Įkraunama...
Įkraunama...

2014 vasarinukai, 93 tema

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 04 26, 22:09)
gerai gerai kad sukurei viena kita pasireiskia nors , ka nors paraso viena kita sakini  smile.gif

Karalaitis mano dabar visur uzlipa (aukstos lovos , sofos , foteliai pas mus) tai jetus jetus tik nusisuk jau sedi laimingas arba varo jau atsistojes po lova , ziauru kas darosi, siandiena pagavau padare ore kulversti niekur ne uzsigavo tik issigando , o as va ranka issinarinau iki siol skauda velniai rautu gerai ne patyno tai ryt gal nebe skaudes  smile.gif  visur lipa ant skanerio uzlipa ir eina zemyn galva i (krentam)  biggrin.gif veiklos yra oi kiek dabar kuo tolyn tuo tik sunkin ziuriu  biggrin.gif  gerai buvo kai gulejo , vartesi ... biggrin.gif 
Dabar tik spek gaudyt , smelio dezej sedim zaidziam visa smeliuota parsinesu namo , vezima ka pabunda duodu ko pakramsnot niu praso kaip ne duosi , valau ir valau vezima ji purvina visa parsinesu ne tik nuo smelio bet ir nuo maisto , zodziu sukuosi kaip reikiant  biggrin.gif


Tauskute aprasei musu kasdienybe biggrin.gif
Mes siandien su didziaja lekem pasikulturinti i Kauna i muzikini teatra
flirt.gif abiem lb patiko premjera dryzuota opera smile.gif o tevelis puikiai su mazaja susitvarke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 04 29, 01:28)
Smagu girdet  thumbup.gif
O kaip su rekimu gal apmazejo ar vis dar savam stiliuj?  g.gif

nezinau net ka ir pasakyti biggrin.gif buna apstoja buna rekiam vakar operoj buvom tai seneliams palikom pona sake sunkiai uzmyginejo gulejo ramiai ir turbut lauke musu , o cia mes velai grizom, ryte pramerekes akys dziugavo su garsu kad mama lovoj guli biggrin.gif diena 2val rekem kaip skerdziamas lauke buvom ir dantenas patryniau ir bandziau nuraminti nei velnio reke ogo kaip...namo ejom uzmygo , 1val numiegojo ir pabudo su rekimais ... grizom namo pavalgem kaip ir viskas oki vel rekem , ne valge net vakarines koses, padariau po val glotnucius su bananu ir kiviu kaip pramuse kaku buvo galima patrest darza gerai lotuliukas.gif ir nustojo rekti , gal pivuka skaudejo su vyru taip pagalvojom gal ko seneliai dave g.gif niu svarbu kad pakakojes oi kokia nuotaika gera buvo mane apsikabines buciavo ir buciavo ... wub.gif zaidem , linksmas buvo kol nepradejo mustis biggrin.gif tai keliavo i manieza ten jo bausmes kampelis yra pareke pagalvojo ir va miega smile.gif
Atsakyti
Zodziu L savo stiliuj biggrin.gif
Manoji siandien nuo 7 rekia doh.gif 5min patyli ir vel rekia. Atsistot negaliu,atsisest ir,gulet neleidzia apie valgio daryma isvis patyliu doh.gif ir nesuprasi gal man ant ausu pradet lakstyt,kad paneliai but gerai g.gif taiva as darau kas man reikia,o ji eina ir rekia paskui doh.gif tik nesuprantu kaip vyras gali miegot kai zviegia ant viso namo dama g.gif
Atsakyti
Tauskute, man idomu kodel tu taikai vaikui tokia bausme kaip izoliavimas? Vaikus reikia auklet skatinimu, o ne baudimu. Kaip tik dabar skaitau knyga apie vaiku auklejima "Ismintinga meile", ten aprasomas atvejis, kaip tevai sakydavo dukrai, kad ji blogai elgesi, todel turi eit i sako kambari "pagalvoti", priejo iki to, kad ji pati save pradejo laikyti "bloga mergaite" ir del menkiausios smulkmenos izoliodavo save kambary ilgoms savigrauzoms valandoms. Manau mes norim laimingus, savim pasitikincius vaikus uzaugint, o ne sugniuzdyt juos dar ankstyvoj vaikystej. Tevai daro didziule itaka vaiko gyvenime, todel tikrai verta pasidomet, paskaityt literaturos, nes ne visada reikia aklai pasikliauti pasenusiomis nuostatomis.
Dar pamastymui paskaityk straipsni
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kas FB yra jau žino,akd mano giliukas serga... jau nebežinau kur dėtis, vėmėm pusė nakties, dabar du kart paviduriavo, bet galvoju kad prie to ir temp aukšta gali prisidėti, temp šokinėja, kas būdinga apsinuodijimui, sudaviau nuo temp vaistų,o nuotaika gera skysčius gerai geria, jau užvalgė ryžių košės pora džiuvesėlių ir nevemia nuo 5 val....
Ir prakeikiau burokėlių sriubą....

