Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Rekomenduokit plaukams ne baisios sudeties kokiu kaukiu, serumu 4u.gif plaukai baisiai byra, issauseje, isslinke verysad.gif Bet nenoriu, kad apsunkintu. Labai puciasi, smagu butu, jei dar glotnintu blush2.gif stengiuos be feno gyvent, bet jei prireiktu, gal ka ir rekomenduotumet, nuo karscio ir kad glotnintu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2015 06 24, 21:13)
Rekomenduokit plaukams ne baisios sudeties kokiu kaukiu, serumu 4u.gif plaukai baisiai byra, issauseje, isslinke verysad.gif Bet nenoriu, kad apsunkintu. Labai puciasi, smagu butu, jei dar glotnintu blush2.gif stengiuos be feno gyvent, bet jei prireiktu, gal ka ir rekomenduotumet, nuo karscio ir kad glotnintu? 4u.gif

As siuo metu naudoju si nenuplaunama balzama http://www.biok.lt/r...unamas-balzamas
tepu ant slapiu plauku, kai isdziuna, plaukai atrodo maziau issauseje ir lengviau sukuojasi, kai noriu glotnumo ar papildomo drekinimo, patepu ir ant sausu plauku, sudetis gera, poveikis irgi neprastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 24 birželio 2015 - 22:38
QUOTE(welniūkštė @ 2015 06 24, 22:37)
As siuo metu naudoju si nenuplaunama balzama

Kur galima rasti nusipirkti? Įdomu būtų išbandyt.

Gal rekomenduotumėt vėsinantį kremuką paakiams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 06 26, 13:28)
Kur galima rasti nusipirkti? Įdomu būtų išbandyt.

Gal rekomenduotumėt vėsinantį kremuką paakiams? g.gif



as pirkau rimi, bet kiek maciau, yra ir maximoje, droge, turetu tureti ir eurokos. Kainuoja apie 10 lt, as pirkau rimi su 40 proc. nuolaida
Atsakyti
Praeito mėn atradimai 4u.gif Viskas pirkta Martinoje 4u.gif

Saflora Apelsinų žiedų vanduo

user posted image

Man labai patinka gamintojas Saflora smile.gif Iki šio vandens naudojau kūdikių aliejų ir nėštumo metu kremą nuo strijų. Abu produktai labai patiko. Seniai vaikščiojau aplink hidrolatus. Pagaliau išsirinkau apelsinų. Koks buvo mano nusivylimas, kai namuose perskaičiau, kad jis tinka bet kokiai odai, išskyrus sausą doh.gif Nes manoji būtent sausa ir yra tongue.gif Bet žinokit, naudoju jį mėnesį laiko kasdien ir išsausėjimo nepastebėjau. Šis produktas suteikia gaivos, švaros ir drėgnumo pojūtį. Veidas mažiau blizgą per karščius. Patogu naudoti, transportuoti.

Bielita Viteks SPA koncentratas nuo celiulito

user posted image

Susidomėjau dėl neįprastos tekstūros - tai skystis, buteliukas mažytis su nosyte - dozatoriumi. Koncentratas šiek tiek vėsina, greitai įsigeria, nelipnus, neriebus. Veiksmingumas 10 balų 4u.gif

Zelenaja Apteka šaldomasis dezodorantas kojoms

user posted image

Oi, kokia didelė nuotrauka gavosi blush2.gif
Nežinau, kaip aš anksčiau gyvenau be šaldomojo dezodoranto smile.gif Šaldomasis kremas - must have kiekvienai vasarai- tai kitas dalykas, labiau tinkantis prieš nakties miegą. O dezodorantas - dienos bėgyje. Įsigeria momentaliai. Iš tikrųjų šaldo, poveikis laikosi apie 10-15 min. Kažkada kažką panašaus bandžiau iš Avon - ten tai šlamštas buvo, atidaviau mamai. Lipnus, nieko nedarė. Galbūt dėl to net nenorėjau bandyti kitų dezodorantų, galvojau nelabai reikalingas produktas. Bet šis pranoko visus mano lūkesčius smile.gif

Lirene prausimosi gelis

user posted image

Šiuo metu mane labai domina Lirene produkcija smile.gif
Išbandžiau prausiklį, susidomėjau, nes tinka ir akims valyti. Na aš bet kokiu prausikliu plaunu visą veidą, įskaitant ir akių sritį, bet visgi pagalvojau, kad bus įdomu išbandyti kažką spec. Gerai nuvalo makiažą, gaiviai kvepia, nesausina. Bet labai nepatogi pakuotė. Atsukinėt kas kart kamštelį, šlapiom rankom užsukinėt...Imsiu į keliones, nes kompaktiška pakuotė ir mažas kiekis.

