Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

O mes visą savaitgalį tūsinomės smile.gif šeštadienį turėjom agility seminarą su trenere iš Suomijos, vakar gi varžybas su ta pačia trenere-teisėja smile.gif
Mano patys pačiausi agilitistai MB ir Pepė vakar atrodė gan puikiai - viena švari trasa, kitoj, aišku, beviek tradiciškai diskvalas, tai liko be prizų. Va Open trasoj, kurioj bėga visų kategorijų duetai mūsiškiams nebuvo lygių - pats geriausias laikas ir lygiai 0 klaidų thumbup.gif wub.gif Tai parsitempėm pirmosios vietos taurę. Bet pats geriausias atpildas buvo teisėjos Anne žodžiai spaudžiant MB ranką - "I am very proud of you!" Tai MB dabar vaikšto kaip povas wub.gif lotuliukas.gif O Pepė miega susisukus į kamuoliuką - pavargo per savaitgalį.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Agnnyte, kaip faina bigsmile.gif SVEIKINU 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bet tauriu Pepė turi daaaaug, ane? Kiek metu jau sportuojat? Ir daznokai buna tos varzybos thumbup.gif O vaziuojat i kitas salis rungtis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 01, 10:00)
Agnnyte, kaip faina bigsmile.gif SVEIKINU 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bet tauriu Pepė turi daaaaug, ane? Kiek metu jau sportuojat? Ir daznokai buna tos varzybos thumbup.gif O vaziuojat i kitas salis rungtis? smile.gif

Ačiū smile.gif
Nemažai taurių, daugiau medalių. Na, Gralio dar neaplenkė, tačiau gal jau panašiai. Į vieną lentyną jau netelpa lotuliukas.gif Šią vasarą bus penki metai, kai jiedu užėmė pirmą savo prizinę vietą varžybose. Treniruojamės kiek ilgiau. Varžybos vyksta praktiškai kiekvieną savaitgalį. Ypač vasaros sezonu - tik rinkis ir važiuok. Jei leidžia finansai smile.gif iš esmės, mes dalyvaujam nelabai daug, yra žmonių, kurie važiuoja į varžybas praktiškai kiekvieną savaitgalį. Mes tiek neuždirbam - registracija kainuoja, kelionės kainuoja, pragyvenimas ir nakvynės irgi kainuoja (ypač užsieny). Kartais pavažiuojam į "artimus užsienius" - Latvija, Estija.
Atsakyti
Sveikinimai Taigai su ateinančiu gimtadieniu ir Aggnytei su eilinėm taurėm 4u.gif

Mes irgi šį savaitgalį kaime tūsinomės, bet vakar dar labai rimtai subiro auto,tai kvietėmės dukrą,kad partemptų... doh.gif žodž, 50 km kelionė iki Kauno truko 4 valandas, visi ko nesprogom nuo įtampos,šuva irgi nuvargo.
Neramu man dėl jo,penktadienį sugraužė kelias rugių varpas,stovėjusias koridoriuj,dabar tai ėda,tai neėda,pasyviakas toks,kaime dar seilėjosi,kosėjo g.gif Prigrasiau vyrą,kad stebėtų,koks šlapimas -nu bliam,kai griūna,tai viskas būtinai iškart... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 10:33)
Neramu man dėl jo,penktadienį sugraužė kelias rugių varpas,stovėjusias koridoriuj,dabar tai ėda,tai neėda,pasyviakas toks,kaime dar seilėjosi,kosėjo  g.gif Prigrasiau vyrą,kad stebėtų,koks šlapimas -nu bliam,kai griūna,tai viskas būtinai iškart... g.gif

Gal užstrigo kuotai ir dirgina? Dėl to gali sieliotis, vėmaliot ir kosėt.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 10:44)
Gal užstrigo kuotai ir dirgina? Dėl to gali sieliotis, vėmaliot ir kosėt.

