nors žinot? Nes lakais tai labai susigundžiau blush2.gif



turbut issikele, paskutini karta as irgi nebemaciau ju toj vietoj, dabar ten kazkokia MICA kosmetika. O kur issikele net nezinau g.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinot, kur išsikėle "Flormar" iš Akropolio salelės Kaune?

Atsiprašau, dabar tik pamačiau, kad kartoju aukščiau užduotą klausimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 27 gegužės 2015 - 10:24
Laba,
gal kas galit parekomenduoti toneri be alkoholio ir krema jautriai odai, kazko kaprizintis pradejo... geriausia kad butu prie naturalesniu 4u.gif
Atsakyti
Dottie- geriausia butu jei uzeitum i parduotuve ir ismegintum. meginuko paprasytum.
As su savo kaprizinga oda jau galiu kremu ir sampunu parduotuve atidaryti- tinka tik kelis kartus, o veliau uzsialergizuoja.
Kol kas turiu tris metalines tuteles rusisku kremu, vis juos pakaitalioju ir dziaugiuosi, bet nznau ar galesiu kartoti, o mama jau n-taji karta perka. Jau vien tai, kad atidaryti tegaliojoa 6men daug pasako.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2015 05 27, 11:04)
Mergaitės, gal žinot, kur išsikėle "Flormar" iš Akropolio salelės Kaune?

Atsiprašau, dabar tik pamačiau, kad kartoju aukščiau užduotą klausimą


Cascadose dabar yra nemažai Flormar kosmetikos 4u.gif
Atsakyti
Sunaudojau "Markell" koncentrato, skirto paakiams, pakuotę - paakiai tuo metu tapo šviesesni, bet pastebėjau, kad kol naudojau ampules, paakiams trūko drėkinimo. Na, nebent reiktų naudoti kelis produktus vienu metu tam, kad paakiai būtų sudrėkinti.
Atsakyti
Nusipirkau Gabriella Salvete nagu laka hardener, tipo su kalciu.
Viena pastelini, kita, tokio pat atspalvio, su perlamutru (119 ir 155)
user posted image
user posted image
Cia spalvos gal ir ne vienodos,bet realiai- dvynes.
Tai vat, minusas vienas- dziuna ilgai. Tepiau du sluoksnius, po pusvalandzio vis vien kazkur sugebejau atspausti ant nagu drabuziu rasta...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2015 06 03, 17:15)

Tai vat, minusas vienas- dziuna ilgai.

O pliusai? smile.gif


Aš naudoju Gabriella Salvete lakus jau daug metų. Tai sakyčiau:

paprasti "tiesiog lakai" neypatingi. Nežinau, ar kietina, bet kokiu atveju naudoju kietiklį kaip pirmą sluoksnį prieš laką, o ir nenaudoju vien tik GS lakus. Tad lyg nepastebėjau. O šiaip ir laiko nelabai, ir tepasi nelabai, daug priklauso nuo atspalvio

lakai su auksiniu žerėjimu - šitie super. Labai neįprastas efektas, niekur tokių nemačiau smile.gif Laikosi gan ilgai. Turiu pvz tokį, realybėje dar gražiau atrodo wub.gif

user posted image

Na ir lakai su smėlio efektu - ilgai džiūsta ir sunkiai nusivalo, bet efektas wub.gif Kai pradeda lupinėtis nuo galiukų, galima atsargiai datepti, nesimato, kad taisyta, taigi laką galima nešioti ilgai ilgai. Atspalvį Clementina aš taip mylėjau, kad net sunaudojau iki galo, kas man beveik niekad gyvenime nenutinka biggrin.gif Nerealus wub.gif Nagai su juo atrodo itin tvarkingai, prabangiai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti