Įkraunama...
Įkraunama...

2014 vasarinukai, 93 tema

Tauskute, as tos nuomones, kad mama zino kas vaikui geriausiai, o ir laida gi yra viena, super aukle lyg ir, tai rode, kad vaikui nusikaltus pasodina ji ant baudos kedes..vadinasi pas Tauskute maniezas buvo uz bausme smile.gif tiksliau bausmes maniezas smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Tauskute, man papasakojo viena bajeri, kaip nuraminti isterikuojanti vaika, bet toki buda taikyciau tik name. Vienas vaikas apie 2 metu labai isterikuodavo krisdavo ant zemes rekdavo spiegdavo, tai mama ant jo uzpildavo vandens apie puse puodelio, ne ant veido aisku, po 5 kartu nurimo, nei mieste nebekrenta nei namie, jei mato kad tuoj i isterijas puls sako nori vandens, vaikas papurto galva ir vel geras. bet nezinau ar pati toki metoda naudociau
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 02, 18:56)
Pasijutau bloga mama kai... as Lauryno taip neskrizuadziu kaip ten straipsniuose rasoma.
Sakau kai stovejo ir dauze saldytuvo dureles i siena is visus jegu ir reke kaip skerdziamas as paziureciau kaip jus elgtumetes, ir kai bandai vaikui isaiskinti pusnatros val ir raminti kad taip nesielgtu kad sienos nedauzytu kad ten liko ismustu demiu skyliu as jo nepurtau , nekratau , o i manieza pastatu kad pagalvotu ka daro blogai, Jis pagalvojes ateina su sypsena apkabina mane pabuciuoja. nemanau kad bloga bausme yra kai taip elgiasi.
Laurynas ir musasi labai trenkia per veida is visos jegos ir aiskinu kad negali kai atgal duodu silpnai vos vos palieciu jo pirstelius nepatynka tai bet supranta kad negalima taip daryti ir ka po keliu min vel savo daro tai i manieza ir pastatau jai nesupranta ir t.t.
Ar kai 2val reke lauke nei vezima nei eit nei is vezimo rekia ir nat ranku imu ir raminu ir graziai kalbu ir ka varo savo ir viskas. Pavargo rekt nu ejom i ziadimu aisktele pazaidem viskas oki bet jo nebaudziau atejusi namo ne saukiau kad tu toks ir anoks o tik pasakiau kad negalima si taip elgtis rekti spiegti... ir nesupratau kas buvo jam papyko del kazko ko tikrai blogo nepadariau.


Oi tu.... nebesvaigk tik, super tu mamam thumbup.gif
Aš tau kantrybės tiek pavydžiu tongue.gif

QUOTE(MRosita @ 2015 05 04, 11:01)
Sveikos smile.gif
Tauskute, man papasakojo viena bajeri, kaip nuraminti isterikuojanti vaika, bet toki buda taikyciau tik name. Vienas vaikas apie 2 metu labai isterikuodavo krisdavo ant zemes rekdavo spiegdavo, tai mama ant jo uzpildavo vandens apie puse puodelio, ne ant veido aisku, po 5 kartu nurimo, nei mieste nebekrenta nei namie, jei mato kad tuoj i isterijas puls sako nori vandens, vaikas papurto galva ir vel geras. bet nezinau ar pati toki metoda naudociau



Oi man toks būdaskažkaip nelabai skamba... juk tai realiai fizine bausme... uzaugs tikrai atsimins tai ne kaip fainiausia dalyka, o vaikai linke perspaust, tai tikrai nesakys,akd nat mane stik puodeli uzpildavo.... o iseis,akd visa kibira supildavo....kazkaip cia man nieko gero g.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(saulyteaa @ 2015 04 27, 19:00)
Jus ne nuosavam? Jei yra daugiau seimu su maziukais gal but galima pasikoperuot ir atsinaujint deze,uzdengt kad kates nedergtu ir butu smelio deze visiems 4u.gif

pas mus praaugo daug vaikučių, pernai rinkom pinigus ir pirkom smėlio dėžę su dangčiu ir smėlį.
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 04 30, 21:52)
zaidem , linksmas buvo kol nepradejo mustis  biggrin.gif  tai keliavo i manieza ten jo bausmes kampelis yra pareke pagalvojo ir va miega  smile.gif

labai abejoju, kad pagalvojo ką padarė blogai wink.gif per maži dar jie apmąstymams.
QUOTE(zaliaskare @ 2015 05 01, 11:52)
Sveikos 4u.gif
Kas FB yra jau žino,akd mano giliukas serga...


o tai komunalinis ūkis nepaisrūpina papildyti švariu smeliuku pavasarį? 

