Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Em.. o ką ten atsukti? Juk plati juosta keliauja nuo vieno ant kito to plastmasiuko. g.gif Ar aš kažkaip ne taip suprantu?
Atsakyti
tai taip, bet pagalvok, kaip neatsuktą juostą įsidėsi į kitą fotiką. Ta prasme, double expo projektui gal ir ok, jei pliaukšt pliaukšt ir menai; bet jei nori planuoti kadrus, kad bent jau, pvz., žinotum, kur pirmo kadro viršus, kur - apačia, tai planams kirdych, nes neturi informacijos, kaip juosta gulėjo pas kitą žmogų.

aš išvis norėčiau pasudėtinginti šį procesą. pvz., susitarti su plačios juostos partneriu, kad ji pirmus 6 kadrus daro portretus, kitus 6 - architektūra arba detalės, o aš, fotkindama ant viršaus - atvirkščiai. tam, pvz., man būtų esminis dalykas ta atsukta juosta planuojant, kaip dėliosiu savo kadrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 20 rugsėjo 2016 - 11:49
Dėl viršaus ir apačios tai galima nupiešti rodyklę rodančią kas ir kaip kai išimi. smile.gif
Su D. kai fotografavom double expo tai iš anksto susitarėm kas ką fotografuos, kad nebūtų portretas ant portreto ir pan.
Atsakyti
Nu va. Pradėjau šią temą skaityti, ir galvojau prisijungti. Patobūlėčiau. O bet tačiau jau nebelabai kokios ir diskusijos vyktsa. O gaila. Jau žadėjau eiti namų darbus daryti. Bet kad nebus kas pakritikuoja. huh.gif
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2016 10 05, 12:14)
Nu va. Pradėjau šią temą skaityti, ir galvojau prisijungti. Patobūlėčiau. O bet tačiau jau nebelabai kokios ir diskusijos vyktsa. O gaila. Jau žadėjau eiti namų darbus daryti. Bet kad nebus kas pakritikuoja.  huh.gif


Tik daryk, kritikuojančių visada atsiras biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kuriai taip buvo ar girdejo kas galejo nutikti. unsure.gif Mano canon 50mm 1.4 jau du kartus buvo sugedes. Viena karta i toli nefokusavo - pataise. Kita karta is arti nefokusavo. Dabar pradejo jis man labai negraziai fokusuoti. Aplink zmogu toks "rukas" uzsideda. Jokio ryskumo. unsure.gif Galvoju gal vaikas ko prispaudinejo, bet speju trecias gedimas. Kas karta po 100 eur mokejau, gaila vel moketi. Gal kuriai taip buvo, gal zinot kas galejo atsitikti. unsure.gif
Atsakyti
Mano spėjimas būtų, kad gal jau tiesiog susidėvėjo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2016 10 21, 16:20)
Mano spėjimas būtų, kad gal jau tiesiog susidėvėjo?  smile.gif

4u.gif greiciausiai. Kiti objektyvai tai nedaro unsure.gif 50mm atlaike 3 metus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ich: 30 spalio 2016 - 10:35
Sveikos 4u.gif

Merginos, rekomenduokit koki fiksa ax.gif Renkuosi Kaledoms dovana. Apsistojau ties canon 35mm 1.4. Kaina truputi stabdo. Gal kuri turit 40mm ar 60mm, o gal kuri sita 35mm turit? Prasau pasidalinkit nuomonem savo! bigsmile.gif
Atsakyti
Dekui uz jusu aktyvuma ir gausias nuomones biggrin.gif nusipirkau dar viena 50mm biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ich,tikriausiai jau neaktualu. bet turiu 30mm 1.4 sigma, - na, siaip sau. Labiausiai vargstu su fokusu. Linkes sokineti. Atstrumo uztenka. bet va fokusas - pagrindine beda.
Atsakyti
sveikos, kaip suprantu čia visos pradžiamokslės, tai gal bus įdomu mokymai?
https://www.facebook...f=page_internal

neradau tinkančios temos kur pasidalinti, tai jei nepataikiau ir neaktualu - sorry ;)
Atsakyti