Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

QUOTE(Meilė... @ 2015 07 19, 23:35)
Dontstop, o kiek laiko uztenka to buteliuko? Kiek kartu per diena tepat?  4u.gif

Jei kalba apie anticeliulitinį serumą, tai ant pačios pakuotės parašyta, kad jis skirtas 3 savaitėm. Tai panašiai tiek ir užteko, na gal apie 4 sav naudojau, tepiau 1 kartą per dieną, iškart po treniruotės ant įšilusios odos.
Dabar jau kitokį naudoju...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 07 20, 07:07)
Jei kalba apie anticeliulitinį serumą, tai ant pačios pakuotės parašyta, kad jis skirtas 3 savaitėm. Tai panašiai tiek ir užteko, na gal apie 4 sav naudojau, tepiau 1 kartą per dieną, iškart po treniruotės ant įšilusios odos.
Dabar jau kitokį naudoju...


Aciu, reiks isigyt, nors nera toks jau pigus, bet svarbu, kad efekta duotu thumbup.gif
O ji kursais reikia naudot? Ka dabar naudojat rezultatui palaikyti?
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2015 07 20, 13:40)
Aciu, reiks isigyt, nors nera toks jau pigus, bet svarbu, kad efekta duotu  thumbup.gif
O ji kursais reikia naudot? Ka dabar naudojat rezultatui palaikyti?

Manau, kad visas tokio principo priemones reikia vis karts nuo karto panaudot kursais 4u.gif Šiuo metu naudoju Faberlik gamintojo (gavau dovanų) ir stovi lentynoje atsargoje jau n-tąjį kartą pirktas Čistaja linija anticeliulitinis gelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 07 21, 11:41)
Manau, kad visas tokio principo priemones reikia vis karts nuo karto panaudot kursais  4u.gif  Šiuo metu naudoju Faberlik gamintojo (gavau dovanų) ir stovi lentynoje atsargoje jau n-tąjį kartą pirktas Čistaja linija anticeliulitinis gelis  smile.gif


Cistaja linija ir as panaudoju, fainas, kad greit susigeria ir malonus odai, tik poveikio nelabai nuo jo pastebiu, eveline man efeltyvesni kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2015 07 23, 23:46)
Cistaja linija ir as panaudoju, fainas, kad greit susigeria ir malonus odai, tik poveikio nelabai nuo jo pastebiu, eveline man efeltyvesni kol kas.

Šiandien buvau Eurokose, kaip tik nuolaida Bielita Viteks serumui ir Černyj žemčug anticeliulitiniam geliui, abu kainuoja berods vienodai po 4,99 eur, abu man patiko pagal poveikį irgi labai panašiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 07 24, 15:28)
Šiandien buvau Eurokose, kaip tik nuolaida Bielita Viteks serumui ir Černyj žemčug anticeliulitiniam geliui, abu kainuoja berods vienodai po 4,99 eur, abu man patiko pagal poveikį irgi labai panašiai  4u.gif


Aciu, jei tokia kaina, tai reiks isbandyti. Nes anksciau berods 10-11 euru tas serumas kainavo g.gif
Atsakyti
Gal kas daugiau bandė Safloros kosmetikos? Produktai lietuviški, natūralūs, kainos bent jau jų tinklapyje gana įkandamos, blogerės giria, bet norėtųsi "nenupirktų" atsiliepimų. Turėtų būti daugumoje Martinos parduotuvių. Būtų įdomu ir kainas palygint.

Dontstop, rašei, kad jų apelsinmedžių žiedų vandenį naudoji, koks jo galiojimo laikas po atidarymo? Tinklapyje rašo, kad dvi savaitės ir tai laikant šaldytuve, šiek tiek brangokai tada gaunas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiuka: 05 rugpjūčio 2015 - 20:35
QUOTE(delfiuka @ 2015 08 05, 22:22)


Dontstop, rašei, kad jų apelsinmedžių žiedų vandenį naudoji, koks jo galiojimo laikas po atidarymo? Tinklapyje rašo, kad dvi savaitės ir tai laikant šaldytuve, šiek tiek brangokai tada gaunas...

