Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

http://www.vogue.it/...gs-grey-villet/
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri norėtų su manim siauros juostelės double expo pažaisti? smile30x30.png

Fotografuoju nedaug, bet fotografuoju pamažu. Telefonu daugiausia biggrin30x30.png
Radau seną double expo, dedu fotografiniam lavonui žadinti, dėkit ir Jūs ką nors, paįvairinam temą smile30x30.png

user posted image
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

O as nauja zaisliuka nusipirkau Pentax ME super. Toks fainas maziukas, o dar ir nustatinet nieko nereik biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ich: 25 rugpjūčio 2016 - 18:26
Radau partnerę double expo :P

ich, sveikinu :) koks motyvas buvo įsigyti? kur naudoji? pasipasakok :)
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2016 08 26, 08:03)
Radau partnerę double expo :P

ich, sveikinu :) koks motyvas buvo įsigyti? kur naudoji? pasipasakok :)

Koks motyvas? Nezinau net, turbut norejosi kazko naujo. Turejau dar ir dovanu kupona foto prekiu parduotuves, tai nuejau ir issirinkau. Norejau Pentax, nes Rima ji labai gerai isreklamavusi. blush2.gif biggrin.gif O double expo nenoriu, kazkada bandem su Ruta, tai nieko man nesigavo. Daryk su Ka, ji tam sutverta! biggrin.gif

O siaip merginos dekit savo naujausias foto, labai idomu kas ka fotografuoja!ir tema dar atsigaus.
Atsakyti
Mes su Rūta double expo darysim :)
Paskui ir Ka kviečiu, jei norisi :)
Ir visas kitas.

Atsakyti
Sharono Ya'ari paroda dar kurį laiką kabos NDG. Labai rekomenduoju. Jei turite galimybę - su gidu; visai kitas patyrimas.
Atsakyti
Kai ruduo įsibėgės tai aš mielai. bigsmile.gif Jau seniai bežaidžiau double expo.
Atsakyti
sutarta :)
Atsakyti
Man įdomus kino filosofo str.; skaitydama galvojau beveik vien apie fotografiją smile.gif Kas nori, pasiims kai ką iš šio teksto.

ČIA
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2016 08 22, 08:26)
Sveikos,

Gal kuri norėtų su manim siauros juostelės double expo pažaisti? smile.gif



as. jei ne 36 kadrai.
QUOTE(sayonara @ 2016 08 26, 08:03)
Radau partnerę double expo tongue.gif


g.gif

ok.gal double su 120mm? as pradesiu Tu pabaigsi.m?
Atsakyti
pandre, jei išfotkinusi atsuksi man plačią ir paruoši dėjimui į fotiką - mielai smile.gif
Atsakyti