Įkraunama...
Įkraunama...

pomidorų augintojai renkasi čia

QUOTE(Venta9 @ 2015 04 20, 21:18)
Pervezimui as naudoju kartonines dezes is pardes tokias aukstesnes, sustatau tankiai vazoniukus, kad nesivartytu ir labai gerai pernesa kelione.
Papildyta:

Va situ man neikelia paveiksliuku, kodel?

tai va taip ir galvoju,i dezes

man kazkada sm ir nerode kai kuriu paveiksliuku.dukra sutvarke.cia jusu kompas gal ne viska leidzia,gal antivirusine labai stipri
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 04 20, 22:33)
tai va taip ir galvoju,i dezes

man kazkada sm ir nerode kai kuriu paveiksliuku.dukra sutvarke.cia jusu kompas gal ne viska leidzia,gal antivirusine labai stipri

Nieko nesuprantu apie kompus, cia sunaus senas kompas, bet geras (kaip man 'tokiai'kompiuteristei), gal jam kokia 10m o gal maziau, tai gal del to, sunus sake ne kompas kaltas, tai kas tada, juk visi kiti mato tik as ne, reiskia kompas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:15)
pakraipykit galveles, teks žiūrėt į egleles, tiksliau į vieną  ax.gif

user posted image


As praleidau matyt.. o kaip sitas grozis vadinasi? Vis skaitau kad eglutem vadinat o kokia cia veisle ir prazioplinau.
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2015 04 20, 21:39)
As praleidau matyt.. o kaip sitas grozis vadinasi? Vis skaitau kad eglutem vadinat o kokia cia veisle ir prazioplinau.

silver fir tree arba tajana-žiūrint iš kur sėklos. Aš sėjau pirmu pavadinimu, mama- tajana paslapčia pasėjo- identiškos kolkas
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:28)
aaa, tai tu nematai fono  su plika pele pas mane??? doh.gif  doh.gif  doh.gif o jei pas tave pasirinktas formatas netinka, negali taip būt? standartinis ir linijinis būna, ar tas neturi reikšmės tam?šiaip tai nežinau net g.gif
na, dėl tavęs mažu rodys taip http://tinypic.com/r/14mrtih/8

Jo, dabar rodo thumbup.gif aciu 4u.gif grazus augaliukas, tik kodel tu ji gulscia augini biggrin.gif

Tai judvi su mama paslapcia viena nuo kitos kazkur seklas perkates? O t seimynele paslaptinga schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 20 balandžio 2015 - 21:47
QUOTE(Venta9 @ 2015 04 20, 21:44)
Jo, dabar rodo thumbup.gif aciu 4u.gif  grazus augaliukas, tik kodel tu ji gulscia augini biggrin.gif


taigi eglišakėm dar apdangstyta viskas, o aš gi suvalkietė- negi šakas karpysi- paguldei, apdengei,pavasaris prašvito- pakėlei, paramstei ir tegu toliau auga- kitai žiemai šakos eglių bus didesnės cool.gif nu nepyk, taip išėjo blush2.gif

mama nesiperka, aš ją į savo skladuką įleidau, mat, o net pati neįtariau jog tajana pas mane yra jau atkeliavus doh.gif tai vat taip paslapčia ir gavosi ax.gif na bet gerai, nereiks dalintis- turėsim kiekviena savo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 20 balandžio 2015 - 21:50
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:42)
silver  fir tree arba tajana-žiūrint iš kur sėklos. Aš sėjau pirmu pavadinimu, mama- tajana paslapčia pasėjo- identiškos kolkas


Bet jie normalaus dydzio pomidorai? Jau balkone turbut be sansu tokius augint
Atsakyti
man pirmas kartas su jaisiais, tai nieko negaliu pasakyt. Jau koki bus- tokius valgysim biggrin.gif
Atsakyti
Krapiniai neauksti , negenimi , nors galima , tinka balkonui .
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 23:01)
man pirmas kartas su jaisiais, tai nieko negaliu pasakyt. Jau koki bus- tokius valgysim  biggrin.gif


Nu tai matysim ka cia gero priauginsit, turesiu omenyje kitiems metams seklas renkantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 04 20, 17:35)
mažuuuuučiai cray.gif matei,Adija su Marmaledu, kai pamatė,atsipaipaliot negali doh.gif  unsure.gif

Nežinau kaip Marmeladui,bet adijai visai dzin visi tie daigai ax.gif Koks man skirtumas ,kaip jie pas kažką atrodo ir kokio jie dydžio.Jokio schmoll.gif Man savi jau per gerklę lenda.
A aš turiu nu jau toookį vieną striošną,tokią baidyklę,kad Purple Russian manekenas prieš aną.Amerikanskij dlinyj vadinasi ta strošydla.Kūdas,maliukas,palyginus su kitais tos dienos sėtais vos ne dvigubai žemesnis,lapukai mizeriniai,nu vienžo karikatūra ,ne daigas unsure.gif Jei jis ir bus toks paliegęs,tai visą sezoną nervus gadins .
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 04 20, 21:35)
AI NEKREIPKIT DĖMESIO-AŠ TIKRA LIETUVĖ blush2.gif

Tai ko čia vėl rausti g.gif .Didžiuotis savo lietuviškumu reikia.Ot,pasakei ką matai,nu ir ką ax.gif Gi teisybę pasakei.Aišku,galima tolerantiškai patylėti,pvz.,kaip kad aš tyliu,kai visos pomidoro žiedą fotkej pamatę virsta nuo grožio blink.gif Nugi stebuklų stebuklas,gyvenime tokio ciūdo,kaip žydintis pomidoras nematę doh.gif Ir taip kiekvienais metais ...Nu,bet tyliu,nieko nesakau unsure.gif
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:15)
pakraipykit galveles, teks žiūrėt į egleles, tiksliau į vieną  ax.gif

Gonziaus gražesnės,vertikalios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 20 balandžio 2015 - 22:37
QUOTE(adija5 @ 2015 04 20, 22:18)



adija ne nuotaikoj šiandien- ir tas negražu ir anas lotuliukas.gif Tekštels bliūdą prinokusių ekranan ir bus mumi kap šlapia mazgote per žandą nuo to vaizdo- gėrimės mat žiedeliais, lapeliais.
O vat sugebėk dailiai nuaugusį horizontaliai išaugint biggrin.gif
Atsakyti