Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

Labas rytas 4u.gif
Aciu mergaites 4u.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2015 07 02, 06:36)
Tu gal pasijuoksi is mano patarimo

nepasijuoksiu. Kaip tik sekmadieni nuvaziavau i Petro ir Povilo baznycia,uzdegiau zvakes,uzpirkau misias uz vaiku sveikata,pasimeldziau,nes is tikruju jau net nezinau ka ir daryti,kaip mums issikaptyti....
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 07 01, 12:22)
Sveikutes 4u.gif visai retai cia uzskuku del laiko trukumo blush2.gif Tiek bedu ir rupesciu mus uzpuole,nuo kovo menesio neilsendam is ligoniniu ir niekaip neissikapstom is ligu,jau visos trys dukros gulejo ligoninej verysad.gif ir dar sviesos tunelio gale nei trupiti nesimato verysad.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 07 01, 18:12)
vyresnioji gulejo su limfazgiu uzdegimu pilve,paskui mazosios 3 savaites sirgo bronchitu,isgere kruva antibiotiku ir Evelina pateko i ligonine su plauciu uzdegimu,sinusistu ir pulinga angina,kol ji pasveiko- Kamile susirgo bronchitu. gere antibus- ir po 5 dienu jai prasidejo plauciu uzdegimas,tik vakar grizom is ligonines ir vakar Evelina vel susirgo. Ir tai tesiasi viskas nuo kovo pabaigos.... verysad.gif
Labas Krištolinė ledi. Eik tu sau, aš net nerandu tinkamų žodžių kaip tave paguosti, palaikyti console.gif
Toks maratonas nuo kovo mėnesio ir taip ligų guldomi vaikai vienas po kito, kad net kyla įvairių minčių...
(lietuviškai taip nepasakysi, pasakysiu rusiškai) настораживает- пугает, вызывает опасения.
Jei vis dar neišnyks tas negandų ir ligų šleifas
tuomet dar gali nunešti Mergelei Marijai 9 baltas gėles (nesvarbu kokias), arba nueiti į Šventosios Dvasios cerkvę,
kur guli tris kankiniai- святые мученики Антоний, Иоанн и Евстафий, uždegti žvakutę ir paprašyti jų pagalbos.
Visai nesvarbu kokią religiją išpažįsti.
Arba tiesiog pabūti pamaldose ir paprašyti mintimis pagalbos.
Bet ten labai stipri aura, kai kurie negali išbūti, pasidaro silpna, negera ir išeina
(iš asmeninės patirties, mano pažįstamiems), bet nebūtinai visiems taip.
Ten apskritai toje cerkvėje aura labai stipri.

Aš asmeniškai, jei man taip būtų, eičiau tiesiu taikymu ten.
Žinoma, čia labai subjektyvus dalykas, bet tiesiog pasidalinau, mažą ką, gal pravers ir pagelbės.
Kaip sakoma patarlėje, kad skęstantis ir už šiaudo griebiasi.

Linkiu tau stiprybės, jėgų, kad vaikai galų gale pasveiktų, per vasarą sustiprėtų, ir kad pati pailsėtum.
Не отчаивайся, не падай духом, наступит день и всьо будет хорошо 4u.gif

Truputi pozityvo, kad neužbaigti tokia liūdna gaida
Geros dienos visoms
Сати Казанова - Счастье есть
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 07 02, 10:01)
Labas Krištolinė ledi. Eik tu sau, aš net nerandu tinkamų žodžių kaip tave paguosti, palaikyti console.gif

tuomet dar gali nunešti Mergelei Marijai 9 baltas gėles (nesvarbu kokias), arba nueiti į Šventosios Dvasios cerkvę,

aciu 4u.gif

butent sitoj cerkvej nesu buvus,anksciau uzeidauvau senemiestyje i cerkve,tai man taip gera ten,tokia ramybe ten jauciu,net nezinau kaip paaiskinti. Budama ten uzdegu visada zvakes,tik vat jau senokai ten nesu buvus,o dabar per tas ligas ir laiko nerandu nuvaziuoti ten,sestadieni gris vyras,tada nuvaziuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2015 07 02, 11:13)
aciu 4u.gif