QUOTE(saulyteaa @ 2015 04 21, 21:19)
Pamenu kaip tancus sokdavo jis ten pas tave biggrin.gif
O mano panasu kad y kirksny bando yspirti lotuliukas.gif Beto sake jis turi dar daug vietos smile.gif


Oi atsimenu kai sedėjo ir atjungdavo man kokį nervą spyrdamas, ir taip jaučiu,kad griūnu eidama būdavo.... doh.gif

QUOTE(Nicka1 @ 2015 04 27, 11:43)
Del smelio dezes. Pas mus kieme yra tokia sena, turbut kokiu 40 m, kaip ir namas, tai bijau leist ten kapstytis sad.gif Ko ten tik nera joj. Mastau nulekt i kopas, gales ten kapstytis kiek nori bigsmile.gif
S lipa irgi visur, vadinu kaskadininku biggrin.gif


o tai komunalinis ūkis nepaisrūpina papildyti švariu smeliuku pavasarį? blink.gif

QUOTE(Nicka1 @ 2015 05 01, 09:43)
Tauskute, man idomu kodel tu taikai vaikui tokia bausme kaip izoliavimas? Vaikus reikia auklet skatinimu, o ne baudimu. Kaip tik dabar skaitau knyga apie vaiku auklejima "Ismintinga meile", ten aprasomas atvejis, kaip tevai sakydavo dukrai, kad ji blogai elgesi, todel turi eit i sako kambari "pagalvoti", priejo iki to, kad ji pati save pradejo laikyti "bloga mergaite" ir del menkiausios smulkmenos izoliodavo save kambary ilgoms savigrauzoms valandoms. Manau mes norim laimingus, savim pasitikincius vaikus uzaugint, o ne sugniuzdyt juos dar ankstyvoj vaikystej. Tevai daro didziule itaka vaiko gyvenime, todel tikrai verta pasidomet, paskaityt literaturos, nes ne visada reikia aklai pasikliauti pasenusiomis nuostatomis.
Dar pamastymui paskaityk straipsni


Ankščiau galvojau,akd čia puiki bausmė izoliuoti... beeeet jetus kai atsirado vaikas esu visia kitos nuomės... čia nesamonė totali...
p.s. straipsnis super aš pasidariau kitas išvadas apie bendravima su savo mama, Supratau, kad gi visgi nepasakiau mamai tinkamai Ačiū už tai kuo jos dėka tapau cool.gif
Atsakyti
Zaliaskare kaip suprantu jis pas tave sedejo. Kada pajutai judesius?
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 01, 13:07)
Zaliaskare kaip suprantu jis pas tave sedejo. Kada pajutai judesius?

Oi velai, nes dar ir placenta priekyje buvo, gal tik apie 17 sav

___

Mes kur buve kur nebuve vek Santariskese..
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 01, 09:50)
Zodziu L savo stiliuj  biggrin.gif
Manoji siandien nuo 7 rekia doh.gif 5min patyli ir vel rekia. Atsistot negaliu,atsisest ir,gulet neleidzia apie valgio daryma isvis patyliu doh.gif ir nesuprasi gal man ant ausu pradet lakstyt,kad paneliai but gerai  g.gif  taiva as darau kas man reikia,o ji eina ir rekia paskui doh.gif tik nesuprantu kaip vyras gali miegot kai zviegia ant viso namo dama g.gif

tai va vyras antra diena namie ir jau vis sako kiek jis gali rekt ar spygaut ... vis nepatenkintas biggrin.gif tai kas butu jai butu namie pastoviai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nicka1 @ 2015 05 01, 11:43)
Tauskute, man idomu kodel tu taikai vaikui tokia bausme kaip izoliavimas? Vaikus reikia auklet skatinimu, o ne baudimu. Kaip tik dabar skaitau knyga apie vaiku auklejima "Ismintinga meile", ten aprasomas atvejis, kaip tevai sakydavo dukrai, kad ji blogai elgesi, todel turi eit i sako kambari "pagalvoti", priejo iki to, kad ji pati save pradejo laikyti "bloga mergaite" ir del menkiausios smulkmenos izoliodavo save kambary ilgoms savigrauzoms valandoms. Manau mes norim laimingus, savim pasitikincius vaikus uzaugint, o ne sugniuzdyt juos dar ankstyvoj vaikystej. Tevai daro didziule itaka vaiko gyvenime, todel tikrai verta pasidomet, paskaityt literaturos, nes ne visada reikia aklai pasikliauti pasenusiomis nuostatomis.
Dar pamastymui paskaityk straipsni

