Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas

QUOTE(inrinke @ 2015 05 09, 10:36)
Susiimkim ir kantriai laukim.  ax.gif Manau, merginos grįžę būtinai papasakos apie savo įspūdžius. Mums dar daug laiko, bet aš viską noriu iš anksto susiplanuoti, žinoti, pasiruošti.  biggrin.gif


O tai kas domina? Viskam pasiruošti tikrai nėra įmanoma ax.gif
Pirmas įspūdis pavažiavus kokį kilometrą- Mama, noriu atgal namo ohmy.gif Nešvara, betvarkė, šiukšlynai. Po dienos viso to net nebepastebėjau. Pradėjau matyti tai kas gražu, nuostabias plyteles, žalumą, augalėlius augančius vos ne iš akmens, na ir įkyrius turgaus prekeivius. O po savaitės jau ir prekeiviai pažinojo, nebepristojo įžūliai, va tada ir jau apsipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2015 05 09, 14:48)
O tai kas domina? Viskam pasiruošti tikrai nėra įmanoma  ax.gif 
Pirmas įspūdis pavažiavus kokį kilometrą- Mama, noriu atgal namo  ohmy.gif  Nešvara, betvarkė, šiukšlynai. Po dienos viso to net nebepastebėjau. Pradėjau matyti tai kas gražu, nuostabias plyteles, žalumą, augalėlius augančius vos ne iš akmens, na ir įkyrius turgaus prekeivius. O po savaitės jau ir prekeiviai pažinojo, nebepristojo įžūliai, va tada ir jau apsipirkau smile.gif

Labiausiai domina situacija. Ar visiškai ramu?
Taip pat įdomu, ar važiavote į Sacharą? Jei taip, tai kokie įspūdžiai? Per kur vykote: gal iš vietinių pirkote ekskursiją? Gal dar į kokias ekskursijas važiavote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 09, 16:44)
Labiausiai domina situacija. Ar visiškai ramu?
Taip pat įdomu, ar važiavote į Sacharą? Jei taip, tai kokie įspūdžiai? Per kur vykote: gal iš vietinių pirkote ekskursiją? Gal dar į kokias ekskursijas važiavote? 4u.gif


Visiškai ramu nėra, sustiprintas saugumas sostinėje ir turistinėse zonose. Bet saugiai tikrai jaučiausi.
Ekskursijas pirkau iš Novaturo, iš vietinių kaip Turkijoje ar Egipte nėra tokių siūlymų. Yra viešbutyje, bet kad gatvės būtų pilnos agentūrų to nėra. Nes kainos visur panašios, man pasirodė kad mūsiškių dar geresnės, o ir kalba. Nes mano viešbutyje prancūzų kalba viskas buvo, dauguma informacijos, net užrašai kaip naudotis seifu, ar pakabinamos lentelės užsisakyti maisto , ar kas sugedę pažymėti, ekskursijos irgi. Vykau į Sacharą, ekskursija vyko lietuvių kalba, pirma diena vidutiniškai, o antra man labai patiko. Ir į Tunisas-Kartagina-Sid Bui Saidas. Patiko, grupė buvo mišri, 16 lietuvių ir 3 rusai. Gidas rusiškai kalbantis tunisietis. Labai patiko. O šiaip po Monastirą, Susą, Port El Kantau, Machdiją ir šiaip ne po turistinius miestelius keliavome savarankiškai. Pigus antzeminis metro, vietiniai luažai, autobusai. Taksi nesinaudojau, man ir visuomeninis transportas tinkamas pasirodė smile.gif Dar norėjau į Dugą vykti, bet nesusirinko grupė.
Atsakyti
Laba diena mielosios mamytes ir ne tik 4u.gif Jau kvepuoju Lietuvos oru, sėkmingai vakar nusileidusi tongue.gif
Oras Tunise (Sousse mieste) visa savaite buvo nuostabus. Saulėta ir maloniai karšta. Džiaugiuosi, kad važiavome ne sezono metu, tad nekankino dideli buriai turistu. Atvykus i Tunisa, oro uostas pasitinka su muzika ir trykstnaciais fontanais bei malonia sauleta siluma thumbup.gif
Viesbutis LT Thalasa Sosse nepaliko didelio ispudzio, taciau malonus aptarnavimas, sviezias (bet neperdidziausio pasirinkimo ) maistas, linksmieji baseinu kalniukai ir nevykusi (bet su dideliomis pastangomis) vietiniu animacija atpirko baisu kambari ir nejaukius i ligonines rusius panasius koridorius
kam aktualus sis viesbutis galesiu parasyti daugiau, taciau vf mokamas, svarstykliu nera, pajuris nelabai tvarkingas (bet maciau kad remontuoja), kambariuose tv rodo per ruka

