Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(cile @ 2015 04 20, 21:32)
Ar nerujojo fokse dar? Buna, kad tie draugiski zaidimai pasibaigia pasiekus lytine branda, buna kad ne...Siaip sunys megsta gana grubiai, bet tuo paciu saugiai zaist. Maniskes irgi kazkada graziai "esdavo" viena kita, bet margajai dvorterjerei suaugus zaidimai baigesi sad.gif Airoska ir po siai dienai saugiai su sunimis "kandziojasi".
Tik tiek, kad tie pirmieji rimti  kandimai nelabai vaisingi buna, tai suo kaip ir perspeja, kad su juo geriau nebejuokaut...mano margoji tai nuo 2 metu kandziotis pradejo, o rimtai ta igudi ivalde 3.5m  doh.gif

Aš manau, foksė neužilgo rujos.
Žaidimai jei baigtųsi, aš nepergyvenčiau. Man baisu, kad nekrimsteltų jos rimčiau. Belos galva jos nasruose, kaip kiaušinis XL dydžio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 04 20, 21:52)
Aš manau, foksė neužilgo rujos.
Žaidimai jei baigtųsi, aš nepergyvenčiau. Man baisu, kad nekrimsteltų jos rimčiau. Belos galva jos nasruose, kaip kiaušinis XL dydžio unsure.gif

Del viso pikto padrausmink, nes tikrai gali kada nors ant "protinio" danties pakliut. Geriau tegul kaip nors kitaip zaidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 20, 21:59)
Del viso pikto padrausmink, nes tikrai gali kada nors ant "protinio" danties pakliut. Geriau tegul kaip nors kitaip zaidzia  smile.gif

Tai drausminu, raminu, kad neįsibėgėtų... Mąstau, ar apskritai, jos bendrauti gali?... Bet ir raminu, ko foksei pjaut mažają g.gif ir baiminuos-tas medžioklės instinktas....
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 04 20, 22:07)
Tai drausminu, raminu, kad neįsibėgėtų... Mąstau, ar apskritai, jos bendrauti gali?... Bet ir raminu, ko foksei pjaut mažają g.gif ir baiminuos-tas medžioklės instinktas....

Besunkdamas paskutini bambalio lasa dar pagalvojau, kad gali but ir dominante demonstravimas. Bet vis tiek blogai ir galu gale kriminalas veda i "ieskok moters" biggrin.gif
Zinokit yra igimta kazkas tokio pyzdisko! Jus net nenutuokiat (nes jusu kiti instinktai), o ir as irgi tik ant senatves svokiau, kad elgiuosi kaip standartinis patinas. PVZ man nesmagu ziuret kaip kitas vyras valgo!!! Ir kuo tas vyras man artimesnis,- tuo labiau noris i snuki duot verysad.gif Anksciau bjauriausias buvo tetis, o dab jau sunus. Konkurencija? As liuosai ir uz viena, ir uz kita po traukiniu atsigulciau, bet prie stalo... nu eda tas toks durnas "kirminas" ir nors tu ka! Dab jau pagaunu save, kad erzina jog uosvis per daug sviesto tepasi... doh.gif Smegenais valdau situacija, bet ir gamta mane druciai kotroliuoja. Be to net neuzmetu akies ar moterys valgo su saukstu schmoll.gif Moteru visiskai kas kitkas domina bigsmile.gif
Tai vat kaip tada tas patinukas kur net Pedagoginio instituto nebaiges turi jaustis?? Cia yra kazkas tokio uzkoduota ir nelabai valiojam nuo to pabegt. Gudrus tai gudrus, bet ir kvepuot, ir kakot vis tiek retkarciais tenka blush2.gif Dar kartais net popierio nebuna! Ania? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 04 20, 15:20)
Imesk nuoroda ka nuziurejai . Nes jie labai skirtingi, tiek gabaritu atitikimais, tiek kokybe, kuri nunai deja, labai suprastejo  doh.gif
As Airoskai turiu berods m dydzio trixie firmos, jis 76cm ilgio, o Triksei flamingo 75, nors raso ant dezes keliais cm daugiau..tai va jis airai taikytas buvo , o tiko triksei.
Dar klausimas kiek laiko suo narve praleis, nes jei visai dienai, tai gal visgi i erdvesne puze ziuret.

Jau spejau nusipirkt, M toki lyginau dar kainas, pet'e toks pat tik brangesnis buvo. Bus uzdarytas mazdaug nuo 8 ryto iki 12-14 val

Jau neimanoma pasidare... palikdavom katinui tarpeli praejimo i virtuve, kur maistas, jo wc, viskas buvo ok, kol viena diena neisibrove, viska isede, siuksliadeze isvertes papuotavo doh.gif
Uzdarinejom kambari, irgi buvo ok, siandien ant lovos uzsilipes nuo rasomo stalo surijo dukros vitaminus doh.gif gera doze suede, perkandes bonkute, dar siaip darbeli toki, dilde mano apgrauze... pasiauteja kai lieka vienas..


