Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 08 25, 14:25)
Ne nu jūs ką nesuprantat, 50kg neprasineši į maximą  biggrin.gif
Sąžiningai paskutines savaites skundžiu visus kurie į mano parduotuvę šunį įsineša, nesvarbu, didelis ar mažas - einu pas apsaugą ir skundžiu. Visus išprašo lauk. Aišku darbo su tokiu daugiau reikia. Dresuot, mokyt, socializuot. O mažą pasiėmai ant rankų ir nei to dresūros reikia - nu nieko  biggrin.gif

Tik jei nesocializuotas (nesvarbu kad mažas) gali visko bijoti, net savo šėšėlio smile.gif Jei nedresuosi, tai turėsiu kvailą šunį (o jorkai ir taip pagal visus kvaili, bet aš laužau tą stereotipą ir po biški aplinkoje jau supranta, kad ne nuo šuns priklauso protingas ar kvailas, o nuo šeimininko, auklėjimo, socializacijos, dresūros) 4u.gif
Atsakyti
Man dydis svarbu. Galimai jei tureciau bent koki dydzio pasirinkima, domintu dar keleta veisliu...kaip pvz rasselas, borderkoli, ir t.t. Juokinga jums ar ne, bet kad be problemu galeciau pas vyro tevus nuvaziuoti. O vazynejam daznai, keliom dienom. Pagal juos suo gali buti tik didelis sargas ir tik lauke! Sitiems zmonems as nesiruosiu nieko aiskinti, but gerai jei priimtu pernakvoti vidun ta suneli( toki tai priims). Cia viena is svarbiu priezasciu. Toliau bukai, kad masinoje daug vietos neuzimtu ir t.t. Aisku cia ne apie skirtuma 2-3 kg,bet apie veisle aplamai. Toyterjerai ir chekai nepatinka.

Jolantuk, ar jus savo skelbime nurodysite kad tevams su vaikais neparduodat-kad negaisti nei savo laiko,nei kitu telefoniniu pokalbiu laiko. Nepamirskite apie tai...smile.gif
Beje jus apie tai net galite nesužinotų smile.gif))

Kodel suns nagalima atsinesti į maxima, jei jis sedi tiliai spec. Taseje? Kad yra tokiu,kur net nesimato kad ten gyvis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 25 rugpjūčio 2015 - 15:07
QUOTE(looo @ 2015 08 25, 16:05)
Kodel suns nagalima atsinesti į maxima, jei jis sedi tiliai spec. Taseje? Kad yra tokiu,kur net nesimato kad ten gyvis.

O kodėl mane, stovinčią eilėje prie šviežios mėsos turi užpulti va toks, iššokęs iš spec. tašelės? Tarp kitko, neburiu - vienas taip ir puolė. Gerai, kad spėjau pasitraukt. Tėškėsi į plyteles vidury prekybos centro...
Man visiškai dzin - šuo yra šuo. Arba galima į parduotuvę, arba ne. Jei ne, tai visiems.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 08 25, 16:05)
Man dydis svarbu. Galimai jei tureciau bent koki dydzio pasirinkima, domintu dar keleta veisliu...kaip pvz rasselas, borderkoli, ir t.t. Juokinga jums ar ne, bet kad be problemu galeciau pas vyro tevus nuvaziuoti. O vazynejam daznai, keliom dienom. Pagal juos suo gali buti tik didelis sargas ir tik lauke! Sitiems zmonems as nesiruosiu nieko aiskinti, but gerai jei priimtu pernakvoti vidun ta suneli( toki tai priims). Cia viena is svarbiu priezasciu. Toliau bukai, kad masinoje daug vietos neuzimtu ir t.t. Aisku cia ne apie skirtuma 2-3 kg,bet apie veisle aplamai. Toyterjerai ir chekai nepatinka.