mes vaziavome i dvieju dienu kelione i dykuma. Labai patiko bigsmile.gif vaziavome su 7 m. sunumi. jokiu problemu bigsmile.gif viskas labai novaturo puikiai suplanuota, jokios trinties su kitais turistais. pavargti nebuvo kada, gal siek tiek antroji diena nuvargino, nes reikia keltis 3 val. nakties doh.gif
Gidė Guoda - puiki, daug pasakoja ir labai idomiai.

taip pat buvome Medinoje, savarnkiskai mirksiukas.gif gal todel nelabai supratome ka ten reikia matyti mirksiukas.gif

buvome ir al kantoune - taip pat savarnakiskai mirksiukas.gif tai toks lengvas pasivaiksciojimas prieplauka

is vietiniu pirkom pasivazinejima keturaciais thumbup.gif tikrai nepalyginsi su egipte teikiama sia paslauga, vaziavome gan ilgai ir leido biski pasiimti greicio tongue.gif

is esmes ten nera ko paziureti ar grozetis gamta, bet pajusti kitokia kultura, pamatyti dykuma, berberu urvus, anfitiatra, paragauti maisto ir siaip pasiilseti bei nusvilti afrikietisku idegiu - verta mirksiukas.gif

jokiu neramumu at kabinejimusi. Vaiksciojom kur norim, darem ka norim, sedom kokioj norim kavinej drinks_cheers.gif net patys vietiniai nesikabineja (kaip pvz egipte, indijoj ar turkijoj) cia uztekdavo pasakyti "no mersy" ir viskas bigsmile.gif

policijos kas 10 km, su automatais ir sarvuociais, bet ten esant apie pavojus nera kada galvoti, nes tikrai jautiesi saugiai mirksiukas.gif

As tik noriu atkreipti demesi, kad vaziavome ne sezono metu, tad gal daugelis atveju pasikeis is mano pasakojimo, bet ka patyriau as - daugiau pliusu nei minusu ax.gif

Ramadanas pas juos šiais metais prasides birzelio 15 d. tad visa menesi Tunisas bus apmires rolleyes.gif gide pasakojo, kad per ramadana daug turistu nusivilia, nes nedirba parduotuves, turgai, labai neatidus buna vairuotojai ir t.t.

2 dinaras - 1 eurai
Nepamirskite markuciu, bet jusu gidai tikrai ta pasakys
skambuciai i lt labai brangus (6-8 eurai) sms (jei neklystu) 60 euro centu, internetas 1 mg - 10 euru (na zodziu rysiu nesinaudojau, nes visa seima buvo kartu, kitaip buciau paklojusi grazia suma

dovanu pirkau:
safrano (bet jis netikras)
datuliu (jos auksciaios rusies isvykus i saxara, kitur reikia klausti, nes apgaudineja. o saxaroje oazese jas augina)
molio sampuno
alyvuogiu veido kaukes
alyvuogiu aliejaus
migdolo riesutu kepintu cukruje
figu degtines (ja pirkite tik diuty free, nes dvigubai pigesne nei mieste)
arbatos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 09 gegužės 2015 - 21:56
QUOTE(goduke @ 2015 05 09, 22:51)
Laba diena mielosios mamytes ir ne tik  4u.gif Jau kvepuoju Lietuvos oru, sėkmingai vakar nusileidusi  tongue.gif


Labas quote=goduke, labai laukiau, kol sugrisit ir papasakosit kaip sekesi biggrin.gif