tai ir man įtarimas,kad kažkur skrandy užsilaikė ir erzina...bet žinai,kaip neramu-auksas neėda,tik vandens palaka ir drybso... g.gif tada visokios mintys kyla-gal nuo to, o gal kokios erkės nepamatėm,o gal,o gal... g.gif
Pirksiu šiandien kefyro ponaičiui ,gal truputuką uždegimą pamažins,jei yra...žodž, iš dyko buvimo ir išpindėjimo prisidarė bėdos- negana lyg būtų kitų ...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 10:52)
tai ir man įtarimas,kad kažkur skrandy užsilaikė ir erzina...bet žinai,kaip neramu-auksas neėda,tik vandens palaka ir drybso... g.gif tada visokios mintys kyla-gal nuo to, o gal kokios erkės nepamatėm,o gal,o gal... g.gif
Pirksiu šiandien kefyro ponaičiui ,gal truputuką uždegimą pamažins,jei yra...žodž, iš dyko buvimo ir išpindėjimo prisidarė bėdos- negana lyg būtų kitų ...

Tu jam ne kefyrą girdyk, o tiesiog iškrovos dieną tik su vandeniu padaryk. Daugiau naudos bus.
Galbūt tiesiog pavargo po ilgos kelionės ir savaitgalio kaime. Būna, pasitaiko. Maniškiai vakar ėst negavo. Ir net neprašė. Abu išvargę miegot nušliaužė vakare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 01 birželio 2015 - 09:56
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 10:55)
Tu jam ne kefyrą girdyk, o tiesiog iškrovos dieną tik su vandeniu padaryk. Daugiau naudos bus.
Galbūt tiesiog pavargo po ilgos kelionės ir savaitgalio kaime. Būna, pasitaiko. Maniškiai vakar ėst negavo. Ir net neprašė. Abu išvargę miegot nušliaužė vakare.

nu žėsim...ale kažkaip trečią dieną nevalgus, tai mamkai jau baisu tongue.gif Stebėsiu...

tai taviškiai po tokių sportų thumbup.gif kur jau ten-turbūt visas jėgas atidavė biggrin.gif Fainai turėtų būt,tiek šunim,tiek šeimininkam...nuovargis atsiperka didžiuliu pasitenkinimu thumbup.gif
Atsakyti
Aš klausimus ėda ar ne sprendžiu pakišus dešros. Jei neiima tada tikrai neėda biggrin.gif
Kefyro ir aš negirdyčiau, o daryčiau bado dieną
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 06 01, 11:30)
Aš klausimus ėda ar ne sprendžiu pakišus dešros. Jei neiima tada tikrai neėda  biggrin.gif
Kefyro ir aš negirdyčiau, o daryčiau bado dieną

tai tada ėda...nes užvakar seskė dešrelę sušėrė ir šašlo geroką gabalą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 01, 11:38)
tai tada ėda...nes užvakar seskė dešrelę sušėrė ir šašlo geroką gabalą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jei jis užvakar gavo dešros ir šašlų, tai kaip tu suskaičiuoji, kad trečia diena nieko neėda? Sorry, tau su matematika prastai žiauriai biggrin.gif
Stebėk šunį, bet neduok nieko, išskyrus vandens.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 01, 08:29)
Mano patys pačiausi agilitistai MB ir Pepė vakar atrodė gan puikiai - viena švari trasa, kitoj, aišku, beviek tradiciškai diskvalas, tai liko be prizų. Va Open trasoj, kurioj bėga visų kategorijų duetai mūsiškiams nebuvo lygių - pats geriausias laikas ir lygiai 0 klaidų  thumbup.gif  wub.gif  Tai parsitempėm pirmosios vietos taurę. Bet pats geriausias atpildas buvo teisėjos Anne žodžiai spaudžiant MB ranką - "I am very proud of you!"

Saunuoliai, sveikinam thumbup.gif 4u.gif
Mes pernelyg nesirovem pas jumi, nes jumpingai nera stiprioji mano mergu puse ax.gif
--------------------
Mes su klubu turejom mini pasirodyma Senuku Seimu sventeje Harmony parke..viskas butu labai saunu, bet kai kurie kolegos pastrigo poros valandu kamstyje tiek i prieki, tiek griztant...musu ekipazui kazkaip si kart pasiseke, ir atsipirkom tik vienos valandos stovejimu spustyje i prieki.



QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 06 01, 11:30)
Aš klausimus ėda ar ne sprendžiu pakišus dešros. Jei neiima tada tikrai neėda  biggrin.gif

nebloga mintis thumbup.gif
Atsakyti