Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

QUOTE(Nanita @ 2015 05 25, 13:25)


Baigiau Cezar,ну и намудрили  mastau.gif Ar kurejai patys suprato,ka kure  biggrin.gif tukstantys klasymu liko.Mano nuomone,kad zudikas kazkas trecias,Zviagencev,taip, trenktas,bet i zudika man visai nepanasus,nors labai noreta parodyti,suklaidinti ziurova,kad zudikas buten jis.Cezar irgi ne zudikas.Bus trecias,ir tas trecias is ju rato.Man ockarikas,aktorius Николай Иванов itartinas  g.gif Zodziu man galai kolkas nesueina.Einu paskaityti ka jus geltoninote  ax.gif

Saulyte, su gimtadieniu 4u.gif
O mano nuomone, vis tik Zviagencevas. Koks trecias, jei pratesimo nebus? Cia juk 2013 metu filmas. Ko jis dedasi ta striuke su Cezario logotipu? Ka reiskia, kad kambaryje jo tobula kompiuterine aparatura? Jis fiziskai puikiai paruostas, kad gali visa pagrobeju gauja iszudyti. Kita vertus, is seifo, nuo kurio koda zino tik jis ir jo kabineto draugas, dingsta ikalciai. Is pradziu galvojau ant to kabineto draugo, bet ka tada reiskia, kai Cezaris isiverzia i Zviagencevo kompa ir ten kazka atranda, o Zviagencevas isiunta ir ima visa kalte versti ant Cezario?
Zodziu, as vis tik lieku prie savo-Zviagencevas zudikas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 05 25, 13:47)
O Igoris ant ledo pagal tave, nes ta psiche tai gala gaus tikrai  g.gif

baik tu, ta psiche manau, kad kalejime atsidurs:)
Atsakyti
Saulyte su gimtadieniu wub.gif
na ir paslaptingas tas Cezar, kad vel uzgeltonintai biggrin.gif
Atsakyti
Oi merginos, kaip ACIUUU uz sveikinimus grazius:valio clap.gif clap.gif , mes su dukra abi dziaugiames biggrin.gif Jai gimus prisiregistravau forume dukrai duotu vardu kaip Saulyte, nezinojau tada dar, kad taip ilgai forume busiu ir draugu geru susirasiu thumbup.gif

Geros sauletos dienos visiems ir puikios vasaros thumbup.gif
Atsakyti
Saulyte525 sveikinu su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 05 25, 13:57)
Saulyte, su gimtadieniu 4u.gif
O mano nuomone, vis tik Zviagencevas. Koks trecias, jei pratesimo nebus? Cia juk 2013 metu filmas. Ko jis dedasi ta striuke su Cezario logotipu? Ka reiskia, kad kambaryje jo tobula kompiuterine aparatura? Jis fiziskai puikiai paruostas, kad gali visa pagrobeju gauja iszudyti. Kita vertus, is seifo, nuo kurio koda zino tik jis ir jo kabineto draugas, dingsta ikalciai. Is pradziu galvojau ant to kabineto draugo, bet ka tada reiskia, kai Cezaris isiverzia i Zviagencevo kompa ir ten kazka atranda, o Zviagencevas isiunta ir ima visa kalte versti ant Cezario?
Zodziu, as vis tik lieku prie savo-Zviagencevas zudikas cool.gif


Bet kaip paaiskinti,kai Zviagencev niekam negirdint,pats su savimi kalbejosi,
pacioje pabaigoje,ties 42 min ir iki pabaigos. kaip cia suprasti?Ar jis bando save savoningai itikinti,kad zudikas kas kitas,bet tik ne jis?
del virves,sake gi kolega,kad kabinetas nerakinamas.Ieiti ir paimti galejo kiekvienas.Aparatura,sesers g.gif Man vat kas kliuvo.1) Zviagencevo tatuiruote,daznai ja is arti rode.Ka reiskia tie hieroglifai g.gif 2)Kai leido tualete pabegti jaunuoliuj,vietoj to,kad sulaikyti. 3) Sudauze buteli,tuo paciu pertrauke mergina,kuri dave parodimus,kazka svarbaus norejo pasakyti.

O pabaigoje filmo,jis prarijo majoro,ka tik,gauta zvaigzdute,ar ispjove?Neiziuriu.Delna parodo,bet ar joje yra kas nors?Ir tas jo juokas,brrr,suvaidik tu man taip.Neduoda man ramybes sitas filmas,visa diena apie jo galvoju. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 25 gegužės 2015 - 16:32
user posted image


''Взрослые дочери'' /2015/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1344119

user posted image


''Сладкая жизнь'' 2 сезон /2015/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1344131

user posted image


''Инспектор Купер'' 2 сезон /2015/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1344086

user posted image


QUOTE(Nanita @ 2015 05 25, 13:25)
Baigiau Cezar,ну и намудрили  mastau.gif Ar kurejai patys suprato,ka kure biggrin.gif tukstantys klasymu liko.Mano nuomone,kad zudikas kazkas trecias,Zviagencev,taip, trenktas,bet i zudika man visai nepanasus,nors labai noreta parodyti,suklaidinti ziurova,kad zudikas buten jis.Cezar irgi ne zudikas.Bus trecias,ir tas trecias is ju rato.
Aš tokios pat nuomonės.