Mane daugiau domina pats viesbutis ir jo tvarka.Kiek uztruko kelione nuo oro uosto iki viesbucio? Ar ilgai reikejo laukti kambariu? Suprantu, kad buvo ne pats sezonas, tai turbut ir dauguma baru nedirbo..? Mano mergyte isranki maistui, kaip tik is sio viesbucio tikejausi maisto gausos, isivaizdavau, kad bus nemazai ir europietisko maisto, pilna pasirinkimu ir pan.. Aisku liepos menesi bus daugybe turistu, gali tekti pasistumdyti eilese..tikiuosi kad nebus problemu su maistu g.gif Na o kaip jums patiko sistema su priskiriamu staliuku? Man ne itin patinka mintis eiti valgyti visada tuo paciu metu..Ar yra galimybe kazko uzkasti, jei tarkimis kokios ekskursijos gristi velokai vakare? ar pvz velai vakare uzsimanai koki vaisiu suvalgyti? Supratau, kad kambari gavot ne toki, kaip parodyta nuotraukose.. bandet prasyti, kad pakeistu i geresni? .. gal visgi verta deti i pasus pinigeliu, kad geresnis butu,..? Kaip del papludimio raksluosciu? vezetes savus ? kokia ten sistema? Apskritai, gal kazka verta zinoti?

Del wi-fi tai nusivyliau, tikejausi, kad bent prie registraturos bus nemokamas.. ar kazka ne taip supratau?

Aciu, uz info apie Ramadana, jei trunka 30 dienu, tai turetumem speti pamatyti kaip jie svencia jo pabaiga bigsmile.gif tikiuosi, kad tuo metu viesbutyje teikiamos paslaugos nesuprastes unsure.gif

Del ekskursiju - as irgi buvau planavusi i al kantoune ir Medina, bet supratau, kad ne itin verta..? aisku, dar neaisku, kaip bus su temperatura, ar ne per karsta, bet norisi kazka pamatyti. rolleyes.gif Kiek mokejot uz pasivazinejima keturaciais?
Atsakyti
[quote=goduke,2015 05 09, 21:51]
Laba diena mielosios mamytes ir ne tik 4u.gif Jau kvepuoju Lietuvos oru, sėkmingai vakar nusileidusi tongue.gif
Oras Tunise (Sousse mieste) visa savaite buvo nuostabus. Saulėta ir maloniai karšta. Džiaugiuosi, kad važiavome ne sezono metu, tad nekankino dideli buriai turistu. Atvykus i Tunisa, oro uostas pasitinka su muzika ir trykstnaciais fontanais bei malonia sauleta siluma thumbup.gif

mes vaziavome i dvieju dienu kelione i dykuma. Labai patiko bigsmile.gif vaziavome su 7 m. sunumi. jokiu problemu bigsmile.gif viskas labai novaturo puikiai suplanuota, jokios trinties su kitais turistais. pavargti nebuvo kada, gal siek tiek antroji diena nuvargino, nes reikia keltis 3 val. nakties doh.gif
Gidė Guoda - puiki, daug pasakoja ir labai idomiai.

taip pat buvome Medinoje, savarnkiskai mirksiukas.gif gal todel nelabai supratome ka ten reikia matyti mirksiukas.gif

buvome ir al kantoune - taip pat savarnakiskai mirksiukas.gif tai toks lengvas pasivaiksciojimas prieplauka


is vietiniu pirkom pasivazinejima keturaciais thumbup.gif tikrai nepalyginsi su egipte teikiama sia paslauga, vaziavome gan ilgai ir leido biski pasiimti greicio tongue.gif


2 dinaras - 1 eurai
Nepamirskite markuciu, bet jusu gidai tikrai ta pasakys
skambuciai i lt labai brangus (6-8 eurai) sms (jei neklystu) 60 euro centu, internetas 1 mg - 10 euru (na zodziu rysiu nesinaudojau, nes visa seima buvo kartu, kitaip buciau paklojusi grazia suma



Laba diena. Oi kaip laukiau naujienų.Ačiū kad parašėte.Kokiame oro uoste Jūs leidotės?
Monastyro? Gyvenote Sousse kiek suprantu.....Dabar labai neturiu laiko,vakarop parašysiu klausimėlių. Būk gera,dar užsuk į forumą. Nes jau man ir po 2 savaičių į kelionę.
Ar ant keturračių dviem galima važiuoti?
Atsakyti
[quote=goduke,2015 05 09, 21:51]
Laba diena mielosios mamytes ir ne tik 4u.gif Jau kvepuoju Lietuvos oru, sėkmingai vakar nusileidusi tongue.gif

