Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2015 04 24, 10:45)
šuva dirbo vos ne griūdamas,veido išraiška maždaug : "Žiūrėk,kaip aš gerai padariau,ir dar noriu"  biggrin.gif -žodž,entuziazmo buvo pilnos kelnės-man tikrai gėda pasidarė...reiks susigriebt.

Va va... Šuo darbo reikalaut pradės smile.gif Imk, kol nori. Tai pats geriausias variantas. Blogiau, kai šeimininkas nori kažko, o šuniui motyvacijos nėr ir jos reik ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 04 24, 10:56)
Va va... Šuo darbo reikalaut pradės smile.gif Imk, kol nori. Tai pats geriausias variantas. Blogiau, kai šeimininkas nori kažko, o šuniui motyvacijos nėr ir jos reik ieškot.

Tiesą pasakius,nežinau,ko čia dar išmokius... ax.gif reik tą patį šlifuot,spėju,kad atviroj erdvėj,kur daug trukdžių nelabai išeitų kažką daryt... rolleyes.gif bet kažkaip iki to nedaeinu...
reiktų mokyt gražiai šalia eit-va,radau ką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 24, 11:16)
Tiesą pasakius,nežinau,ko čia dar išmokius... ax.gif reik tą patį šlifuot,spėju,kad atviroj erdvėj,kur daug trukdžių nelabai išeitų kažką daryt... rolleyes.gif bet kažkaip iki to nedaeinu...
reiktų mokyt gražiai šalia eit-va,radau ką  tongue.gif


kaip mokyt šalia eit geriau pasiklauskit dresuotojo, gyvai parodys, nes kai primokysit, tik blogiau bus mirksiukas.gif

o Kira jau moka suktis (apsisuka) ir komandą liest (nosim delną paliečia) bigsmile.gif čia iš nerimtų komandų, šiaip prasiblaškymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 04 24, 12:42)
kaip mokyt šalia eit geriau pasiklauskit dresuotojo, gyvai parodys, nes kai primokysit, tik blogiau bus  mirksiukas.gif

o Kira jau moka suktis (apsisuka) ir komandą liest (nosim delną paliečia)  bigsmile.gif  čia iš nerimtų komandų, šiaip prasiblaškymui  ax.gif

pažėsiu video...dresuot nevedu dėl kelių priežasčių. Blogiau,nei yra,nebus,bet mes šiaip stabdžiai-po truputį,po truputį stumiamės į priekį,be forso biggrin.gif Jei užsiimt visu pajėgumu-jau seniai rezultatas būtų,bet et...tai tingi,tai po darbo kaip plentvoliu pervažiuota-apskritai su niekuo,įskaitant ir šunį,bendraut nenori... g.gif iš tikro ir mačius viską,tik reik gerai įsigilint,pasiskaitinėt plius dar... blush2.gif

suktis gal nemokinsiu, senam diedui ne prestižas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2015 04 24, 04:30)
Aš susitaikiau, kad šuo yra šuo ir vistiek gaudys, juolab jei nemokytas ankstyvoj jaunystėj to nedaryt. Mažas atsišaukia, tai esu laiminga. O va Katės reikalai jau nuo laimės priklauso.

Nu, kates ir pauksciai turetu but tabu suniui, bent jau nemdziojanciam. Aisku, seimininko pareiga pirmam tas kliutis pamatyt ir laiku suni sudrausimint.

QUOTE(arvydas. @ 2015 04 24, 09:33)
Beje, ko cia visos pradejot tuos sunis dubasint?  blink.gif  Ir dar giriates

Aha, as ir kazkaip pamislijau, kad jau mes cia ir nubaustos siais laikais galim but doh.gif Nors nelabai isivaizduoju kaip sunekus be fizines korekcijos isauklet - retkarciais jie turi pajusti "is po koju slystancia zeme". Taciau kuo optimaliau tai bus atlikta, tuo reciau ar isvis epizodiskai reiks primint rolleyes.gif beje, jei nuo dusios velejant suniui kaili dar naudojami kazkokie "istiktukai", tai suo tai labai puikiai susieja ir veliau gali tik ju pakakti biggrin.gif
Atsakyti
jei nenubaudžia tų,kur išties gyvūnus visaip kaip skriaudžia,kas užsiims baudimu žmonių,kurie per subinę šuniui šliopteli? bigsmile.gif
Ir išvis, tokia bausmė yra būtina. Net ir žmonių tarpe,beje. Mano pažįstama gydytoja pasakojo,jog per paskaitas normalesni dėstytojai aiškino,jog tam tikrame amžiaus tarpe vaikui svarbūs fiziniai dirgikliai ir visiškai dzin ant tavo moralų.Tai nereiškia,kad vaiką ištisai lupt reik,bet kai jis kažkam suteikia skausmą-gnybtelėti atgal...taip įgaunamas žinojimas,kas blogai.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 04 24, 08:33)
Tikrina, tiktrina! Dar ir kaip tikrina!!!  thumbup.gif  Visi bent kiek aukstesnio intelekto sutverimai nuolat savo galimybiu ribas bando ispletot. O ypac jei dar tiksliai nezino galima ar ne... Uz tai ko neismoko mazas paskum jau sudetinga "ismust". (Beje, ko cia visos pradejot tuos sunis dubasint?  blink.gif  Ir dar giriates).  4u.gif
Kad suo nekreiptu demesio i kate arba nevogtu nuo stalo, - cia jau antros klases uzduotis! Kartais ir siaip nenusizengia, bet jei reik atpratint,- jau daug darbo. Ne ka maziau negu ismokyt "FAS", sekt svetimais pedsakais ar pan.  cool.gif


