Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 14, 15:56)


Tikrai labai labai ačiū tiek daug nesitikėjau, daug radau nežinomų, ir klausomų sau patinkančių yra. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 07 15, 14:53)
Kad ne tiek jau baisiai daug to politikavimo, man atrodo, kad pirmam sezone jo daugiau buvo, kai gaujom lakstydavo mustis su pagaliais... smile.gif

Man irgi pirmame sezone ts politikavimas nesamonė buvo. Dabar jis toks su prasme, t.y. is to kazkas isplauke. Na visos mirtys ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2015 07 15, 16:24)
Man politika netrukdo. Vien i meiles neidomu butu ziureti.
Pirmas sezonas man per isteriskas buvo, visi gaujom lakste, daug musosi.
Turtingas durnius. Per daug jau, ir karate, sokiai.
Kaip mane nervina tokie momentai filmuose, kai be taip suprantamas veiksmas, bet niekas paaiskinti nesugeba. Pet 2 pasimatymus nesugebejo Metei pasakyti, kodel Osmanas vede jos mylimaja doh.gif  tai ka zmogui galvoti?

Na viskam pritariu smile.gif
Atsakyti
Gal galėtų kas geltonai parašyti koks Metės ir Džemilės likimas serialo pabaigoje?
Atsakyti
QUOTE(Tarė @ 2015 07 15, 21:48)
Gal galėtų kas geltonai parašyti koks Metės ir Džemilės likimas serialo pabaigoje?

Mete liks su garbane mergaite ( varda pamirsau), o Dzemilei irgi bus gerai. Arifas sugris.
Atsakyti
taip juokas paeme. biggrin.gif ziuriu i prieki.. ten turbut su kokiais sulankstomais kastuvais laksto biggrin.gif Mete lakste, pasigavo seni, vedes, tas i duobe ikrito, o Mete jau su kastuvu uzkasineja biggrin.gif Suleimanas su savo vyrais iesko ju, pamato, kad svieziai uzkasta, uolia, ir vel visi su kastuvais, atkasineja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 07 16, 13:02)
taip juokas paeme. biggrin.gif ziuriu i prieki.. ten turbut su kokiais sulankstomais kastuvais laksto biggrin.gif Mete lakste, pasigavo seni, vedes, tas i duobe ikrito, o Mete jau su kastuvu uzkasineja biggrin.gif Suleimanas su savo vyrais iesko ju, pamato, kad svieziai uzkasta, uolia, ir vel visi su kastuvais, atkasineja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vis tik sakyčiau idiotiškumo atrasi visuos serijaluose,net daugelio dabar išgirtuose turkiškuose..O tas Begantis laikas jau ir įgrįso...gerai,kad baigiasi..ir gerai,kad įsirašęs gali prasukti idiotizmu(jie gal tik man idiotizmai)... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 07 16, 12:02)
taip juokas paeme. biggrin.gif ziuriu i prieki.. ten turbut su kokiais sulankstomais kastuvais laksto biggrin.gif Mete lakste, pasigavo seni, vedes, tas i duobe ikrito, o Mete jau su kastuvu uzkasineja biggrin.gif Suleimanas su savo vyrais iesko ju, pamato, kad svieziai uzkasta, uolia, ir vel visi su kastuvais, atkasineja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
tai juokigiausia scena, nezinau ar jau matei, kai Mesude ten gatveje uzsipuls Karolina, ir durs jai su peiliu, o tas peilis toks vos ne popierinis, perlinks per puse lotuliukas.gif Va ten as turbut iki asaru juokiausi lotuliukas.gif
Papildyta:
o as toks zmogus, megstantis pasijuokti, tai man tie idiotizmai juokingi lotuliukas.gif Bet va komedijose man retai buna juokinga, kur toks akivaizdziai parodytas ale juokas yra smile.gif ,pvz visu isgirtu ' Draugu" ar " Vedes ir turi vaiku" as jumoro nesuprantu. Nesuprantu is ko ten juoktis smile.gif o va tokios scenos, kur aceit rimta turi buti, bet gaunasi komiskai, tai man juokinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 16, 13:18)
lotuliukas.gif
tai juokigiausia scena, nezinau ar jau matei, kai Mesude ten gatveje uzsipuls Karolina, ir durs jai su peiliu, o tas peilis toks vos ne popierinis, perlinks per puse lotuliukas.gif Va ten as turbut iki asaru juokiausi lotuliukas.gif
Papildyta:
o as toks zmogus, megstantis pasijuokti, tai man tie idiotizmai juokingi lotuliukas.gif Bet va komedijose man retai buna juokinga, kur toks akivaizdziai parodytas ale juokas yra smile.gif ,pvz visu isgirtu ' Draugu" ar " Vedes ir turi vaiku" as jumoro nesuprantu. Nesuprantu is ko ten juoktis  smile.gif  o va tokios scenos, kur aceit rimta turi buti, bet gaunasi komiskai, tai man juokinga  biggrin.gif

aha, jau maciau ir as tuos cirkus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mesude jaucia empatija Dzemilei dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano mylimus serialus isvardinai biggrin.gif tinka man ir tai, ir tai biggrin.gif
uzmirsau uzgeltonint doh.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nandriu: 16 liepos 2015 - 12:36
Sakykit, tas bjaurus diedas iki pat sezono pabaigos karaliaus? Nes jau nusibodo.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 07 16, 14:21)
Sakykit, tas bjaurus diedas iki pat sezono pabaigos karaliaus? Nes jau nusibodo.

deja, taip
Atsakyti
Mane kaip užknisa tie Bahar ir Sonerio vaikų žaidimai. Nu nesąmonių nesąmonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 16, 12:18)
o as toks zmogus, megstantis pasijuokti, tai man tie idiotizmai juokingi lotuliukas.gif Bet va komedijose man retai buna juokinga, kur toks akivaizdziai parodytas ale juokas yra smile.gif ,pvz visu isgirtu ' Draugu" ar " Vedes ir turi vaiku" as jumoro nesuprantu. Nesuprantu is ko ten juoktis  smile.gif  o va tokios scenos, kur aceit rimta turi buti, bet gaunasi komiskai, tai man juokinga  biggrin.gif


As irgi nemegstu kvailo dirbtinio humoro. Vedes ir turi vaiku - tragedija doh.gif nesuprantu, ten is tu ligoniu galima juoktis?

QUOTE(oziarage @ 2015 07 16, 15:11)
Mane kaip užknisa tie Bahar ir Sonerio vaikų žaidimai. Nu nesąmonių nesąmonė doh.gif


Jau per daug, nors anksciau buvo keli momentai, kai prajuokino neblogai.
Bet siandien tai nesamones jau.
Atsakyti