Įkraunama...
Įkraunama...

pomidorų augintojai renkasi čia

QUOTE(snaige123 @ 2015 04 20, 21:21)
Aš planuoju jau šią savaitę  sodinti pradėti po truputį nes jau ruošiasi dauguma žydėti  g.gif

Kaip saugosi nuo saltuko jei bus vesiu naktu? Sildysi, dangstysi, ar paliksi kaip yra pasodinusi?
Atsakyti
Nu ddrauges palaciokes schmoll.gif ar grazu Gonzikai dziauktis kitu 'nelaimem', paguost reikia, kaip Ex moka graziai nuramint ir padrasint. Bet ne, atsiranda kurios sau paciai prilygina kazka tokio biggrin.gif

Gonzikai, negaliu pasakyt kurios veisles 'kudluoja' virsunes, nes tamsu balkone bijau ten eit, kad pogromo nepadaryciau, as irgi tik po 2 ar 3 auginu , net ir po 1 veisle, tik galiu pasakyt to kuri snd persodinau, tai Sacharnyj gigant, ir be reikalo sodinau galejo dar savaite ir daugiau ten augt, reiskia netame reikalas, manau kad del salcio.


O Upui atsakau, kad drenazo jokiems daigams nedejau niekada ir nedesiu (isprotet galima tiek induku pridrenazuot), o skylutes visur yra ir buvo ir bus ir ne po 1, vanduo ten neuzsistovi tikrai, tiek nepilu.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2015 04 20, 21:24)
Kaip saugosi nuo saltuko jei bus vesiu naktu? Sildysi, dangstysi, ar paliksi kaip yra pasodinusi?

Kaip ir kasmet agro plevele dengsiu, žvakes degsiu ax.gif jei ką smile.gif
Dabar irgi kiekvieną naktį dengiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige123: 20 balandžio 2015 - 20:33
QUOTE(Ex @ 2015 04 20, 20:32)
O tai mano pomidorų foto tavęs anei kiek nepaguodė? blink.gif

PERNYKŠTĖ FOTKĖ tongue.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Venta9 @ 2015 04 20, 21:29)
Nu ddrauges palaciokes schmoll.gif ar grazu Gonzikai dziauktis kitu 'nelaimem', paguost reikia, kaip Ex moka graziai nuramint ir padrasint. Bet ne, atsiranda kurios sau paciai prilygina kazka tokio biggrin.gif



AI NEKREIPKIT DĖMESIO-AŠ TIKRA LIETUVĖ blush2.gif
Atsakyti
O man aktualu, bet gal ne visai i tema, bet ir sioje katik buvo tokie paveiksliukai be paveiksluiko ir man niekada jie nerodo, gal zinot kodel, ar cia mano kompas kaltas, vakar rodziau sunui ir prasiau kad 'pataisytu'ta broka, jis pasake ne kompas kaltas. Bet kas tada? O as kartais labai noriu tu paveiksliuku paveizet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 04 20, 19:48)
Labai knieti paklausti ne į temą: gal vienmečių gėlių daigelius drąsiau yra palikti nakčiai šiltnamyje nei pomidorus? Gal gėlių daigai ne tokie jautrūs? (ratiliai, heliotropos, ipomėjos, kvapnus tabakas).

Aš palieku ir vienmetes gėles ir pomidorus, tik pridengiu. smile.gif Auga, netysta.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2015 04 20, 19:10)
lotuliukas.gif gerai, kad atsirado kuo gali pasidžiaugt biggrin.gif
girene, kitais metais pomidorus sėk truputį vėliau, kokiom 7-10 dienų pavėlink sėją. Neverta daigams vargt, jei jiems nėra geresnių sąlygų augimui. Terasa, jei neapsaugota nuo vėjų, šiuo metu tikrai netinka. Per šalta. Vėjas suniokos tavo daigus. Žada lyg geresnius orus, gal kaip nors sulauks tavo pomidorai geresnio gyvenimo..

aciu uz atsakymus
va sejau su jumis kartu,nepagalvojus,kad neturesiu kur isnesti.nieko,kitamet zinosiu
lyg greit saules bus,jei nepasikeis prognozes,silumos,sia savaite as juos ir isvesiu.gal tikrai siltnamyje sustambes,nebestyps.
dabar tik reik sugalvot,kaip man juos tokius trapius pervezt g.gif
Atsakyti
pakraipykit galveles, teks žiūrėt į egleles, tiksliau į vieną ax.gif

user posted image
Atsakyti
Pervezimui as naudoju kartonines dezes is pardes tokias aukstesnes, sustatau tankiai vazoniukus, kad nesivartytu ir labai gerai pernesa kelione.
Papildyta:
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:15)
pakraipykit galveles, teks žiūrėt į egleles, tiksliau į vieną  ax.gif

user posted image

Va situ man neikelia paveiksliuku, kodel?
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2015 04 20, 21:18)

Va situ man neikelia paveiksliuku, kodel?


nepadorūs vaizdai gal fone? a nelaksto kas aplink su plika pele? g.gif
aš tai per Tinypic.com keliu, antrą nuorodą įkopinu į tekstą berašydama i vsio- be cenzūros
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 20, 22:20)
nepadorūs vaizdai gal fone? a nelaksto kas aplink su plika pele? g.gif
aš tai per Tinypic.com keliu, antrą nuorodą įkopinu į tekstą berašydama i vsio- be cenzūros

Netaip supratai, nerodo man tavo paveiksliuko g.gif
Atsakyti
aaa, tai tu nematai fono su plika pele pas mane??? doh.gif doh.gif doh.gif o jei pas tave pasirinktas formatas netinka, negali taip būt? standartinis ir linijinis būna, ar tas neturi reikšmės tam?šiaip tai nežinau net g.gif
na, dėl tavęs mažu rodys taip http://tinypic.com/r/14mrtih/8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 20 balandžio 2015 - 21:32