butent sitoj cerkvej nesu buvus,anksciau uzeidauvau senemiestyje i cerkve,tai man taip gera ten,tokia ramybe ten jauciu,net nezinau kaip paaiskinti. Budama ten uzdegu visada zvakes,tik vat jau senokai ten nesu buvus,o dabar per tas ligas ir laiko nerandu nuvaziuoti ten,sestadieni gris vyras,tada nuvaziuosiu.

As irgi,kaip i Visgi norejau pasiulyti i sia cerkve nueiti.As,nueinu,kaip man buna negera.Buvau visai neseniai nuejus,kai krikstamote veziu susirgo.Uzsakiau молебин pusmeciui uz ja.Nors esu katalike,bet kai kazkas negera seimoje einu i cerkve i butent sioj cerkvei,Sventosios dvasios,man pasidaro bloga,silpna.Ilgai isbuti negaliu.
Vyras juokais sako,kad velniai iseina smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, gerą jus cerkvę užrodėt ir patarėt, aš nors katalikė, o esu ten kelis kartus buvusi, patiko. Mėgstu žvakutes uždegti, prie Šv. Michalo pasimelsti. Nors tradicijų tiksliai nežinau, tik žinau, kad galvos apdangalo reikia. blush2.gif O kokiu metu ten palaldos būna?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2015 07 02, 14:22)
sveikos, merginos, gerą jus cerkvę užrodėt ir patarėt, aš nors katalikė, o esu ten kelis kartus buvusi, patiko. Mėgstu žvakutes uždegti, prie Šv. Michalo pasimelsti. Nors tradicijų tiksliai nežinau, tik žinau, kad galvos apdangalo reikia. blush2.gif O kokiu metu ten palaldos būna?

As be skaros einu.Dabar jau leidzia,anksciau prieidavo,su pastaba.Viena karta per misias,velniu gavau,kad garsiai vaikstau,atrode as tylia,kaip pelyte.Priziuretojui pasirode kitaip biggrin.gif Cerkvese griezciau,musu baznyciuose ir su telefonais ijungtais,ir kalba,lig dviese butu.Nervuoja mame,as jei man tkukdo susikaupti,iseinu.Man tai ne malda. schmoll.gif
Atsakyti
Vakar žiūrėjau tokį poprastį filmą "Rudeninė meilė" https://www.youtube....h?v=pRLtK7360ec nervas tik ėmė žiūrint į kvailą pagrindinę veikėją smile.gif Daug yra rusų kalba filmų, tarp jų galima rasti neblogų filmų.

Užvakar žiūrėjau komediją su Nagijevu, kuriame jis pirmą kartą vaidina pagrindinę rolę, "Vien kairiąja"
https://www.youtube....h?v=FckZiMVzjJM
Atsakyti
Anakure, žiūrėjau ir aš šią komediją, tik kinoteatre, nebloga smile.gif Bet Nagijevas tikrai ne vieną pagrindinį vaidmenį yra suvaidinęs mirksiukas.gif
Apie minėtą cerkvę esu girdėjusi, tik nesu buvusi, reikės būtinai apsilankyti, nes yra priežastis tam...
Jei kam įdomu yra S.B. straipsnis http://www.kino-teat...ino/person/462/ Šiandien 30 metų jubiliejų švenčia ax.gif
Atsakyti
Vasariškai nuotaikai palaikyti siūlomas klipas НЮША "Где ты, там я" rusų kalba, stilizuotas indiškai.
Atsakyti
rimtis apskritai kažkokia kitokia, sunku paaiškinti žodžiais.
Pamaldų metu tiesiog ore tvyro spengianti tyla, susikaupimas,
net mintis nekyla savo mintis kažkur blaškyt į šalis...
Iš visų tų tikėjimų man artimesnis sentikių (староверы).
Jau kartą rašiau- mano močiūtė ir jos visa linija, dinastija - iš sentikių.
Tai ir tos religinės šventės ir tos apeigos ir pamaldos namai pas mus - du, bažnyčia ir cerkvė...
Be galvos apdangalo mes nigdy schmoll.gif nei cerkvėj nei kapuose.
Į cerkvę ateiti be galvos apdangalo čia tas pats kaip ateiti nuogai.
Ir į cerkvę tik su sijonu.

