Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2015 04 20, 16:27)
vos nepamiršau. Tu specas. Pinkis pastaruoju metu daug laka-o aš kai triznavota,man jau neramu.Viskas lyg ir taip pat,maistas tas pats (seskė tik kažkokiu hipoalerginiu ėrienos konservu pavaišino, bet tik kartą),o bliūdelis ištuštėja kaip minimum porą kartų greičiau  g.gif padrybso ir vėl lakt į virtuvę...šiaip ir energingas,ir kol kas linksmas...

Aš ne specas. Jei kyla abejonių, pasidaryk kraujo tyrimus. Gali ir šlapimo - patinam nesunku jį pagaut biggrin.gif
Bet šiaip, maniškiai irgi daugiau geria - oras šyla.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 20, 13:35)
Kai tik turėsiu nuotraukų, pasirodysiu smile.gif pačiai žiauriai smalsu, kas per vaikiai gavosi smile.gif yra ir spalvų įvairių smile.gif
Sveikinimai vaikučių-pabiručių proga thumbup.gif
Nekyla noras kokį vieną sau prigriebt? biggrin.gif wub.gif

P.S.taip pat smagu, kad Snapė rado pastovius namus thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 20 balandžio 2015 - 15:40
QUOTE(Jolleee @ 2015 04 20, 16:39)
Sveikinimai vaikučių-pabiručių proga  thumbup.gif 
Nekyla noras kokį vieną  sau prigriebt?  biggrin.gif  wub.gif

P.S.taip pat smagu, kad Snapė rado pastovius namus  thumbup.gif

Žinok, ne ax.gif Kažkaip... Ne smile.gif marti ne mano tipo smile.gif
Ir šiaip, jei jau imt, tai kam man giminingas šuo? smile.gif

Dėl Snapės laikau špygas - kad viskas būt gerai.
Atsakyti
nu gal ir dėl šilimo troškulys kamuoja...stebėsiu-dar nėr kol kas pagrindo vetui galvą sukt,bet pačiai jau sukasi tongue.gif
Kas Snapės "mamytė" dabar? Gal netoliese ir apsigyveno ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 20, 16:43)
Žinok, ne  ax.gif Kažkaip... Ne smile.gif marti ne mano tipo smile.gif
Ir šiaip, jei jau imt, tai kam man giminingas šuo? smile.gif

Nu jei marti ne tavo tipo tai joa..bet siaip daugelis bais nori pasilikt "anuka" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 20, 16:43)
Žinok, ne  ax.gif Kažkaip... Ne smile.gif marti ne mano tipo smile.gif

A kodel kerget tada? ax.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu klausimą.
Mūsų draugeška foksė pradėjo mano Belos galvą, sprandą ar pilvuką apžiot. Ji apžioja drebančiu žandikauliu sekundėlei ir tiek, tada vėl apžioja. Nu ir taip ji vis "išsimatuoja" kaip jai telpa. Uodegą vizgina iškėlus. Rodos žaist nori.
Mano Bela nestresuoja, nesislepia narvan. Ji ir paprovokuoja žaidimams.
Normalu tas apžiojimas? Atrodo ne itin jaukiai...

Foksei Liepą bus metai.. Tai 9 mėn. dabar. Šiaip neagresyvi, labai protinga. Neloja, neurzgia. Supranta, jei pasakai, kad negalima kažko...Gerietė. Faina be galo. Dresuota. Sakė vėl ves, kai orai išgražės.
Atsakyti
Nu tai jei jau klausimu - NEatsakymu vakaras...
Ar ne SM skelbimuose radau parduodamus kaciu ir sunu antnagius. Mazu zinot kas cia do per daiktas ir kaip ants veikia?? g.gif Zoskai tai nx nereikalingi, bet katei ir zmonai... rolleyes.gif blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Katems mauna tokius silikoninius, kad baldu nedroztu.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 04 20, 19:55)
Aš irgi turiu klausimą.
Mūsų draugeška foksė pradėjo mano Belos galvą, sprandą ar pilvuką apžiot. Ji apžioja drebančiu žandikauliu sekundėlei ir tiek, tada vėl apžioja. Nu ir taip ji vis "išsimatuoja" kaip jai telpa. Uodegą vizgina iškėlus. Rodos žaist nori.
Mano Bela nestresuoja, nesislepia narvan. Ji ir paprovokuoja žaidimams.
Normalu tas apžiojimas? Atrodo ne itin jaukiai...

Foksei Liepą bus metai.. Tai 9 mėn. dabar. Šiaip neagresyvi, labai protinga. Neloja, neurzgia. Supranta, jei pasakai, kad negalima kažko...Gerietė. Faina be galo. Dresuota. Sakė vėl ves, kai orai išgražės.

Ar nerujojo fokse dar? Buna, kad tie draugiski zaidimai pasibaigia pasiekus lytine branda, buna kad ne...Siaip sunys megsta gana grubiai, bet tuo paciu saugiai zaist. Maniskes irgi kazkada graziai "esdavo" viena kita, bet margajai dvorterjerei suaugus zaidimai baigesi sad.gif Airoska ir po siai dienai saugiai su sunimis "kandziojasi".
Tik tiek, kad tie pirmieji rimti kandimai nelabai vaisingi buna, tai suo kaip ir perspeja, kad su juo geriau nebejuokaut...mano margoji tai nuo 2 metu kandziotis pradejo, o rimtai ta igudi ivalde 3.5m doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 20, 18:10)
Nu tai jei jau klausimu - NEatsakymu vakaras...
Ar ne SM skelbimuose radau parduodamus kaciu ir sunu antnagius. Mazu zinot kas cia do per daiktas ir kaip ants veikia??  g.gif  Zoskai tai nx nereikalingi, bet katei ir zmonai...  rolleyes.gif  blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

Katems deda tokius uzdarus silikoninius, kad nedraskytu baldu, nors maciau juos naudojamus ir dekoratyvinems sunu veislems (gal, kad grindu nedraskytu?). Bet yra sunims tokie silikoniniai, kuriu pats galas dar nukirptas, todel pats nagas gali augti. Jie dedami senesniems ar suzeistiems sunims, kurie sunkiai vaiksto slidziais pavirsiais. Guma padeda uzsikabinti uz pavirsiaus. Luca tokius nesiojo paskutini pusmeti, kad namie lengviau vaikscioti, o lauke tie antgaliai nagus nuo asfalto saugojo, nes kai ****** vilkdavo tai nagai iki kraujo trynesi is virsaus (ten kur gyvuonis dar yra).
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 04 20, 21:13)
Katems mauna tokius silikoninius, kad baldu nedroztu.

Taip ir isivaizduoju lotuliukas.gif Bet tai kaip ten uzsideda? Kokios ismieros yra ar ku? Sunims ir katems vienodi? Tai kaip tada atrodys kate su tais sembernaro antnagiais? bigsmile.gif O suniui kam jie reikalingi? Dargi... dab Sarkozy soka ant spintos ir viskas cikiska, o kai bus "paslepti" naguciai ar nenudribs su visa etazerke ir akvariumu?
Silikonas labai geras dalykas! thumbup.gif Visur ji galima priderint. nestuke.gif wub.gif biggrin.gif Bet kazi katei uzmovus iki pirmo myzalo uzkapstymo atlaikys? O suniui bent viena aplekima aplink nama? bigsmile.gif Kazkas man cia itartina g.gif
Atsakyti