Laba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 25 gegužės 2015 - 16:55
Sveikos, noriu pradeti ziureti koki gera serialiuka, ar verta pradet ziuret cладкая жизнь? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 05 23, 18:42)
Во имя любви (2015)- patiko ir  ne vien dėl to, kad vaidina s.b biggrin.gif , bet ir del to, kad gera istorija, puikiai tiko šeštadienio vakarui prieš euroviziją smile.gif nei vieno prasukimo nebuvo, kaip kad būna su kitais filmais ax.gif
Aš savaitgalį žiūrėjau. Likau nusivylus verysad.gif
Man pasirodė labai silpnas filmas. Ir įdomiau buvo žiūrėti tik likus 30 min iki pabaigos filmo.
Mačiau aš tą ir seną filmą, seniai seniai, kur sakoma kad šis Во имя любви yra
analogas ''Не могу сказать прощай'' /1982/.
Irgi fainas, tik kad laaabai jau senas.
http://kinozal.tv/de...s.php?id=809877

Man, su panašiu scenarijumi, labiau patiko
''Все не случайно (За одно движение)'' 2009
Анонс

user posted image
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 23, 21:15)
Kas man gali paaiskint CEZAR pabaiga? Kuris is ju tikras nusikaltelis?
Čia dilema. Taip viskas užmaskuota ir suslapstyta, kad sunku suprast net ir atidžiai žiūrint.
Man net kirbėjo mintis antrą kartą žiūrėti, ir kreipti dėmesį ne tik į pagrindinius aktorius,
o stebėti šalutinius ir pašalinius, kurie ne pačiam epicentre.
Man rodos čia ir buvo pagrindinė mintis su tam tikra potekste, kad nukreipti žiūrovų dėmesį visai kitur.
QUOTE(Nanita @ 2015 05 25, 17:32)
O pabaigoje filmo,jis prarijo majoro,ka tik,gauta zvaigzdute,ar ispjove?Neiziuriu.Delna parodo,bet ar joje yra kas nors?Ir tas jo juokas,brrr,suvaidik tu man taip.Neduoda man ramybes sitas filmas,visa diena apie jo galvoju.  doh.gif
Išspjovė? Na kad ne. Jis pats baisiai persigando, kad negi dabar va taip ims ir pasprings. Bandė lyg išspjauti, bet jau jam nepavyko, teko vis tik nuryti.
Šitą epizodą Даниил Страхов labai gerai suvaidino. Tas pora minučių įsitempus sėdėjau ir mintyse galvojau- va va, neglima šitaip, nekask duobės kitam, nes pats įkrisi
doh.gif
QUOTE(Nastya @ 2015 05 25, 18:22)
Sveikos, noriu pradeti ziureti koki gera serialiuka, ar verta pradet ziuret cладкая жизнь? ax.gif
Man dar jo neteko žiūrėti, bet gal atsilieps kas žiūrėjo ir patars ar verta smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Visgi, toks individualus autorinis sveikinimas, sužavėjo labai wub.gif

dėkui Sim už gėles (ir žurnalus paštu - skaitysim vasarą kaime "Prie kavos" - kaip ir priklauso pagal pavadinimą smile.gif 4u.gif 4u.gif

linkiu visom "supermamom" gerų švenčių, šiltos vasaros ir įdomaus gyvenimo "kaip kine".
Atsakyti
Saulyte,su tavo švente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikos
Komedijų mėgėjos,ar žiūrėjot Сватьи ? Jau yra 2 sezonai. Man labai patinka thumbup.gif Truputį "užneša" į neseniai žiūrėtą Между нами, девочками (По семейным обстоятельствам),kažkiek ir Svatus. Na žodžiu už anūkų meilę tarpusavyj kariauja dvi močiutės,"šviežiai iškeptos" pensininkės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 05 25, 18:56)
Aš savaitgalį žiūrėjau. Likau nusivylus verysad.gif
Man pasirodė labai silpnas filmas. Ir įdomiau buvo žiūrėti tik likus 30 min iki pabaigos filmo.

Aš kažkaip numaniau, kad kažko super nebus rolleyes.gif tai dėl to manau ir patiko filmas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 25 gegužės 2015 - 18:52