Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

Дружина / 2015 /
http://kinozal.tv/de....php?id=1343893

user posted image
Atsakyti
Завтра / 2015 /
http://kinozal.tv/de....php?id=1314166

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2015 05 24, 19:30)

As istoriniu gerbeja, bet sitas-ne man schmoll.gif Pilnas nenormalios kompiuterines grafikos, toks ispudis, kad komiksus ziuriu doh.gif Jokio istorinio rysio nera, isskyrus tai, kad apsirenge skarmalais. Nekenciu, kai priesai skraido ore schmoll.gif
Atsakyti
Saulyte525, su gimtadieniu, visa ko geriausio linkiu 4u.gif
Atsakyti
saulyte525, sveikinimai Gimtadienio proga happybday.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek tu geguzinuku biggrin.gif
Saulyte525, su gimtadieniu 4u.gif

I tema - paziurejau Барсы 2015
http://kinozal.tv/de....php?id=1341251
Susiziurejo lengvai. Visai geras filmukas. Lengvas, be jokios itampos, nuspejamas. Kaip tik sekmadienio vakarui (tiksliau nakciai)-kaip snikersas (karta pradejes, negali sustot). Константин Соловьёв toki pati, kaip visada "ijunges". Naujo saves neatskleide. Nervino ale itampa bandantys sukelti "vaikai". Bet visumoj, sakau, normaliai.
Atsakyti

Saulyte525 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Saulyte525, su gimimo diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Prisidedu prie Sim@, laukiu ir nauju seriju Besmertnik....tik jeigu pabaigoje ji visgi liks su igoriu, tai gailesiuos, kad ziurejau doh.gif
Papildyta:
Во имя любви, vakar ziurejau, nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 25 gegužės 2015 - 08:52
QUOTE(Whagati @ 2015 05 25, 09:52)
Prisidedu prie Sim@, laukiu ir nauju seriju Besmertnik....tik jeigu pabaigoje ji visgi liks su igoriu, tai gailesiuos, kad ziurejau  doh.gif

as tai vis tikiu, kad Nadia susiženys su Olegu, Borisas ves Olią, o tas jaunas mentas apsiženys su Katia. Bet kol kas dar niekas nesijudina iš vietos bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 05 25, 07:19)
As istoriniu gerbeja, bet sitas-ne man schmoll.gif Pilnas nenormalios kompiuterines grafikos, toks ispudis, kad komiksus ziuriu doh.gif Jokio istorinio rysio nera, isskyrus tai, kad apsirenge skarmalais. Nekenciu, kai priesai skraido ore schmoll.gif

sutinku, kad dabar dažnokai istorinius filmus kompiuteriniai triukai sugadina,
bet kažkam toks stilius patinka
Atsakyti
saulyte525 su Tavo diena! smile.gif Sauletu dienu! happybday.gif

Baigiau Cezar,ну и намудрили mastau.gif Ar kurejai patys suprato,ka kure biggrin.gif tukstantys klasymu liko.Mano nuomone,kad zudikas kazkas trecias,Zviagencev,taip, trenktas,bet i zudika man visai nepanasus,nors labai noreta parodyti,suklaidinti ziurova,kad zudikas buten jis.Cezar irgi ne zudikas.Bus trecias,ir tas trecias is ju rato.Man ockarikas,aktorius Николай Иванов itartinas g.gif Zodziu man galai kolkas nesueina.Einu paskaityti ka jus geltoninote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 05 25, 09:10)
as tai vis tikiu, kad Nadia susiženys su Olegu, Borisas ves Olią, o tas jaunas mentas apsiženys su Katia. Bet kol kas dar niekas nesijudina iš vietos bigsmile.gif  bigsmile.gif



O Igoris ant ledo pagal tave, nes ta psiche tai gala gaus tikrai g.gif
Atsakyti