4u.gif kaip sveikatėlė?


oi neee, smėlis jiems nerūpi schmoll.gif
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 02, 19:56)
Sakau kai stovejo ir dauze saldytuvo dureles i siena is visus jegu ir reke kaip skerdziamas as paziureciau kaip jus elgtumetes, ir kai bandai vaikui isaiskinti pusnatros val ir raminti kad taip nesielgtu kad sienos nedauzytu kad ten liko ismustu demiu skyliu as jo nepurtau , nekratau , o i manieza pastatu kad pagalvotu ka daro blogai, Jis pagalvojes ateina su sypsena apkabina mane pabuciuoja. nemanau kad bloga bausme yra kai taip elgiasi. .

maniškė irgi mėgsta ir pasimušti, ir specialiai bandyti savo ribas. Pvz. žiūri į akis ir kiša pirštus prie rozetės. Žino, kad negalima, neleisiu. Bet bando. Aš negrubiai, bet tvirtai sučiumpu už rankytės, palaikau akimirką ir žiūrėdama į akis griežtai pasakau "negalima". Tada ji dar kelis kartus bando. Aš vėl taip pat. Ir ji nebebando daugiau. Arba trenkia per veidą. Sakau "skauda". Tada ji apsikabina, prisiglaudžia, bet nebesimuša. Mes stengiamės susitarti gražiuoju.
Esu bandžiusi didžiuosius vaikus ir į kampą statyti, ir ant kėdės sodinti, ir rykštę buvau namie parsinešusi ir pakabinusi matomoje vietoje. Mušusi ja nesu. Nepasiteisino man tokie metodai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MRosita @ 2015 05 04, 13:01)
Sveikos smile.gif
Tauskute, man papasakojo viena bajeri, kaip nuraminti isterikuojanti vaika, bet toki buda taikyciau tik name. Vienas vaikas apie 2 metu labai isterikuodavo krisdavo ant zemes rekdavo spiegdavo, tai mama ant jo uzpildavo vandens apie puse puodelio, ne ant veido aisku, po 5 kartu nurimo, nei mieste nebekrenta nei namie, jei mato kad tuoj i isterijas puls sako nori vandens, vaikas papurto galva ir vel geras. bet nezinau ar pati toki metoda naudociau

anksciau krisdavo dabar nebe krenta kai koja palaikiau viskas apsiramino, bet va rekiam klykiam, siandiena tik smely pabuvom bandziau mygdyt vezime kaip visada bet neramiai jis su reke as tada traukiu is vezimo raminu pasodinu tik uzsnusta paguldau vel ta pati istorija raminu... tai grizom namo , namie miega gal lauke karsta namie vesu gera , va parpia sau ponas smile.gif
Galvoju dabar Na ryt pabandysiu eit i lauka 10h kokia ten pazaist arba tada i vezima jai ne miegos jame eisim namo. Gaila jai nebe miegos vezime man taip patynka vaiksciot smile.gif reiskia dviratis bus minamas biggrin.gif o tai poilsiauja jis kuris laikas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linxmute @ 2015 05 04, 18:01)
Sveikos,

pas mus praaugo daug vaikučių, pernai rinkom pinigus ir pirkom smėlio dėžę su dangčiu ir smėlį.

labai abejoju, kad pagalvojo ką padarė blogai wink.gif per maži dar jie apmąstymams.

4u.gif kaip sveikatėlė?
oi neee, smėlis jiems nerūpi  schmoll.gif

maniškė irgi mėgsta ir pasimušti, ir specialiai bandyti savo ribas. Pvz. žiūri į akis ir kiša pirštus prie rozetės. Žino, kad negalima, neleisiu. Bet bando. Aš negrubiai, bet tvirtai sučiumpu už rankytės, palaikau akimirką ir žiūrėdama į akis griežtai pasakau "negalima". Tada ji dar kelis kartus bando. Aš vėl taip pat. Ir ji nebebando daugiau. Arba trenkia per veidą. Sakau "skauda". Tada ji apsikabina, prisiglaudžia, bet nebesimuša. Mes stengiamės susitarti gražiuoju.
Esu bandžiusi didžiuosius vaikus ir į kampą statyti, ir ant kėdės sodinti, ir rykštę buvau namie parsinešusi ir pakabinusi matomoje vietoje. Mušusi ja nesu. Nepasiteisino man tokie metodai smile.gif