Mano netikrina. Neturi laiko tokiems dalykms. O jei nutotų vogt nuo stalo sakyčiau - durnos. Maistas yra, manęs nėra, reikia naudotis proga biggrin.gif
Aš rašiau kažkada neseniai. Kai turi šunį, kuriam visiškai nusispjaut į visas fizines bausmes, tenka išmokt be jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2015 04 24, 13:28)
Mano netikrina. Neturi laiko tokiems dalykms. O jei nutotų vogt nuo stalo sakyčiau - durnos. Maistas yra, manęs nėra, reikia naudotis proga biggrin.gif
Aš rašiau kažkada neseniai. Kai turi šunį, kuriam visiškai nusispjaut į visas fizines bausmes, tenka išmokt be jų smile.gif

Kodėl durnos? Tik gerai išauklėtos biggrin.gif

Bet dėl antro punkto,tai visiškai sutinku.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 24, 12:38)
Kodėl durnos? Tik gerai išauklėtos  biggrin.gif

Bet dėl antro punkto,tai visiškai sutinku.


nu įsivaizduok - valgyt nori, arba kavos nori, arba saldainio, ir stovi priešais, ir tu taip nori, ir jis stovi... aš tai imčiau nesvarbu, gaučiau į skūrą ar ne - o gal gyvenime tokios progos nepasitaikys biggrin.gif Arba susirūpinčiau ir mąstyčiau, gal permaitinu, jei maistas ne pagrindinis prioritetas gyvenime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2015 04 24, 13:54)
nu įsivaizduok - valgyt nori, arba kavos nori, arba saldainio, ir stovi priešais, ir tu taip nori, ir jis stovi... aš tai imčiau nesvarbu, gaučiau į skūrą ar ne - o gal gyvenime tokios progos nepasitaikys  biggrin.gif Arba susirūpinčiau ir mąstyčiau, gal permaitinu, jei maistas ne pagrindinis prioritetas gyvenime  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu va matai,kaip skiriamės...kad ir kaip norėčiau-svetimo neimčiau. O kadangi pas mane šeimoj jau nuo seno devizas - "visos ligos nuo nedavalgymo", tai kaip supranti, pas mane permaitintų tiesiog nėra...tik drūčiai sotūs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 04 24, 09:59)
Nu, kates ir pauksciai turetu but tabu suniui, bent jau nemdziojanciam. Aisku, seimininko pareiga pirmam tas kliutis pamatyt ir laiku suni sudrausimint.

drinks_cheers.gif Su pauksciais tai nuo mazens nustatytos ribos buvo, todel nei balandziu, nei cia gyvenanciu labai drasiu zuvedru, nei kokiu kitu skraidanciu padaru jis nevaiko. O su katem mums kazkaip juokingai gavosi - per 2 metus teko sutikti tik pora kaciu is arti. Su viena jis gyveno kai buvo dar 5 menesiu pupikas ir buvo paliktas kelioms dienoms pas sunu vedziotoja, o kita kieme sutikome, bet jis ant pavadzio buvo. Visus kitus kartus (maziau nei 10) tik is tolo mates arba masinoje tuo metu sedejo. Tad nebuvo galimybes tokiai pamokai.
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2015 04 24, 13:54)
nu įsivaizduok - valgyt nori, arba kavos nori, arba saldainio, ir stovi priešais, ir tu taip nori, ir jis stovi... aš tai imčiau nesvarbu, gaučiau į skūrą ar ne - o gal gyvenime tokios progos nepasitaikys  biggrin.gif Arba susirūpinčiau ir mąstyčiau, gal permaitinu, jei maistas ne pagrindinis prioritetas gyvenime  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man tai patiko ta vieta kur "...JIS STOVI..." biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif Retai taip bebuna unsure.gif biggrin.gif
P.S. Jeigu ka, tai viskuom Lansbergis kaltas rolleyes.gif

Atsakyti