Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 11:41)
Tai jei jis užvakar gavo dešros ir šašlų, tai kaip tu suskaičiuoji, kad trečia diena nieko neėda? Sorry, tau su matematika prastai žiauriai biggrin.gif
Stebėk šunį, bet neduok nieko, išskyrus vandens.

hihihi.gif nu bet mažai gavo...žinai,kai šeimoj visi mėgstantys paėst, tai man jau panika lotuliukas.gif OK, statysiu akis,nes arba man biškį paranoja,arba jis tikrai čiut keistas blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 06 01, 11:46)
Mes su klubu turejom mini pasirodyma Senuku Seimu sventeje Harmony parke..viskas butu labai saunu, bet kai kurie kolegos pastrigo poros valandu kamstyje tiek i prieki, tiek griztant...musu ekipazui kazkaip si kart pasiseke, ir atsipirkom tik vienos valandos stovejimu spustyje i prieki.

Na, mum Jumpingas - pats tas. Zonų nėr lotuliukas.gif
Pasakojo Redas apie tą pasirodymą, kad 4 valandas kelionė truko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 10:38)
tai tada ėda...nes užvakar seskė dešrelę sušėrė ir šašlo geroką gabalą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pas mane tada nieko visai negautu. Ir abu. Vienas už tai, kad išpindėjo, o kitas šeip, kad leido išpindėt biggrin.gif

QUOTE(cile @ 2015 06 01, 10:46)
Saunuoliai, sveikinam  thumbup.gif  4u.gif
Mes pernelyg nesirovem pas jumi, nes jumpingai nera stiprioji mano mergu puse  ax.gif
--------------------
Mes su klubu turejom mini pasirodyma Senuku Seimu sventeje Harmony parke..viskas butu labai saunu, bet kai kurie kolegos pastrigo poros valandu kamstyje tiek i prieki, tiek griztant...musu ekipazui kazkaip si kart pasiseke, ir atsipirkom tik vienos valandos stovejimu spustyje i prieki.
nebloga mintis  thumbup.gif

Jo, užtai ir ėda jie pas mane biggrin.gif Sirius kadangi dietos laikosi tai vakar dar ta progą komandas atsiminėm. Pasirodo ''stovėt'' visai neblogai moka, tik kai nealkanas vis pamiršdavo biggrin.gif
Bus kokios varžybos Kaune vasarą? Visai norėčiau nulėk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 06 01, 12:25)
Bus kokios varžybos Kaune vasarą? Visai norėčiau nulėk ax.gif

Ateinantį savaitgalį Kauno r. Akademijoj wink.gif abi dienas nuo 10 val.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 12:27)
Ateinantį savaitgalį Kauno r. Akademijoj wink.gif abi dienas nuo 10 val.

13-14 ?
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 06 01, 15:39)

Ateinantis yra 6-7
Atsakyti
tavo kinderiai dalyvaus ,Agnnyte ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 16:12)
tavo kinderiai dalyvaus ,Agnnyte ?  rolleyes.gif

Ne. Mes tuo metu būsim ne LT.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 16:16)
Ne. Mes tuo metu būsim ne LT.

nu vaaa...taip ir neišeis tos citrinufkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 16:21)
nu vaaa...taip ir neišeis tos citrinufkos  biggrin.gif

Nu jo... Bet manau, kad ateis laikas ir jai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 08:29)
  Tai parsitempėm pirmosios vietos taurę. Bet pats geriausias atpildas buvo teisėjos Anne žodžiai spaudžiant MB ranką - "I am very proud of you!" Tai MB dabar vaikšto kaip povas  wub.gif  lotuliukas.gif
thumbup.gif Sveikinimai! Šaunuoliai.
Tokia proga TB turi pilną teisę būt pasikėlęs biggrin.gif
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 10:33)
Sveikinimai Taigai su ateinančiu gimtadieniu
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
[quote=Fėja*,2015 06 01, 10:00:

-------------------------------
Pas mane apdo uz fule irgi netilptu, bet taures (jei bunu kapitonas) padovanoju ketvirta vieta uzemusiems priesininkams, o medalius tiems vaikams kur kamuolius padavineja. Jie labai dziaugias! lotuliukas.gif O man dar didesnis dziaugsmas negu eilini pakabuka pasisavinus thumbup.gif Pagaliau musu silumkej ir nera vietos ordiniams; o i metalaloma tokiu sudu nejama schmoll.gif
Vaziuojam ir i kitas salis. I bomzu cempionatus. Uzpernai Meksikoj pirmi. Medali padovanojau vietos berniukams, o diploma turiu, bet vat dabar einu ir tycia sukurensiu. Kad silciau butu tongue.gif Siemet Austrijoj antri. Irgi nieko nebeturiu.
O ar verta tada sunu medalius kolekcionuot? bigsmile.gif Tokiu daaaug turiu, nes tetis stropiai rinko. (Mainyciau i sikama popieriu) mirksiukas.gif
Atsakyti