Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Fėja* @ 2015 04 22, 10:57)
Tapetus lupa... Tai baru, sudrausminu... Gėdinu. Bet į gėdinimą išvis nereaguoja. Tuo momentu, kai lupo, gerai užtaikiau - per nosį sudaviau. Spruko po lova, kol klijavau, piktu tonu jai moralą skaičiau. Ir išėjau. Tikiuosi, daugiau nelįs. Gulėjo toj vietoj, bet nečiupino g.gif Ten aš jau gal ketvirtą kartą klijavau. Būtent ten... bimbala ta mano Bela biggrin.gif
Papildyta:
Ir čia kokie faini bigsmile.gif  wub.gif


Aš taip pagavau kartą. Tris mėnesius nelindo. Po trijų mėnesių vistiek nuvarė kaip jai reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
nežinau...dabartinis šunybių nekrečia, bet prieš tai buvusieji pamokas gerai išmokdavo,kad nekartot tongue.gif Tiesiog vytelė gana nekenksmingas,bet skaudus ir gerai atsimenamas dalykas-tai vienąkart "ataudus" daugiau nereikėdavo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 23, 09:30)
nežinau...dabartinis šunybių nekrečia, bet prieš tai buvusieji pamokas gerai išmokdavo,kad nekartot  tongue.gif Tiesiog vytelė gana nekenksmingas,bet skaudus ir gerai atsimenamas dalykas-tai vienąkart "ataudus" daugiau nereikėdavo... ax.gif

Kai uzmatai, turetu ir padet. Bet kai gryzti is darbu ir namai nusiaubti, kazin ar jau ir verta "krest koses" g.gif
Palikom siandien narve, gal nesugraus plastikinio dugno biggrin.gif nakti ten irgi ramiai miegojo, gerai kai zino savo vieta.
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 04 23, 11:13)
Kai uzmatai, turetu ir padet. Bet kai gryzti is darbu ir namai nusiaubti, kazin ar jau ir verta "krest koses"  g.gif
Palikom siandien narve, gal nesugraus plastikinio dugno biggrin.gif nakti ten irgi ramiai miegojo, gerai kai zino savo vieta.

nu kad vienam dvarniui po viščiuko "supietavimo" košės nuo tėvuko- oi,kaip kliuvo biggrin.gif parodo likučius po nosim su klausimu "ką padarei" ir vėl į šikniuką-tai po tos pamokėlės pusdienį serbentuose slėpėsi,paskiau jau kai grįžo,tai visus sparnuočius lanku aplenkdavo tongue.gif
bet čia tikriausiai priklauso ir nuo košės kiekio galvoje,ir nuo amžiaus ir nuo charakterio-negaliu pasakyt.Kitas gal specialiai keršytų-tiesiog toks šuo mums nepasitaikė.

Gal patiest reikėjo ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 23, 10:37)
nu kad vienam dvarniui po viščiuko "supietavimo" košės nuo tėvuko- oi,kaip kliuvo  biggrin.gif  parodo likučius po nosim su klausimu "ką padarei" ir vėl į šikniuką-tai po tos pamokėlės pusdienį serbentuose slėpėsi,paskiau jau kai grįžo,tai visus sparnuočius lanku aplenkdavo  tongue.gif
bet čia tikriausiai priklauso ir nuo košės kiekio galvoje,ir nuo amžiaus ir nuo charakterio-negaliu pasakyt.Kitas gal specialiai keršytų-tiesiog toks šuo mums nepasitaikė.

Gal patiest reikėjo ką  blush2.gif

Na idomu kiek suprastu g.gif
Zinoma patiesta, bet megsta ir persiklot patiesalus, sukuicia doh.gif
Atsakyti
Laaabas 4u.gif

Oj, kiek Bela siandien isgyveno-skiepijau ir cipavau... Sirdi man spaudzia vis dar, akyse rekianti Bela stovi... Cipo adata storoka unsure.gif


O del tapetu tai... Siandien vel toj vietoj nuplėšė. Ir zinojo, suprato, kad negerai padare. As is jos elgesio supratau, kad zbitka kazkokia padaryta, nes iejo virtuven labai kalta. Tada ejau ziuret, ka ir kur pridirbo. Nu ir radau. Bela gult-stot-apsisukt aplink savo asi pradejo... Subariau g.gif Suklijavau...
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 04 23, 12:21)

