Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2015 05 21, 22:31)
Toks draivas, energija iš jų sklido, ypatingai iš Vaido.
Na kas ką besakytų, bet man jis labai impozantiškas jaunas vyrukas. Turintis potecialo.
Užtat dabar visos skambančios kažkokios markatnos.
Girdėjau per Jakilaičio tiesioginę laidą (prieš EV), kad švedų pasirodymas bus afigenas, su navarotais įvairiais.

drinks_cheers.gif Energija sklido per PC monitori smile.gif
Nezinau kaip del svedu,bet norvegai labai (po musiskiu)patiko. bigsmile.gif Pirma karta girdejau daina.

Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 05 21, 12:18)
pradejau ziureti Cezar thumbup.gif Labai patinka.Aciu Visgi uz rekomendacija smile.gif
Tik ginkD neskaityk pageltonintų tekstų. Jokių būdu. Kai pažiūrėsi tą serialą ir padarysi savo išvadas, tadum skaityk mirksiukas.gif
QUOTE(Nanita @ 2015 05 21, 22:40)
Nezinau kaip del svedu,bet norvegai labai (po musiskiu)patiko bigsmile.gif Pirma karta girdejau daina.
Neužfiksavau kažkaip. Aš šio II-ro pusfinalio lyg šiolei nei vienos dainos nesu girdėjusi, apart slovėnų. Tai man šįvakar viskas šviežia.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 05 21, 22:45)
*Tik ginkD neskaityk pageltonintų tekstų. Jokių būdu. Kai pažiūrėsi tą serialą ir padarysi savo išvadas, tadum skaityk mirksiukas.gif
** Neužfiksavau kažkaip. Aš šio II-ro pusfinalio lyg šiolei nei vienos dainos nesu girdėjusi, apart slovėnų. Tai man šįvakar viskas šviežia.

*Ne ne ne,слушаюсь и повинуюсь biggrin.gif O,zinok,taip norisi paskaityti,nes tokia painiava,tiek klausymu,kartais net atsuku filma atgal,kad isitikinciau ar teisingai isgirdau.Tarp pavardziu bludiju doh.gif Bet tuo filmas ir idomus thumbup.gif

Man Latvija ir Svedas patiko,ispudingai antrasis pasirode.Antras pusfinalis daug,daug stipresnis bigsmile.gif Laikau kumscius,kad tik musiskiai Monika ir Vaidas patektu i finala.
Slovenai irgi puikiai,kojos po kaldra tripsi biggrin.gif Man jei daina turi ritma,reiskias gera daina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 21 gegužės 2015 - 22:21
Man II-me pusfinalyje patiko:

Airija (Nr.02)
Švedija (Nr.13)
Slovėnija (Nr.16)

Lietuva (Nr.1) tai savaime aišku- labai patiko.


lithuania.gif Mes, Lietuva, finale!!! lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 05 21, 23:55)
Man II-me pusfinalyje patiko:

Airija (Nr.02)
Švedija (Nr.13)
Slovėnija (Nr.16)

Lietuva (Nr.1) tai savaime aišku- labai patiko.
lithuania.gif Mes, Lietuva, finale!!! lithuania.gif

Jeeeee!!!! thumbup.gif clap.gif ploja.gif assa.gif karsta.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu suprast kaip ten jam pavyko nusirist nuo scenos. Neįžiūriu. Užkliuvo ten ar kaip? lens.gif
Reik manyt kad iš džiaugsmo smile.gif
Vaidas tuoj pat atskubėjo į pagalbą.
Israeli guy falls on Eurovision stage - ESC
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2015 05 21, 19:41)
o kaip tiek kiti sezonai Бессмертник. Вера и правда vadinasi?  gal galima nuorodas gauti? is kur siunciates?

viskas is www.kinozal.tv

QUOTE(Whagati @ 2015 05 21, 20:03)
ka, dar 4 sezonas yra?  g.gif  g.gif

taip:)
juk 3 sezono paskutinej serijoj buvo parasyta - laukite tesinio mirksiukas.gif

QUOTE(sapniukass @ 2015 05 21, 20:14)
be nauju metu nebaigsiu

greit ziurisi

Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 05 22, 07:26)
viskas is www.kinozal.tv
taip:)
juk 3 sezono paskutinej serijoj buvo parasyta - laukite tesinio mirksiukas.gif
greit ziurisi



dar nebaigiau 3 sezono, liko koks 10 seriju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 05 21, 22:18)
Na nerealiai gražiai mūsiškiai pasirodė. Man buvo viskas labai gražu. Viskas. Likau sužavėta.
Ir tiek ovacijų sulaukė ir palaikymo iš salės. Perfect! Šaunuoliai. Tikrai paklius į finalą.
Mūsų filmukas- tobulas.

pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Nanita @ 2015 05 21, 23:16)


Man Latvija ir Svedas patiko,ispudingai antrasis pasirode.Antras pusfinalis daug,daug stipresnis  bigsmile.gif Laikau kumscius,kad tik musiskiai Monika ir Vaidas patektu i finala.


Latvija ir man patiko, tik man jų daina, na tokia nėra vežanti...
o tiek liaupsintas švedas neparodė nieko įspūdingo, asmeniškai man nepaliko ypatingo įspūdžio.

vakar vyras įjungė pasiklausyti rusijos dainos, tai visai neužkabino lotuliukas.gif klausiu jo kad joje patiko, sako EV pasirodyme geriau skambejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 05 22, 08:33)
dar nebaigiau 3 sezono, liko koks 10 seriju  mirksiukas.gif

supratau 4u.gif
----
labas visoms_pradėjau Besmertnik'o - 4 sezona ax.gif ax.gif ir vel "gumos tempimas" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 22, 07:55)
o tiek liaupsintas švedas neparodė nieko įspūdingo, asmeniškai man nepaliko ypatingo įspūdžio.


aišku, lietuviai šaunuoliai thumbup.gif
bet švedas man patiko labai... ir vyrukas simpatingas, ir spec.efektai super paruošti wub.gif

Sveikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 05 22, 11:50)
labas visoms_pradėjau Besmertnik'o - 4 sezona ax.gif  ax.gif ir vel "gumos tempimas" doh.gif

o aš už jo neužsikabinau
Atsakyti