Taip, sutinku, gal šiek tiek leidžiama/lanksčiau žiūrima kur ne kur.
Vis tik tradicijos ir yra tradicijos, jos tam ir yra, ir turi turėti išliekamą kultūrinę religinę vertę.
O XXI a. gali taip išlankstyti, kad maža nepasirodys.
GinkD niekam netaikau, čia tik įgarsinau savo mintis.
Kaip sakoma и так плохо и так нехорошо smile.gif
____________________________

Į temą, drama ''Остров'' /2006/
Nekasdienis ir gilus filmas, tačiau įtraukiantis.

http://kinozal.tv/de...id=380120#cmfoc
Gana labai geras įvertinimas
трейлер

Žiauriai taikliai. Taikliau ir negali būti.

user posted image

user posted image

____________________________
P.S.
Buvo vyras PC.
Sakė žmonių marių marios, eilės nežmoniškos kaip kad prieš Kalėdas kokias.
Seniai taip nematęs. Suprantama, ilgasis savaitgalis priešaky, ir dar žadama tokia kaitra smile.gif
____________________________

Эх вы! Жизни не нюхали?! А я цельное лето, цельное лето:
утром покос, вечером надои, то корова опоросится, то куры понеслись…
А тут вишня взошла! Свекла заколосилась!.. Пашешь, как трактор…
А ежели дождь во время усушки, а?


user posted image

____________________________

Gero vakaro, labos.
Palieku su man patinkančia daina.
Graži daina, žodžiai.
Maître Gims - Est-ce que tu m'aimes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 02 liepos 2015 - 22:03
QUOTE(kami_ @ 2015 07 02, 21:03)
Bet Nagijevas tikrai ne vieną pagrindinį vaidmenį yra suvaidinęs mirksiukas.gif

Nežinau, taip sakė, kada pasakojo apie kūrimą, kad Nagijevas turi nemažai vaidmenų, bet dar niekada neturėjo pagrindinio.
Papildyta:
QUOTE(emiljana @ 2015 06 25, 13:18)
Pasidomėjau Jelizavetos Bojarskajos darbais ir radau gero turinio filmų.

O aš žiūrėjau serialą "Ilgas kelias namo" su ja, geras serialas, bet kažkoks nepabaigtas, gal dar bus tęsinys
https://www.youtube....h?v=tqIzSZsVxWA
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(Anakure @ 2015 07 02, 23:01)
Nežinau, taip sakė, kada pasakojo apie kūrimą, kad Nagijevas turi nemažai vaidmenų, bet dar niekada neturėjo pagrindinio.

Kur čia taip ir kas pasakojo, kad tai jo pirmas pagrindinis vaidmuo? rolleyes.gif Nes pagal čia, tai jis tikrai ne vieną turėjęs http://www.kino-teat...ros/2995/works/ rolleyes.gif ax.gif
Visgi, vakar apie devintą buvau parduotuvėje, bet žmonių neperdaugiausiai buvo smile.gif Vakar buvau pusbrolio diplomų įtikime, baigė kolegiją ir planuoja toliau studijuoti ax.gif Po to į Charlie pica, kuri yra ant Ozo stogo užsukom, picų prisikirtom biggrin.gif Šiandien pas tėvus važiuosiu, sodyboje vėsu tai galėsiu nuo karščio gelbėtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 03 liepos 2015 - 14:05