Nesupyk Goduke,gal kartosiuos klausimais. Jūs Sousse atostogavote?
1.Gal pastebėjote Sousse viežbutį Tej Marhaba,gal su kuo kalbėjote kas jame gyveno?
2.O Medina-tai aš ir nelabai suprantu kas tai-turgus? Tai tik ir pamatyti galima prekiautojus......
3.Ar nevažiavote į ekskursiją Tunisas-Kartagina? Tam Sidi Bou Saide nebuvote?
4. Plačiau jei galite apie ekskursiją į Sacharą parašykite. Ką reikia pasiimti vykstant? Ar daug vaikščioti reikia ten tose oazėse,kuo apsiauti geriau būtų? Kaip dėl smėlio-ar fotografavote,kaip aparatai nuo smėlio neužstrigo?
5.Kaip vakarais ar reikia megztinio-vėsu būna ar ne?
6. Koks Jūsų maitinimas buvo? Kaip su staliukais,ar prie to pačio visada reikia valgyti?

7. Kiek supratau gamtos grožio įpatingo nėra.......Ar kokie kalnai matosi?

8. O tikrai vietiniai nesikabinėjo? Gal vyrų turėjote kompanijoje,tai todėl ramiau buvo.
9. Kokia pilna kaina už ekskursiją į Sacharą vienam žmogui ir kokiais pinigais mokėjote?
Na va kiek priklausiau. Ai dar dėl keturračių. Pvz. ar dviese galima važiuoti?

Oi dar prisiminiau-kokiomis savaitės dienomis organizuoja į Sacharą? Pirmadienį-antradienį-ar taip? Jūs ir savaitę atostogavote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maryte47: 10 gegužės 2015 - 15:09
Tunisas wub.gif Nuostabi šalis wub.gif Buvau prieš mėnesį. Buvome apsistoję Houda Hotel, 3 žvaigždučių bet tikrai neblogas, animatoriai superiniai.

Vykome į dviejų dienų kelionę į sahara, dauguma čia apie ją rašė tad neišsiplėsiu. Man labai patiko, sakyčiai puikiai suorganizuota Novaturo, daug labai daug pamatai per tokį trumpą laiką.

Vykome į zoo park, ir afrikietišką vakaronę (šokiai) kuri buvo tikrai puiki smile.gif

Atsakyti
[quote=maryte47,2015 05 10, 16:01]
[quote=goduke,2015 05 09, 21:51]
Laba diena mielosios mamytes ir ne tik 4u.gif Jau kvepuoju Lietuvos oru, sėkmingai vakar nusileidusi tongue.gif

Nesupyk Goduke,gal kartosiuos klausimais. Jūs Sousse atostogavote?
1.Gal pastebėjote Sousse viežbutį Tej Marhaba,gal su kuo kalbėjote kas jame gyveno?
2.O Medina-tai aš ir nelabai suprantu kas tai-turgus? Tai tik ir pamatyti galima prekiautojus......
3.Ar nevažiavote į ekskursiją Tunisas-Kartagina? Tam Sidi Bou Saide nebuvote?
4. Plačiau jei galite apie ekskursiją į Sacharą parašykite. Ką reikia pasiimti vykstant? Ar daug vaikščioti reikia ten tose oazėse,kuo apsiauti geriau būtų? Kaip dėl smėlio-ar fotografavote,kaip aparatai nuo smėlio neužstrigo?
5.Kaip vakarais ar reikia megztinio-vėsu būna ar ne?
6. Koks Jūsų maitinimas buvo? Kaip su staliukais,ar prie to pačio visada reikia valgyti?

7. Kiek supratau gamtos grožio įpatingo nėra.......Ar kokie kalnai matosi?

8. O tikrai vietiniai nesikabinėjo? Gal vyrų turėjote kompanijoje,tai todėl ramiau buvo.
9. Kokia pilna kaina už ekskursiją į Sacharą vienam žmogui ir kokiais pinigais mokėjote?
Na va kiek priklausiau. Ai dar dėl keturračių. Pvz. ar dviese galima važiuoti?