as jam aiskinu kai 1,5val daro ta pati ar tranko pvz saldytuvo dureles is visos jegos ir rekia skerdziamas ir aiskinu kad negalima ta visa laika is pirmo suveikdavo kai balsa pakeldavau dabar tai bandau taip i manieza tai nurimsta ir islenda pats
Atsakyti
Pasijutau bloga mama kai... as Lauryno taip neskrizuadziu kaip ten straipsniuose rasoma.
Sakau kai stovejo ir dauze saldytuvo dureles i siena is visus jegu ir reke kaip skerdziamas as paziureciau kaip jus elgtumetes, ir kai bandai vaikui isaiskinti pusnatros val ir raminti kad taip nesielgtu kad sienos nedauzytu kad ten liko ismustu demiu skyliu as jo nepurtau , nekratau , o i manieza pastatu kad pagalvotu ka daro blogai, Jis pagalvojes ateina su sypsena apkabina mane pabuciuoja. nemanau kad bloga bausme yra kai taip elgiasi.
Laurynas ir musasi labai trenkia per veida is visos jegos ir aiskinu kad negali kai atgal duodu silpnai vos vos palieciu jo pirstelius nepatynka tai bet supranta kad negalima taip daryti ir ka po keliu min vel savo daro tai i manieza ir pastatau jai nesupranta ir t.t.
Ar kai 2val reke lauke nei vezima nei eit nei is vezimo rekia ir nat ranku imu ir raminu ir graziai kalbu ir ka varo savo ir viskas. Pavargo rekt nu ejom i ziadimu aisktele pazaidem viskas oki bet jo nebaudziau atejusi namo ne saukiau kad tu toks ir anoks o tik pasakiau kad negalima si taip elgtis rekti spiegti... ir nesupratau kas buvo jam papyko del kazko ko tikrai blogo nepadariau.
Atsakyti
Tauskute console.gif Gera tu mama as tavo vietoj ir pastatyciau y manieza ar y kampa. Jau geriau taip nei must vaika ar purtyt ar dar ka. Isvis tu su tokiu rekianciu daug kantrybes turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 02, 21:11)
Tauskute  console.gif  Gera tu mama as tavo vietoj ir pastatyciau y manieza ar y kampa. Jau geriau taip nei must vaika ar purtyt ar dar ka. Isvis tu su tokiu rekianciu daug kantrybes turi  4u.gif

bet kazkaip pasijutau po tokiu sakiniu prasta mama

daug jis rekia rodo savo ozius , nori but pasaulio caraitis biggrin.gif vis sakau ir sakau jam kad ne esi pasaluio bamba biggrin.gif
manau visi stovejom kampuose ir ant akmen, zirniu( senelis kartais klupdydavo mus visus su piusbroiais ir pusseserem) lotuliukas.gif
Buna dienu kad nerekia , bet vis viena isleidzia garsus megsta ir taip paklykaut is dziaugsmo lotuliukas.gif tai kartu klykaujam lotuliukas.gif


Valgem siandiena kose na vakare o poto tetis tvarke plove , visas burbedamas kad mums reikia aplink pleveles nes koses kur nori lotuliukas.gif Laurynas pats valgo tai isivaizduojat kai buna kartais ne i burna kazkur skrenda kose lotuliukas.gif as ji prausiau tai su pympa nuogu lakste ir vis is galo teti apkabindavo turbut kad nepliktu labai kad daug plaut reikejo biggrin.gif O poto is to dziaugsmo dar ir bala padare lotuliukas.gif juokiausi iki asaru lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tauskute gink D nesakau, kad tu bloga mama wink.gif As bausmiu netaikau, kolkas uztnenka nukreipti demesi kitur ir greit pamirsts ka dare smile.gif Svarbu nepamirsti, kad vaikas turi praeiti visus augimo etapus laiku nors jie ne visada malonus tevams ar aplinkiniu akiai smile.gif
Atsakyti