Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, N2

QUOTE(_Afroditė_ @ 2015 04 27, 16:16)
aš gyvenime neturėjau valios dietoms, tikiuosi kad kaip nors atsilaikysiu su šia  lotuliukas.gif

Is manes gauni palaikymą 4u.gif .
Atsakyti
kad mesyte ant griliaus nera labai didele nuodeme,kaip tik jai vakarienei mesa priklauso 4u.gif aisku jai be bulviu ir kokiu padazu biggrin.gif
user posted image
turiu tokio tipo elektrine keptuve,tai labai liuks kepsniukus,koteltukus kepti,nereik jokiu riebalu,ir mesyte nebuna sausa 4u.gif o kai zinau,kad tingesiu plauti,tai ta mesa uzdengiu kepimo popierium thumbup.gif siandien kaip tik jautienos farso koteltuka kepiau pietums,labai skaniai isejo 4u.gif o vakare du kiausiniai,tai suplaksiu su krapais,druskyte ir bus kiausiniene bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip rezultatai, dakota24?
Atsakyti
vakar jauciausi issiputusi visa,gal skysciai uzsilaike,nors valgiau pagal meniu,bet ryte pamaciau +1,5 kg blink.gif na matysiu ka ryt rodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2015 04 27, 19:23)
vakar jauciausi issiputusi visa,gal skysciai uzsilaike,nors valgiau pagal meniu,bet ryte pamaciau +1,5 kg blink.gif  na matysiu ka ryt rodys 4u.gif

Oho g.gif , gal mm turi ateiti... Nemažas. +
Atsakyti
ciklas issibalansaves kazko,nors man jis daznai durniuoja.kaip tik siuo metu ir sergu unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(-ok- @ 2015 04 27, 16:35)
Is manes gauni palaikymą  4u.gif .

ech tikiuosi daugiau nepaslysiu blush2.gif

QUOTE(dakota24 @ 2015 04 27, 17:09)
kad mesyte ant griliaus nera labai didele nuodeme,kaip tik jai vakarienei mesa priklauso 4u.gif  aisku jai be bulviu ir kokiu padazu biggrin.gif
user posted image
turiu tokio tipo elektrine keptuve,tai labai liuks kepsniukus,koteltukus kepti,nereik jokiu riebalu,ir mesyte nebuna sausa 4u.gif o kai zinau,kad tingesiu plauti,tai ta mesa uzdengiu kepimo popierium thumbup.gif siandien kaip tik jautienos farso koteltuka kepiau pietums,labai skaniai isejo 4u.gif  o vakare du kiausiniai,tai suplaksiu su krapais,druskyte ir bus kiausiniene bigsmile.gif

aš valgiau su žaliomis salotomis ir šiek tiek aštraus padažiuko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Afroditė_: 28 balandžio 2015 - 07:32
Sveikos 4u.gif kaip sekasi dietintis biggrin.gif aš turiu minuso 1kg biggrin.gif ir nė krust daugiau, tačiau vaizdas manęs netenkina atrodau kaip pripūstas balionas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, bandau dar karta susidraugauti su sia dieta. pries 3m, buvo -15kg.

Taigi, po pirmos sav -3kg. taciau susirgau ir viska susimaise. nuo pirmadienio imu is pradziu. ir siom dienom skysciai susilaike, o isgeriau pei 2 l tai tikrai g.gif
Atsakyti
sveikutes,
na man siandien 11 dienele, viso pameciau 3,6 kg, pradzioje labai greit krito, per 4 dienas jau buvau praradus 3 kg, kas man buvo nerealu, su jokia kita dieta tiek nebuvo teke pamest per kelias dienas, na bet svarbiausia islaikyti svori ir jis dabar leciau krenta. Dar plius kasdien begioju, tai manau dar tas padejo greiciau isjudint svori. Na o kaip kitoms sekasi, ar yra dar besilaikanciu? 4u.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif yra,yra,su nuklydimais,bet yra mirksiukas.gif pakolkas 3 kg pametus jau,bet buna kad uzvalgau ko ne i tema blush2.gif noriu dar kokius 5 numest iki pilnos laimes,tikiuosi neprarasiu ryzto bigsmile.gif
Atsakyti
Labutės,

QUOTE(dovilepp @ 2015 05 07, 14:26)
bandau dar karta susidraugauti su sia dieta. pries 3m, buvo -15kg.