Kur ten tatuske daryta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 04 20, 23:04)
Jau spejau nusipirkt, M toki lyginau dar kainas, pet'e toks pat tik brangesnis buvo. Bus uzdarytas mazdaug nuo 8 ryto iki 12-14 val
Jau neimanoma pasidare...

Nu va, kartais sunys su amzium ne protingeja, bet marazmeja doh.gif As ir blonde stengiuos uzdaryt iseidama, nes isvagia viska, kas valgoma, net zuvyciu maisto dezutes sugeba atsidaryt ir tuos smulkucius grudelius sulapnot..ir dar butinai sita darba daro ant lovos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 20, 22:38)
Besunkdamas paskutini bambalio lasa dar pagalvojau, kad gali but ir dominante demonstravimas. Bet vis tiek blogai ir galu gale kriminalas veda i "ieskok moters"  biggrin.gif
Zinokit yra igimta kazkas tokio pyzdisko! Jus net nenutuokiat (nes jusu kiti instinktai), o ir as irgi tik ant senatves svokiau, kad elgiuosi kaip standartinis patinas. PVZ man nesmagu ziuret kaip kitas vyras valgo!!! Ir kuo tas vyras man artimesnis,- tuo labiau noris i snuki duot  verysad.gif  Anksciau bjauriausias buvo tetis, o dab jau sunus. Konkurencija? As liuosai ir uz viena, ir uz kita po traukiniu atsigulciau, bet prie stalo... nu eda tas toks durnas "kirminas" ir nors tu ka! Dab jau pagaunu save, kad erzina jog uosvis per daug sviesto tepasi...  doh.gif  Smegenais valdau situacija, bet ir gamta mane druciai kotroliuoja. Be to net neuzmetu akies ar moterys valgo su saukstu  schmoll.gif  Moteru visiskai kas kitkas domina  bigsmile.gif
Tai vat kaip tada tas patinukas kur net Pedagoginio instituto nebaiges turi jaustis?? Cia yra kazkas tokio uzkoduota ir nelabai valiojam nuo to pabegt. Gudrus tai gudrus, bet ir kvepuot, ir kakot vis tiek retkarciais tenka  blush2.gif Dar kartais net popierio nebuna! Ania? biggrin.gif

Kad tu suvaldysi save, tai tikiu, o va ta foksė... Aš ir nežinau, Ar ja pasitikėt galima labiau, už gramą mėgstantį homosapiens patiną, čiunkiantį bambalį g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 20, 16:57)
Kas Snapės "mamytė" dabar? Gal netoliese ir apsigyveno ?  rolleyes.gif

Nu, gyvena Šiauliuose. Snapės mamytės dabar dvi - universiteto dėstytoja ir jos mama. Gyvena bute, dažnai vedžiojama, nes vyresnioji šeimininkė nedirba ir turi laiko bei noro daug vaikščiot.

QUOTE(cile @ 2015 04 20, 16:58)
Nu jei marti ne tavo tipo tai joa..bet siaip daugelis bais nori pasilikt "anuka"  g.gif

Aš kol kas tam neradau pliusų smile.gif Jei turėčiau kalę, tada galbūt. Dviems kalėms ieškoti tinkamų partnerių galima. O augint savo patino dukrą, paskui galbūt galimai ieškot jai partnerio ir mokėt už kergimą, kai namie neblogas patinas... Be to - ką daryt su tuo patinu, kai rujoja šalia kalė... Na, tiesiog tai ne man. Aš jei norėčiau antro tokio šuns, važiuočiau atsivežt kažką naujo. Tam, kad gerinti genofondą LT.