Naudoju jau ne mažiau kaip 2 mėnesiai ir per šį laiką sunaudojau jo šiek tiek mažiau, nei pusę pakuotės. Purškiu sąžiningai kasdien, vieną kartą į dieną, apipurškiu gausiai veidą ir kaklą, keli dozatoriaus paspaudimai. Žo, per 2 savaites jo sunaudoti neįmanoma schmoll.gif Su mano naudojimo tempais - per 3 - 3,5 mėn galbūt realu.
Per ~2 mėnesius jis nei kiek nepakito, laikau ne šaldytuve blush2.gif , tiesiog vonios kambaryje, ten, kur nepatenka tiesioginiai šviesos spinduliai.
Ant pakuotės nėra ženkliuko (pravertos dėžutės), nurodančio kiek galioja po atidarymo. Yra pažymėtas bendras galiojimo laikas - iki 04.2016. Ir yra užrašas: "jeigu nesinaudojama purškikliu, atidarius flakonėlį, laikykite jį šaldytuve ir ne daugiau dviejų savaičių". Kodėl "jeigu nesinaudojama"? mastau.gif Gal jie turi omeny nusukus visą purškiklį nuo buteliuko? O kol purški per purškiklį, tol galiojimas iki 04.2016? biggrin.gif Aš supratau būtent taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 08 06, 08:52)
Naudoju jau ne mažiau kaip 2 mėnesiai ir per šį laiką sunaudojau jo šiek tiek mažiau, nei pusę pakuotės. Purškiu sąžiningai kasdien, vieną kartą į dieną, apipurškiu gausiai veidą ir kaklą, keli dozatoriaus paspaudimai. Žo, per 2 savaites jo sunaudoti neįmanoma  schmoll.gif Su mano naudojimo tempais - per 3 - 3,5 mėn galbūt realu.
Per ~2 mėnesius jis nei kiek nepakito, laikau ne šaldytuve  blush2.gif , tiesiog vonios kambaryje, ten, kur nepatenka tiesioginiai šviesos spinduliai.
Ant pakuotės nėra ženkliuko (pravertos dėžutės), nurodančio kiek galioja po atidarymo. Yra pažymėtas bendras galiojimo laikas - iki 04.2016. Ir yra užrašas: "jeigu nesinaudojama purškikliu, atidarius flakonėlį, laikykite jį šaldytuve ir ne daugiau dviejų savaičių". Kodėl "jeigu nesinaudojama"?  mastau.gif Gal jie turi omeny nusukus visą purškiklį nuo buteliuko? O kol purški per purškiklį, tol galiojimas iki 04.2016?  biggrin.gif  Aš supratau būtent taip  blush2.gif

Ačiū, aš irgi niekaip tų dviejų savaičių nesuprantu, o užrašas tai lyg išverstas su google translate... Turbūt reikės pačios Safloros užklaust.
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2015 08 05, 20:22)
Gal kas daugiau bandė Safloros kosmetikos? Produktai lietuviški, natūralūs, kainos bent jau jų tinklapyje gana įkandamos, blogerės giria, bet norėtųsi "nenupirktų" atsiliepimų. Turėtų būti daugumoje Martinos parduotuvių. Būtų įdomu ir kainas palygint.



Aš dabar naudoju paakių kremą, kadangi sudėtis nėra poras kemšanti, tai naudoju visam veidui, ne tik paakiams (man natūralalų kremą su porų nekenšančia sudėtimi ir patrauklia kaina rasti sunku). Šiaip visai patinka, lengvas, gerai įsigeria, drėkinimo man užtenka, skalsus. Paakius gal šiek tiek ir šviesina, bet kažkokio stebuklo nepastebėjau, vargu ir ar gali būti.

Naudojų dabar ir snapučių hidrolatą... na, hidrolatas kaip hidrolatas, man jie iš esmės skiriasi tik kvapu (šis toks neryškus, žolinis, man neypač malonus, bet ir nebjaurus).
Atsakyti
Kokius bronzatus naudojate? Pasibaige mano Essence, o tokios pat nebera sad.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsite, ka naudojate apsaugai nuo saules? ax.gif
Atsakyti