Eveline Argan oil nuplaunamas kondicionierius kūnui

user posted image

Nelabai tikėjau, kad sausai odai gali padėti nuplaunama priemonė, kuri bus laikoma gal tik porą min. Bet klydau smile.gif Minusai: papildomos kelios minutės duše; žiemą gali būti šalta juo tepliotis užsukus vandenį; rimto kūno kremo/sviesto neatstoja, jei oda iš tikrųjų sausa. Ir vis dėlto patiko, kaip papildoma priemonė, šalia šiaip kūno kremo smile.gif Tik kiek pabodo toks kvapas - rankų kremą su tokiu kvapu ką tik turėjau, kūno kremą, dabar dar ir kondicionierių...

Atsakyti
Jei kas mėgsta hidrolatais drėkinti odą (o aš mėgstu, patiko dar nuo tų laikų, kai pirkdavau deguonies vandenį iš Zepter, kuris man tikrai stebuklingas (kai vaikui prasideda astmos priepuolis)), tai aliejaus parduotuvėj atradau rožių vandenį. Jis tipo konditerinis, bet aš susipilu į purkštuką ir gaivinuosi.
http://www.aliejus.c...ai/roziu-vanduo
Mano buteliukas kitoks, bet gal dabar jie iš kitur vežasi...
O apelsinų žiedų vanduo turi specifinį kvapą, jį reik pauostyt, prieš perkant. kartais tie vandenys kvepia visai kitaip, nei vaisiai/žiedai
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2015 07 15, 14:03)
Jei kas mėgsta hidrolatais drėkinti odą (o aš mėgstu, patiko dar nuo tų laikų, kai pirkdavau deguonies vandenį iš Zepter, kuris man tikrai stebuklingas (kai vaikui prasideda astmos priepuolis)), tai aliejaus parduotuvėj atradau rožių vandenį. Jis tipo konditerinis, bet aš susipilu į purkštuką ir gaivinuosi.
http://www.aliejus.c...ai/roziu-vanduo
Mano buteliukas kitoks, bet gal dabar jie iš kitur vežasi...
O apelsinų žiedų vanduo turi specifinį kvapą, jį reik pauostyt, prieš perkant. kartais tie vandenys kvepia visai kitaip, nei vaisiai/žiedai

Kokia kaina ir turis?
Atsakyti
Išbandžiau dekoratyvinę kosmetiką R de L Young (Martina).
Pabandymui išsirinkau 2 produktus: antakių pieštuką ir akių pieštuką jumbo (pieštukas - šešėliai).

Antakių pieštukas, atsp 04 Light black

user posted image

sudomino, nes prie juodų plaukų rask tu kad geras tinkamą variantą antakiams, dauguma rudų pieštukų per šviesūs ir per šilto atspalvio, tiesiog juodi - per juodi biggrin.gif ir atrodo nenatūraliai.
Na atspalvis išties neblogas, man tiko, bet pieštukas labai kietas ir laikosi dienos bėgyje ne itin gerai...

Eyeshadow pencil 15 mystic brown

user posted image

user posted image

Labai prasta pigmentacija schmoll.gif Jei ant rankos aš dar galiu išgauti kažką panašaus, kaip nuotraukoje, tai ant voko, net ant bazės, beveik nieko sad.gif

Daugiau nieko iš šio gamintojo produkcijos bandyti nenoriu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 07 02, 14:31)
Veiksmingumas 10 balų  4u.gif


Taip suprantu, panaikino celiulita?
Atsakyti
Rival de Loop man rodos Droge, ne Martinoj

Turiu maskuoklį iš jų, pieštuko formos, visai patenkinta. Pamaskuoja (bet nėra stipraus maskavimo), laikosi gerai (tik reikia užfiksuoti) ir šiaip, kadangi pirktas paskutinę minutę nes labai reikėjo, tai patinka labiau nei tikėjausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 07 17, 10:30)
Taip suprantu, panaikino celiulita?

Taip, visiškai 4u.gif (turiu pridurt, kad aš dar sportuoju ir bėgioju. Bet kai tik sportuoju ir nesinaudoju spec priemonėmis nuo celiulito, bjaurybė greitai grįžta. Kol naudoju ir mėnesį - du nustojus naudot - jo nebūna. Man taip pat padeda ir kitos priemonės nuo celiulito - Eveline, Černyj žemčug, Čistaja linija)

QUOTE(Flo. @ 2015 07 17, 13:24)
Rival de Loop man rodos Droge, ne Martinoj



g.gif gali būti, turbūt supainiojau blush2.gif
Atsakyti
Dontstop, o kiek laiko uztenka to buteliuko? Kiek kartu per diena tepat? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė...: 19 liepos 2015 - 21:40