Oi dar prisiminiau-kokiomis savaitės dienomis organizuoja į Sacharą? Pirmadienį-antradienį-ar taip? Jūs ir savaitę atostogavote?
[/quote]

laba smile.gif

1. Is Marhabos vaziavo i saxara keli lietuviai. Jie turejo gerus atsiliepimus apie si viesbuti. Ir jei gerai pamenu (jei ten ji maciau) tai ir is isores man pasirode normalus mirksiukas.gif

2. medina yra Sousse senamiestis, jame yra turgus. Jis toks su tvora, siauromis gatvelemis. Taciau arba mums nepavyko kazko grazaus pamatyt, arba ten tiesiog nera ka ziuret ax.gif taciau apsilankyti tiktai verta mirksiukas.gif

3. I tunisa nevaziavau - nespejau. Taciau musu kambario kaimynai buvo. Jie buvo su 2 metuku dukryte. Liko labai patenkinti. Taciau i sias ekskursijas organizavo tik rusu kalbos gidai.

4. I saxara mums trims kainavo 350 euru (cia viskas) emiau lagamina, nes nezinojau ko reikia. tad prisikroviau ir siltu rubu ir persirengti ir vaiko zaislu ir t.t.. taciau reikejo tik maudymuko bei persirengti kitai dienai mirksiukas.gif (bet ne ant peciu nešti, pasiimkite kas jums atrodo reikalinga) as asmeniskai vilkausi ilgas kelnias, nes nenorejau trintis i tuos kupranugarius, be to jie duoda tokius chalatus (bent jau mano tai smirdejo prakaitu) taciau is paziuros jie svarus. visa kelione prabuvau su basutemis per pirsta, nei smelio nei kitaip kokiu neskalndumu neturejau mirksiukas.gif
vaika aprengiau sortais, viras taip pat. visi buvom su basutem. fotkinomes telefonais, jokio smelio neprilindo mirksiukas.gif ten saxara miestelio teritorijoje, tad tikrai nebuvo kas baisaus. Saxaros viesbutyje buvo baseinas, baras, hamamas, kaljanas, mini parduotuve.
Saxaroje veza szipais i kalnus. Buvo labai karsta. Mciau moterys nusieme maikutes ir liko tik su maudymoko virsum bei sortais.

5. Mes buvome geguzes 1-8 dienomis. Tai vakarais buvo vesoka. As uzsimesdavau dzinsini svarkeli o vaikui uztekdavo treninginio virsaus prie sortu.

6. Pas mane buvo viskas iskaiciuota. Tikrai valgem kur norejom, kada norejom ir kiek norejom. Jokiu staliuku ar taisykliu, bent jau mano viesbuty, nebuvo.

7. I kalnus nuveza jei vaziuosite i saxara. Sosse kalnu nera. Visur lygumos. siuksliu daug, bet man tai netrukdo blush2.gif architekturos mazai, gamta groziu nepasizymi

8.Vietiniai ikiriai siulo savo prekes, bet pasakai no mersy, ir nueina nepatenkinti. as visur vaiksciojau su vyru ir vaiku, tikrai neturejau jokiu nesusipratimu

9. i Saxara pirkau is novaturo, todel mokejau eurais. bet galima ir dinarais. Visiems kainavo 350 euru. Vaikui biski maziau, taciau nedidelis skirtumas. Neatsimenu kiek vienam ax.gif
Keturaciais vaziuoja kiekvienas atskirai, bet tevai su vaikais gali ir ant vieno.

Mes buvome savaite ir i saxara veze antradieni.

Atsakyti
QUOTE(auksaplauke1985 @ 2015 05 10, 08:17)
Labas quote=goduke,  labai laukiau, kol sugrisit ir papasakosit kaip sekesi biggrin.gif

Mane daugiau domina pats viesbutis ir jo tvarka.Kiek uztruko kelione nuo oro uosto iki viesbucio? Ar ilgai reikejo laukti kambariu? Suprantu, kad buvo ne pats sezonas, tai turbut ir dauguma baru nedirbo..? Mano mergyte isranki maistui, kaip tik is sio viesbucio tikejausi maisto gausos, isivaizdavau, kad bus nemazai ir europietisko maisto, pilna pasirinkimu ir pan.. Aisku liepos menesi bus daugybe turistu, gali tekti pasistumdyti eilese..tikiuosi kad nebus problemu su maistu  g.gif  Na o kaip jums patiko sistema su priskiriamu staliuku? Man ne itin patinka mintis eiti valgyti visada tuo paciu metu..Ar yra galimybe kazko uzkasti, jei tarkimis kokios ekskursijos gristi velokai vakare? ar pvz velai vakare uzsimanai koki vaisiu suvalgyti? Supratau, kad kambari gavot ne toki, kaip parodyta nuotraukose.. bandet prasyti, kad pakeistu i geresni? .. gal visgi verta deti i pasus pinigeliu, kad geresnis butu,..? Kaip del papludimio raksluosciu? vezetes savus ? kokia ten sistema? Apskritai, gal kazka verta zinoti?