as visada banadau su juo graziuoju vakar pries einant miegot isterija iskele reke klyke kaip reikiant tai nu ejom i vonia maudytis nurimo tada visa val pleskynomes vandeny ir poto uzmygo tik mano gleby stipriai laikydamas mano kakla ir vis sujudindavo zanda savo prie mano lupu kad ji pabuciuociau wub.gif tai taip uzmygom visi trys mama aisku su slapiais rubais uzmygo poto pabudau persirengiau apsiprausiau ir miegot toliau , aisku pona perkeliai i lovele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 05, 14:29)
ir poto uzmygo tik mano gleby stipriai laikydamas mano kakla ir vis sujudindavo zanda savo prie mano lupu kad ji pabuciuociau  wub.gif  tai taip uzmygom visi trys mama aisku su slapiais rubais uzmygo poto pabudau persirengiau apsiprausiau ir miegot toliau , aisku pona perkeliai i lovele  smile.gif

wub.gif


maniškė pusę nakties šiąnakt su mumis miegojo... labai nerami buvo, kėlėsi, verkė vis. Dantukai kankina sad.gif



Bet dėl tokių bėdų irnesakyk.gif visą rytą mažiukės iš glėbio negaliu paleisti... širdis plyšta galvojant apie mergytę, kuriai buvo persodinta širdis angel_sadangel.gif koks žiaurus gyvenimas... Vakar verkiau, kai per žinias rodė apie suvažinėtą 8-metį... verysad.gif verysad.gif verysad.gif jiems dar gyventi ir gyventi verysad.gif
Atsakyti
Pas mus ir naktis sunki buvo 2h nakties kaip su reke eina sau kaip pasokom su vyru galvojom sirdys is soks biggrin.gif poto iki 4h apsikabines smarkiai mane Laurynas gulejo taip ir miegojo pas mus lovoje smile.gif nors sudinai miegojosi bet gera kai vaikas tave apkabina wub.gif wub.gif tai nepakartojama wub.gif ryte ir atsikeles iskart i gleby pas mama as anksciau atsikeliau o jis parpe lovoj sau vienas smile.gif bet kai budinosi jau salia buvau smile.gif

Labas rytas smile.gif Bandysim eit i lauka gal nu miegos vezime o as pasivaiksciosiu per balas ir lietu smile.gif vakare buvom lauke tai issedejo 1val, vezime o poto smely sedejom thumbup.gif
Atsakyti
Tauskute gal ka uzsapnavo vaikas 4u.gif
Ar numigo lauke?

O as tyliai pasidziauksiu gi siandien eina 4 diena kaip mazoji gyvena be MP smile.gif vakar diena buvo prisiminus,bet greit nukalbinau ir vel viskas gerai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 06, 12:30)
Tauskute gal ka uzsapnavo vaikas 4u.gif
Ar numigo lauke?

O as tyliai pasidziauksiu gi siandien eina 4 diena kaip mazoji gyvena be MP  smile.gif  vakar diena buvo prisiminus,bet greit nukalbinau ir vel viskas gerai buvo smile.gif

Isejom i lauka tik is kiemo isejom prasidejo , tada namo grizom pasikalbejom isejom vel i lauka, ne velnio nemiega tai uzejau i darba su mergom pakalbet niu ka sedejo sedejom ir pradejo smigti man Laurynas tada greit i lauka i vezima aga sedi ponas ir juokiasi mojuodamas biggrin.gif bet poto su drauge vaiksciojom pradejo zysti apsukau i save sedima dali kaip ir viskas oki, o ne ne prasideda vel pradedu kalbet nurimsta , aga vel toliau varo savo daviau dziuveselio be kramtydamas ir uzmygo toks visas grazus biggrin.gif bet dzin man buvo paguldziau ir per lietu vaiksciojom thumbup.gif su lijo kaip reikiant bet dzin uz tat ponas miegojo o mama lauke thumbup.gif


o ka nors duodi misinuka ar pienuka, ar nieko ?
Atsakyti
Sveikos,

Vis paskaitinėju, o parašyti neprisiruošiu blush2.gif
Mes po skiepo ir TA paaugome 3,7 cm ir 600g per 3 mėn, keliausime pas ortopedą. O šeip gyvename panašiai kaip visi, pakariaujam, padraugaujam, visur lipam, bėgam ir viskuo aplink domimės. Ramybė jau seniai pamirštas reikalas namie smile.gif

Ar planuojate skiepyti vaikučius nuo erkinio encefalito?

QUOTE(saulyteaa @ 2015 04 21, 13:26)
Kaip tik siandien buvau didziajam echo tai 90% kad bus berniukas 

mėlyni sveikinimai, matėme jus praėjusį savaitgalį, graži šeimynėlė, gražiai augate 4u.gif mažylės susimojavo linksmai prasilenkiant wink.gif

QUOTE(zaliaskare @ 2015 05 01, 11:52)
mano giliukas serga...

Sveikatėlės jums 4u.gif kaip šiandien jaučiatės?