QUOTE(linamog @ 2015 04 20, 16:59)
A kodel kerget tada?  ax.gif

O kodėl turėjau nekergt? Kalės šeimininkai gan argumentuotai žinojo, kodėl nori būtent šito patino. Jie puikiai žino jį, analizavo giminės medį. Ir būtent jie padarė sprendimą. Aš su tais argumentais sutinku. Galbūt ne su visais, bet jie logiški.
O kad man kalės tipas ne visai patinka, tai jau mano asmeninė bėda tikriausiai. Kiekviena veislė turi savo tipažų, kiekvienas didesnis veislynas turi lyg savo vizitinę kortelę, iš ko, ilgai sukdamasis toje veislėje, netgi pradedi atpažinti šunis. Kartais pamatai šuns nuotrauką ir netgi gali pasakyt, kokio veislyno tas šuo. Tai va, yra linijos, kurias aš dievinu, kurios man itin patinka, nors turi ir trūkumų. Iš tų linijų ir pati pirkau šunį, iš tų linijų norėčiau ir "marčios", nes norėčiau, kad būtent tie bruožai, kurie man patinka, išryškėtų anūkuose. Kažkas kitas tokius pat dalykus mato, dievina kitose linijose. Bet tai nereiškia, kad šie šunys tampa prastesni. Ir tai nereiškia, kad, jei žmogus turi tikslą ir mato viziją, ką norėtų išvysti ir ką gerinti veislėje kergdamas su mano patinu, jis daro blogai, nes ta kalė nėra tokia, kad aš alpčiau iš laimės kokia ji ideali subjektyviai MANO AKIAI.

QUOTE(cile @ 2015 04 20, 23:10)
Nu va, kartais sunys su amzium ne protingeja, bet marazmeja  doh.gif

Va būtent. Mano šunys net ir dabar, kai abiem jau virš 5, palikti laisvai nors pusvalandžiui po aktyvios treniruotės, sugebėjo viską nusitįst nuo stalo, suėst duonos kepalą ir dar į narvą partempt ant skalbinių džiovyklės padžiautus rūbus ir juos gerokai prakompostuoti.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 20, 21:50)
Taip ir isivaizduoju  lotuliukas.gif  Bet tai kaip ten uzsideda? Kokios ismieros yra ar ku? Sunims ir katems vienodi? Tai kaip tada atrodys kate su tais sembernaro antnagiais?  bigsmile.gif  O suniui kam jie reikalingi? Dargi... dab Sarkozy soka ant spintos ir viskas cikiska, o kai bus "paslepti" naguciai ar nenudribs su visa etazerke ir akvariumu?
Silikonas labai geras dalykas!  thumbup.gif  Visur ji galima priderint.  nestuke.gif  wub.gif  biggrin.gif  Bet kazi katei uzmovus iki pirmo myzalo uzkapstymo atlaikys? O suniui bent viena aplekima aplink nama?  bigsmile.gif Kazkas man cia itartina  g.gif

Va flirt.gif
user posted image
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 20, 22:38)
Besunkdamas paskutini bambalio lasa dar pagalvojau, kad gali but ir dominante demonstravimas. Bet vis tiek blogai ir galu gale kriminalas veda i "ieskok moters"  biggrin.gif
Zinokit yra igimta kazkas tokio pyzdisko! Jus net nenutuokiat (nes jusu kiti instinktai), o ir as irgi tik ant senatves svokiau, kad elgiuosi kaip standartinis patinas. PVZ man nesmagu ziuret kaip kitas vyras valgo!!! Ir kuo tas vyras man artimesnis,- tuo labiau noris i snuki duot  verysad.gif  Anksciau bjauriausias buvo tetis, o dab jau sunus. Konkurencija? As liuosai ir uz viena, ir uz kita po traukiniu atsigulciau, bet prie stalo... nu eda tas toks durnas "kirminas" ir nors tu ka! Dab jau pagaunu save, kad erzina jog uosvis per daug sviesto tepasi...  doh.gif 

Kai zvengiu. O erzina valgymo manieros ar pats faktas, kad valgo? biggrin.gif
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 21, 09:06)
O kodėl turėjau nekergt?

Viskas aiskiau nei aisku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 21, 09:06)
Nu, gyvena Šiauliuose. Snapės mamytės dabar dvi - universiteto dėstytoja ir jos mama. Gyvena bute, dažnai vedžiojama, nes vyresnioji šeimininkė nedirba ir turi laiko bei noro daug vaikščiot.


oi,kaip faina thumbup.gif Snapei,panašu,pasisekė.

va skaitau apie šunybes,ir kvailas pasipūtimas apima-maniškis to nedaro tongue.gif tfu tfu tfu tongue.gif
Bet nelabai seniai laidoj apie gyvūnus pasakojo,kad yra ne tik žmonių-kleptomanų,bet ir kačių,šunų.Taigi gal jie malonumą jaučia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 21, 10:57)
oi,kaip faina  thumbup.gif  Snapei,panašu,pasisekė.

Laikyk špygas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 21, 11:06)
Laikyk špygas  mirksiukas.gif

laikau, bet kaip apibūdinai moteriškes,tai manau,viskas ten bus gerai ir labai gerai. Aišku,pasitaiko visko,bet mano nuojauta sako,kad Snapė rado namus biggrin.gif
Atsakyti