Įkraunama...
Įkraunama...

2015 vasarinukai, 41 tema

Nurėkė mažoji savo vakarinį posmą doh.gif Kaip visada, nuo 20val doh.gif

Man jau antra diena smirda rūkalais ir skonį jaučiu dūmo gerklėj doh.gif nu taip neskanu dabar doh.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 04 24, 09:53)
lotuliukas.gif matyt labai  nestuke.gif but nori....

o aš tai norėčiau blush2.gif biggrin.gif galėčiau būti nėščia ir nėščia, man patinka lotuliukas.gif wub.gif tik va auginti nebūtų kam lotuliukas.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 24, 16:11)
Jau  blush2.gif
Nenori nenori  blink.gif as kai visa laik per telefona rašau, man liniuociu nerodo, tai ir išgaravo is galvos  doh.gif
Veziau savo pati mažiausia zioga skiepyt nuo tuberkuliozės, bet skiepo negavo, nes as nestumo metu geriau vaistus. Gydytojas sake, kad šita vakcina yra "gyva" ir butu per didele rizika, jei imunine sistema ne pati stipriausia. Sake turi praeit 6 men nuo paskutines tabletes isgerimo  unsure.gif

biggrin.gif 4u.gif
nu va unsure.gif o čia tik šitam skiepui g.gif įdomu kaip su kitais tada g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aize: 24 balandžio 2015 - 21:24
QUOTE(aize @ 2015 04 24, 22:23)
Nurėkė mažoji savo vakarinį posmą doh.gif Kaip visada, nuo 20val doh.gif

Man jau antra diena smirda rūkalais ir skonį jaučiu dūmo gerklėj doh.gif nu taip neskanu dabar doh.gif
o aš tai norėčiau blush2.gif  biggrin.gif galėčiau būti nėščia ir nėščia, man patinka lotuliukas.gif  wub.gif tik va auginti nebūtų kam lotuliukas.gif
biggrin.gif  4u.gif
nu va unsure.gif o čia tik šitam skiepui g.gif įdomu kaip su kitais tada g.gif

Broskei 4u.gif

Man vakar rūkalais smirdejo g.gif:

nestuke.gif but man nepatinka, iki 12 sav drebi del persileidimo tada pora menesiu pasidžiaugi pilvuku, ir jau po to virsti i dramblį, kuris vos pakruta doh.gif

Su kitais skiepais turėtu buti normaliai, nes tik tuberkuliozės skiepas yra gyvas.
Atsakyti
Labas rytas lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 25, 10:08)
Labas rytas  lens.gif


Labas rytas suraitytas bigsmile.gif

Mano vaikas pyksta ant viso pasaulio - urzgia baisiai, bando migdytis, bet nesigauna. Va kaip blogai, kai praleidziam rytini pasivaiksciojima
Atsakyti
Laba...

Maniškė irgi nuo ryto raganėjo, valgyti prašėsi kas pusvalandį gal doh.gif Tai po 12 susipakavom ir į kiemą, jau grįžom, bet dar miega thumbup.gif Polsis šioks toks... Bet nupėdinau per 3val tai neblogai kelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 04 20, 07:57)
Labas rytas. smile.gif Ar kas nors jau pradejote sportuoti namuose? Kaip sportuojate?

As darau pratimus pilvo presui mirksiukas.gif

QUOTE(<LIA> @ 2015 04 21, 00:00)
kita savaite skiepai,jau kaip nelaukiu unsure.gif  tikiuos mazas miegos tuo metu...

As irgi bijojau,bet jis labai ramiai i juos sureagavo thumbup.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 04 21, 13:15)
Man tai baisoka tos spirales..***** kainuoja nemazai, gerai jei tinka, tai viskas ok. Tada gaunas pigu, jei naudoji 5 metus. O jei pvz. panaudoji kelis menesius ir tenka issiimti..Tada jau liudnokai..500 Lt.. doh.gif

Man irgi jos baisu biggrin.gif turiu nusipirkusi,ir vis dar stovi vaiztineleje padeta smile.gif

QUOTE(Amelita @ 2015 04 23, 08:13)
Labas rytas, kaip jums dar nėra mmm?