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 02, 19:56)
Pasijutau bloga mama kai...

Gera tu mama 4u.gif visos auklėjame vaikus taip kaip atrodo geriausia ir niekas nenori jiems blogo 4u.gif

QUOTE(minha @ 2015 05 03, 20:33)
Tauskute, as tos nuomones, kad mama zino kas vaikui geriausiai

drinks_cheers.gif

QUOTE(MRosita @ 2015 05 04, 12:01)
Tauskute, man papasakojo viena bajeri, kaip nuraminti isterikuojanti vaika, bet toki buda taikyciau tik name. Vienas vaikas apie 2 metu labai isterikuodavo krisdavo ant zemes rekdavo spiegdavo, tai mama ant jo uzpildavo vandens apie puse puodelio, ne ant veido aisku, po 5 kartu nurimo, nei mieste nebekrenta nei namie, jei mato kad tuoj i isterijas puls sako nori vandens, vaikas papurto galva ir vel geras. bet nezinau ar pati toki metoda naudociau

Ir aš šitą girdėjau, sako padeda, bet tikriausiai neišdrįsčiau smile.gif

QUOTE(linxmute @ 2015 05 06, 08:46)
maniškė pusę nakties šiąnakt su mumis miegojo... labai nerami buvo, kėlėsi, verkė vis. Dantukai kankina
Bet dėl tokių bėdų  visą rytą mažiukės iš glėbio negaliu paleisti... širdis plyšta galvojant apie mergytę, kuriai buvo persodinta širdis  koks žiaurus gyvenimas...

už naktį 4u.gif Aš irgi vakar vakare perskaičius tą liūdną naujieną persikėliau mažylę pas save ir visą naktį negalėjau paliesti... verysad.gif

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 06, 10:48)
Pas mus ir naktis sunki buvo 2h nakties kaip su reke eina sau kaip pasokom su vyru galvojom sirdys is soks  biggrin.gif  poto iki 4h apsikabines smarkiai mane Laurynas gulejo taip ir miegojo pas mus lovoje    nors sudinai miegojosi bet gera kai vaikas tave apkabina  wub.gif    tai nepakartojama  wub.gif  ryte ir atsikeles iskart i gleby pas mama as anksciau atsikeliau o jis parpe lovoj sau vienas  bet kai budinosi jau salia buvau smile.gif

už naktį 4u.gif o vaiko apkabinimas tikrai kažkas stebuklingo wub.gif

QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 06, 11:30)
O as tyliai pasidziauksiu gi siandien eina 4 diena kaip mazoji gyvena be MP  smile.gif  vakar diena buvo prisiminus,bet greit nukalbinau ir vel viskas gerai buvo


O kaip naktimis miega be MP? aš vis galvoju, kad laikas nutraukti, bet neįsivaizduoju ką reiks daryti naktį, nes ji pas mane kaip lėliukas vis dar keliasi naktį valgyti.
Atsakyti
Tauskute specialiai nieko neduodu smile.gif jis buvo tik migdymosi priemonee,o dabar uzmiega ir salia atsigulus. Paglostau,paniuniuoju ir miega thumbup.gif
Vejo_meegaite ji pas mane nakty jau kuris laikas nebevalge tik ryte budavo 5-6h uzsimanydavo. Budavo siaip ylipa y lova ir salia miega wub.gif
Nuo erkinio encefalito jau reikejo man rods pradet skiepyt,kad iki vasaros ygautu imuniteta juk jis skiepijamas per tris kartus ar klystu g.gif Mes kitais metais visi tur but skiepysimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 07, 06:42)
Tauskute specialiai nieko neduodu smile.gif jis buvo tik migdymosi priemonee,o dabar uzmiega ir salia atsigulus. Paglostau,paniuniuoju ir miega  thumbup.gif
Vejo_meegaite ji pas mane nakty jau kuris laikas nebevalge tik ryte budavo 5-6h uzsimanydavo. Budavo siaip ylipa y lova ir salia miega  wub.gif
Nuo erkinio encefalito jau reikejo man rods pradet skiepyt,kad iki vasaros ygautu imuniteta juk jis skiepijamas per tris kartus ar klystu  g.gif  Mes kitais metais visi tur but skiepysimes smile.gif


šunuolė mažoji, kad taip lengvai su MP atsiveikino smile.gif

Taip, skiepas per tris kartus, bet kaip supratau imunitetas susiformuoja po antro skiepo. o jis būna po mėnesio, tai gautusi, kad dabar paskiepijus, po mėnesio jau būtų imunitetas.

O kaip jums praėjo 15 mėn skiepas ? Mums tai sunkiai, labai irzli mažoji šiandien, o gal tik sutapimas g.gif


Atsakyti