Visada, kai pamatau panašią mintį, man tai atrodo kosmosas. smile.gif Nerealu, kad per mėnesį būtų galima tiek numesti. Nebent tai ištisi litrai susikaupusių organizme skysčių. Tai tiesa, jie išstumiami greičiausiai, po 1 kg per parą. biggrin.gif

QUOTE(dakota24 @ 2015 05 09, 16:49)
pakolkas 3 kg pametus jau,bet buna kad uzvalgau ko ne i tema blush2.gif noriu dar kokius 5 numest iki pilnos laimes,tikiuosi neprarasiu ryzto bigsmile.gif

dakota24, ar tikrai tau dar reikia kažką mesti? Mačiau kažkurioje temoje tavo foto, atrodai - idealiai. thumbup.gif

Merginos, baikit save "bandyti" su tomis trumpalaikėmis dietomis. cool.gif

Gal pabandykit paprasčiausias avižas? Išvalyti šlakus, tai yra pirminis dalykas po kurio turėtų pasimatyti ilgalaikiai rezultatai.
Info iš faceebok. mirksiukas.gif

ŽARNYNO ŠLUOTA
kurią naudojant galima atsikratyti 11-12 kilogramų.
Vertimą atliko Eolantja Latakienė

Rytais visą mėnesį (kad pamatytumėte rezultatą) jums teks į maistą pridėti labai naudingo „šveitiklio“.

Galutinai, po mėnesio, veidrodyje pamatysite savo svajonių rezultatą.
Veido spalva, plaukai ir nagai tampa „super“ + pilvukas „tirpsta“.
Šalutinių efektų jokių, pati išbandžiau.

Ingredientai:
5 valg. šaukštai avižinių dribsnių;
5 valg. šaukštai vandens;
1 valg. šaukštas pieno (arba 1 arbat. šaukštelis grietinėlės);
1 arbat. šaukštelis medaus;
5 riešutėliai.
Paruošimas:
5 valg. šaukštus avižinių drybsnių užpilti 5 valg. šaukštais šalto virinto vandens nakčiai (galima ryte palaikyti 15 – 20 min.).
Ryte pridedame į dribsnius 1 valg. šaukštą pieno arba 1 arbat. šaukštelį grietinėlės, 1 arbat. šaukštelį medaus ir 5 graikiškus arba lazdyno riešutus.
Viską sumaišome, o paskui, viską gerai sukramčius, nuryjame.
Tris valandas nieko nevalgyti ir negerti (nei kavos, nei arbatos).
Po trijų valandų kavos mėgėjai gali patenkinti savo norus ir pagaliau „atsibusti“ ))).
Aš tikėjausi, kad supratote visos kaip valomas žarnynas ?
Visą tai reikia suvalgyti iš ryto vietoje pusryčių ir 3 valandas nieko nevalgyti.. Po trijų valandų galite gerti kavą, arbatą ir kitus valgius, na tikiuosi supratote, kad bandelių tortų šokoladų ir kitų skanėstų norint sulieknėti teks atsisakyti ? Kokie dar gali kilti klausimai? Kas nenorite dėti grietinės, galite įsidėti kefyro ar surūgusio pieno.

PUSRYTINIS PATIEKALAS LABAI SOTUS, GAUSUS IR EFEKTYVUS.
Jį suvalgiusios tikrai būsite sočios, visas 3 valandas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egja: 10 gegužės 2015 - 07:47