Man dar nera ir taip baisu,kad nebuciau dar karta nestuke.gif biggrin.gif

Sveikos smile.gif
As nustociau maitinti,jei teiketu gerti vaistus. Tas misinukas nera toks jau blogis smile.gif dukryte sveika kaip ridikas uzaugo su misinuku,pirma karta sloga susirgo virs metu smile.gif plius ir gime neisnesiota smile.gif netikiu,kad mp padaro imunine sistema stipresne rolleyes.gif
Pas mus siandien prastas oras,sedim namie smile.gif
Atsakyti
Galvojau galvojau ir sugalvojau, kad kol naudosiu vaistus, galėčiau nusitraukinet pieną ir išpilti, baigus naudot vaistus vel maitint mažylį bigsmile.gif tik idomu ar po vaistų naudojimo pienas bus "svarus" ar dar bus ten kokiu vaisto likučių g.gif
Atsakyti
Mažoji vakar vėl vakare rėkavo. Paskui gerai prikrovė ir apsiramino. O mes kaskart keičiant pampį pasportuojam, rodos papurpsi g.gif Tai ir galvoju gal nuo pilvuko rėkavo. Bet jei į vonią nunešu, tada rėkti nebereikia. Guli guguoja, šypsosi biggrin.gif

QUOTE(Blue-Black @ 2015 04 26, 00:17)
Galvojau galvojau ir sugalvojau, kad kol naudosiu vaistus, galėčiau nusitraukinet pieną ir išpilti, baigus naudot vaistus vel maitint mažylį  bigsmile.gif  tik idomu ar po vaistų naudojimo pienas bus "svarus" ar dar bus ten kokiu vaisto likučių  g.gif

Mintis visai gerai. Tik vat įdomu ar neliks vaistų g.gif
Atsakyti
Paskutinės kur dar kalbėjo pabėgo į FB, tai išvis tyluma ramuma temoj verysad.gif ........
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2015 04 26, 15:47)
Paskutinės kur dar kalbėjo pabėgo į FB, tai išvis tyluma ramuma temoj  verysad.gif ........

To ir reikėjo tikėtis, kai buvo sukurtas FB. Gaila, kad taip anksti, su pirmojo bendraamžių mamytemis bent iki metukų pabendravom, su menesiadieniais/gimtadieniais pasisveikinom wub.gif
Atsakyti
Bet kokiu atveju, su laiku tas bendravimas sumazetu. Darbai, vaikai, ligos, seima ir visos issilaksto. Bet as dar nenoriu niekur begti. Nors laiko neturiu daug, bet SM paskaitau.

As per savaitgalius kaz kaip labiau pavargstu nei paprastom dienom. Per didelis man tempas. Maziukas neramus dar siandien. Berimukai jau buvo isnyke, beveik pilnai. Bet dabar vel uzsidege jau gal antra karta. Niekaip neatspeju nuo ko paberia maziuka. Berimas tik ant veiduko. Dabar kaktyte labai negrazi. Bet laikaus, stengiuos nesinervinti. O kaip sunku daug ko nevalgyti..Atsidarai saldytuva ir uzdarai, nes nebezinau ka valgyti. Svoris jau 58 kg. Toks buvo pries 3 nestuma. Tuoj bus minusas.
Atsakyti
Mum ryt skiepas unsure.gif Tikiuosi,kad bus kaip ir po pirmo skiepo - miegojo visa diena.


Siandien kazkokia neidomi diena... Tupim namie, uzsiimam visokiom nesamonem, kokia tai apatija apemus - nieko nesinori doh.gif

Kai vyresneli augindama kabejau SM, tai iki kokiu metu tikrai bendravom g.gif Bet as gal daugiau uzsienieciu grupelej dalyvavau, ten aktualesni klausimai buvo aptarinejami, be to, su kai kuriom mamytem teko ir gyvai susitikt. Dabar, ziuriu cia salia manes nieko ner biggrin.gif
Atsakyti