QUOTE(burbuliacija @ 2015 05 11, 22:15)
ačiū
tai manau, kad yra daugiau, bet kažkaip jūs dvi užsifiksavot, nes ir anoj temoj tuo metu buvau (na kitu niku), tai prisimenu dėl to labiau..
jūs jau visos beveik perkopę į antrą pusę ar pabaiga, ilgą kelią praėjot
QUOTE(Edena @ 2015 05 11, 22:18)
O jei specialiai sumaisys nuziurejus sesele koks grazus leliukas

mane yra irgi sita durna mintis aplankius

maniškiui tokia mintis "kilo" ir

sakau nenusikalbėk ir neįvaryk man kokios panikos
QUOTE(Atisa @ 2015 05 12, 08:14)
Ir as zaisliuku nepirkau, galvoju, kad atnes sveciai

dometis dukryte pradejo 2 men., ir tai labai atsargiai. Karusele virs lovytes kazkiek domino, bet neilgai, sikart neturim

o supynes kudikiui mums lb pasiteisino, tai ir sikart jau turim
aš turiu nemažai žaisliukų jau

visokių barškučių,medinių, plasmasinių, minkštų knygučių, ir kelis minkštus gražius žaisliukus. tiesiog kai būdavo kokie mamų turgeliai, prasieidavau, kai gali už kelesdiašimt centų ar kelis eur gaut visai gerus, tai galvoju kam man reiks mokėt arti 10 eur. už fisher price ar playgrow, nes leliukas planuotas seniai ir nuobodžiai,tai vis tikėjaus, sakau paskiau nereiks bent tų ieškot. ir džiaugiuos dabar iš ties..

ir tada jau sakiau vyriškiui turiu turbūt visam vaikų darželiui, tai va dabar du bus kaip tik
ir pledukus du kaip tik turiu nusinėrus ir kilimėlį tokį su meškučiais ant grindų. dar reiks kokių sagų ar ko prisiūt, motorikai lavinti. ir gal apseisiu be to pirktinio kilimėlio. tik tiek, kad niekas virš galvos nekabos.
QUOTE(burbuliacija @ 2015 05 12, 17:19)
Mano apimtis jau 115cm ir svorio +17kg Dar praeita sav buvo visai kitas vaizdas.
kaip su dviem tai dar visai padoriai svorio priaugai. po vieną virš 20 ir 30 kg priauga.. bet jei jau taip yr,ką padarysi.
o tavo leliukų padėtis kokia? galėsi pati bndyt ar CP? žinau kad jau kalbėjai apie tai manau, bet ne viską idealiai sekiau

PUPO 24/03 2*3 d.embrio,8last. Kumsciai suspausti!