Sorry, bet ar tie uošviai atskirs, kiek šuo sveria?
Ar pačiai nebūt smagiau, na taip, nesikabinėjant, o imant bendrai ir pamąsčius... Aš iš savo pozicijos žiūriu - pas mane šiuo metu didesni šunys, bet savo laiku augo 5-6 kg miksas.
Visų pirma - aplinkiniai dažnai nė nesuvokia, koks šuns svoris. Sakau iš patirties - mano viena miksė sveria 10-12 kg (pagal mano apsileidimo laipsnį), o visi kaip susitarę aiškina man, kad "neeee, daugiau 6 kg ji nesvers niekaip". Juo labiau tie žmonės, kurie mažiau susidūrę su kinologija. O tie, kurie yra "visa žinantys" bet kokiu atveju ras prie ko prikibti.
Antra - vis tik vaikai. Aš savų neturiu, tačiau amžius toks, kad aplinkiniai labai stipriai apsivaikavę ir kompanijos, su kuriomis bendraujam yra gausios įvairaus amžiaus vaikais. Ar tikrai nebūtų baisoka mažam vaikui su šuniuku, ypatingai smulkučiu, vienuose namuose. Nekalbu apie baimes ir visokias fobijas. Tiesiog apie elementarų saugumą. Sutikit, kad vaikų žaidimai ne visada yra adekvatūs pačių savęs saugumo atžvilgiu. O ką jau kalbėt apie šuniuką. Tokiu atveju, kuo tvirtesnis šuniukas, tuo saugiau tiesiog jam pačiam.
Trečia, ir, mano supratimu, svarbiausia - sveikata. Sakykit ką norit, žiūrėkit, kaip norit, tačiau tie visi "miniukai" ir "supermegamaxi" sveikatos atžvilgiu yra košmaras. Jorkšyrams, kiek žinau, o jei klystu, pataisykit, minimali kergimo riba yra 1,8 kg. Retas kuris, rimtai žiūrintis į ateitį ir turintis ilgalaikį tikslą veisime, naudos minimalias svorio ir sveikatos ribas. Nes tai didelė rizika. Ir ji retai kada atperka esamą pirkėjų paklausą ilgu laikotarpiu. Lygiai tas pats yra su veislėmis, kurios perdėtai išdidintos. Lenda tokios ligos, kurių anksčiau nebuvo, trumpėja gyvenimo trukmė. O privalomų tyrimų pas mus nedaugėja...
Atsakyti
Visgi perdetai jus Del tu vaiku....gaunasi, kad tie kas turi mzaas sunis, negali tureti vaiku, pokol bus gyvas suo. Jau nekalbant apie sunu pavyda leliukams. Vat pasiima jaunas zmogus suni, pvz budamas 27-30 metu, ir viskas vaikai tik 40-45 metu...na logika panasi?
Atsakyti
Looo, jus gal nematet ir neskaitet temoj, kiek buvo mirtinu atveju jorksyru seimose su vaikais. ....Nes didzioji daiguma tevu gyvuna perka vaikui kaip zaisla.Payampys a padareli, numes ant zemes, na ir kas uztat mama tures ramybe, o vaikas uzsiemima....

As suniukus auginu ne tam, kad kazkieno vaikas ji mirtinai nuniurkytu.As atsakingai renkuosi seimininkus suniukams ir pokalbio metu viskas isaiskeja.Tam yra sutartys, kuriose visada galima irasyti toki punkta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantukas1: 25 rugpjūčio 2015 - 18:26
Jolantukas, jus vaiku turite?
Tikimybe aisku didesne, bet toks gyvenimas seliavi...o kokia didziule tikimybe kad didesnis mazesni vaika suzalos...
O jei yra jau tokia didziule baime,gal aplamai veisimu neuzsiimti? Ok,arba pardavyneti tik show sunis,su irasyta sutartim, o kitus visus pasilikti sau,arba ....

Labai didele tikimybe jog jaunimas del savo amziaus, gali uzsimusti su mocu...bet įstatymas nestato visu prie vienos linijos, ir visu kamikadze nevadina. Teises iduoda visiems...

O mazi vaikai aplamai reti kas ilga laika zaidzia su sunim,pagloste,kaula dave, ir eina toliau. Atsakingiau su suniuku uzsiima vaikai nuo 5-7 metu...
Na as nemaciau mazyliu,kurie visa vakara zaidzia su savo suniuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 25 rugpjūčio 2015 - 18:34
Mano teise kam parduot, kam- ne.Yra pilna kam svarbu tik €, tie net nepaklaus ar turite vaiku.

Su jumis beprasmiska diskutuoti.Jus dr nepasirengus tureti suns, juolab pas jus su vaikai, jus pasiruosus priimt trecia vaika.Jums dr daug dometis reikia.

Kiek buve atveju, nesusitvarko su vaikais ir suniu, suniui iesko namu.Maza suniuka reiks visko mokyt, jis visur lys, darys balas ne ten kur jus norit, ji reiks vesti i lauka ir dar daig visko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantukas1: 25 rugpjūčio 2015 - 18:39
Jolantuk,man idomu ka jus neapsivaikavusiems dar i sutarti irasot-kad vaiku negimdytu? Juk suo gyvena ilgai.,.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš su klausimėliu blush2.gif . Ar patikimas veislynas "Gamtos harmonija?
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 08 25, 19:48)
Jolantuk,man idomu ka jus neapsivaikavusiems dar i sutarti irasot-kad vaiku negimdytu? Juk esileisiu i d gyvena ilgai.,.

Nenuslyskit i lankas.Dar pasikartosiu, suniukai mano, salygos irgi mano. Daugiau su jumis nesileisiu i diskusija, nes ji neturi prasmes.


Vaziuoju mikriuke ilipo su mergaite 5 metu, vaikas sliurpia ledinuka ant viso mikriuko, zmones akivaizdziai dairosi juos.Tevam dzin ir tai viesoje vietoje.Tai kas leidziama namie?
Atsakyti
QUOTE(jolantukas1 @ 2015 08 25, 20:07)
Vaziuoju mikriuke ilipo su mergaite 5 metu, vaikas sliurpia ledinuka ant viso mikriuko, zmones akivaizdziai dairosi juos.Tevam dzin ir tai viesoje vietoje.Tai kas leidziama namie?

blink.gif
jolantuk, apie ka jus cia?
Atsakyti