Del wi-fi tai nusivyliau, tikejausi, kad bent prie registraturos bus nemokamas.. ar kazka ne taip supratau?

Aciu, uz info apie Ramadana, jei trunka 30 dienu, tai turetumem speti pamatyti kaip jie svencia jo pabaiga  bigsmile.gif  tikiuosi, kad tuo metu viesbutyje teikiamos paslaugos nesuprastes  unsure.gif

Del ekskursiju - as irgi buvau planavusi i al kantoune ir Medina, bet supratau, kad ne itin verta..? aisku, dar neaisku, kaip bus su temperatura, ar ne per karsta, bet norisi kazka pamatyti. rolleyes.gif Kiek mokejot uz pasivazinejima keturaciais?


Na man labai gaila tai jums sakyti, bet zinokite man viesbutis tiktai nepatiko blush2.gif
Iki viesbucio vaziavome apie pusvalandi. Viskas labai operatyviai. Kambariu ilgai nelaukeme, nes atvykome tik trys seimos. Eurus keiciausi viesbutyje. Keiciausiai po 50 euru. tik kaip i saxara vaziavau isikeiciau daugiau.
Kambariai visi vienodi, neverta kisti be reikalo jiems tu pinigu. As nesakau, kad mums dave prasta, tiesiog ju lygis toks - tu visu kambariu. Na as gal tikejausi geresnio, todel buvau nusivylusi. Su vaiku - vietos permazai. Lovos sustumiamos. Vaikui pristatyta tokia sulankstoma su minkstu ciuziniu. Kelis kartus vaikas buvo iskrites is lovos.
Saldytuvo kambary nera. TV rode labai prastai. Multiku kanalo nera nustatyto ( o tai mums labai svarbu )
Tvarko kiekviena diena. Sutvarko tvarkingai. Palikdavau po dinara anat lovos kampo. Tai buvo pamerke geliu.

VF mokamas (1 diena 5 dinarai t.y 2,5 euro) taciau mums pavyko pasijungti kavineje mieste. O viesbuty - ne.

Valgyti yra ka pasirinkti (nors ir neraibsta akys) taciau nuolat kartojosi tas pats per ta pati. Bent jau mano vaikas valge pica, bulves free, kuskuso kose su darzovemis, troskinta mesyte.

pusryciai nuolat blynai ir kiusiniai (kepri, virti, plakti)

va ko negailejo ir tikrai buvo daug tai deserto (pyragaisciai, sausainiai, ledai, sokaladas ir t.t.)

jokiu staliuku neuzsakinejom, sedom kur norejom, valgem kiek norejom ir kada norejom. Yra balkonas, galima valgymo metu rukyti.

eiliu prie maisto reikejo laukti. Ypac prie picos ir kepamu blynu. Gerimai visi praskiesti, man asmeniskai labiausiai patiko fanta ir rozinis vynas.

po pietu iki vakarienes lauke kepami blynai ir spurgos. Bet eile susidaro nemenka ir buna kad nebeuztenka.

As rankluoscius veziausi savo, tad nete nesidomejau ar ka dalino viesbutis ax.gif

I medina ir el kantauni verta nueiti ir pasiziureti patiems. sunku ka papasakoti, nes nezinau ar as ko nepraziopsojau mirksiukas.gif

na gal biski smulkiau rytoj, nes jau noriu miego ir praleidineju raides blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
jei turite fb, parasykiete, pakviesiu i draugus. Esu idejus ten foto ir per zinutes galesiu pasrasyti daugiau jei kas domina mirksiukas.gif gal bus greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2015 05 10, 22:33)
jei turite fb, parasykiete, pakviesiu i draugus. Esu idejus ten foto ir per zinutes galesiu pasrasyti daugiau jei kas domina  mirksiukas.gif gal bus greiciau  mirksiukas.gif



Aš esu facebooke Marijona Ivanauskiene (Alytus).
Labai norėčiau pamatyti foto. Ten galėtum pasirašyti.
Ačiū,labai už išsamiai atsakytus klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maryte47: 10 gegužės 2015 - 22:45