Oj, kiek Bela siandien isgyveno-skiepijau ir cipavau... Sirdi man spaudzia vis dar, akyse rekianti Bela stovi... Cipo adata storoka unsure.gif
O del tapetu tai... Siandien vel toj vietoj nuplėšė. Ir zinojo, suprato, kad negerai padare. As is jos elgesio supratau, kad zbitka kazkokia padaryta, nes iejo virtuven labai kalta. Tada ejau ziuret, ka ir kur pridirbo. Nu ir radau. Bela gult-stot-apsisukt aplink savo asi pradejo... Subariau g.gif  Suklijavau...

nabagiukė... unsure.gif reikėjo kokį skaniuką už visas kančias pas vetą pasiimt ax.gif aš visada taip darau tongue.gif

chuliganka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 04 23, 12:25)
nabagiukė... unsure.gif reikėjo kokį skaniuką už visas kančias pas vetą pasiimt  ax.gif  aš visada taip darau  tongue.gif

chuliganka  biggrin.gif

Daviau drinks_cheers.gif
Ir dar dovanu gavom ju thumbup.gif

Nu jo, reiks kazka galvot su mano grazuolelA biggrin.gif
Atsakyti
Mano šunė, kurios jau dabar nebėra, apėsdavo dantų pasta, ūkišką muilą, šampūną, kremą. Vaikai dar buvo maži, pamiršdavo uždaryti vonios duris, tai toji nenaudėlė tik ir laukdavo. Paskui pati išmoko atsidaryti. Ir bardavau, ir bausdavau - niekas nepadėjo. Galiausiai, suede visa gabalą ūkiško muilo ir labai stipriai apsinuodijo. Gavo ir vaistų geriamų, ir leidžiamų - nuo to karto manija kosmetikos priemonėms baigėsi smile.gif
Atsakyti
Su tuo "pamoku ismokimu" sunys idomus ir be galo skirtingi. Mano blondei tai nors kuola ant galvos tashyk - tam tikru ydu niekaip neina isguit...kiek yra prilupta jau tiesiog nuo dusios...kuri laika gerai ir vel savo daro..kitasyk vos ne prie akiu doh.gif Nors ji labai "myzne", jau tokia kakaryne paleidzia vos palietus lotuliukas.gif
Panasiai kaip TaGres sune, blonde buvo nuknisus 500gr pakeli tu pigiu "mineraliniu" lazedeliu...suede bemaz viska, tada apsiveme ir jau daugiau i tas lazdeles nebeziuri..bet tai negalioja kitiem produktam doh.gif
O va margoji, budulis, ja kai musi ne cypt, bet ji sakyciau labai paklusni daugeliu atveju ir ilgai atsimena nemalonias asociacijas, nenori kartot tu veiksmu, po kuriu buvo nuskriausta. Na tik pjautynem tai sunkiau galioja, bet irgi stengiasi tvardytis.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 04 23, 15:32)
...bet tai negalioja kitiem produktam  doh.gif


lotuliukas.gif tai reik vimdomųjų įdėt specialiai ką palikus biggrin.gif bijos imt kitąsyk...
jo,auklėjimas nuo charakterio labai priklauso... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 04 23, 15:32)
Su tuo "pamoku ismokimu" sunys idomus ir be galo skirtingi. Mano blondei tai nors kuola ant galvos tashyk - tam tikru ydu niekaip neina isguit...kiek yra prilupta jau tiesiog nuo dusios...kuri laika gerai ir vel savo daro..kitasyk vos ne prie akiu  doh.gif

Pas mus su abiem tas pats. Tam tikri dalykai tikriausiai liks iki grabo. Pvz. Gralis už cypavimus yra tiek gavęs, kad kartais pačiai baisu. Bet cypauja. Pepė už vagystes, už mėsos neatidavimą ir už lipimą ant žmogaus be leidimo - irgi. Bet dzin. Galioja nuobauda kokį mėnesį, paskui vėl iš naujo.
Atsakyti