Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas

QUOTE(goduke @ 2015 05 11, 00:02)
4. I saxara mums trims kainavo 350 euru (cia viskas)
Mes buvome savaite ir i saxara veze antradieni.

Norėčiau paklausti, ar į šią kainą įeina pasijodinėjimas kupranugariu? Jei taip, tai kaip vaikučiui sekėsi joti? Ar nebijojo? O ką žmonės veikia, kurie atsisako jodinėti?
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 11, 10:44)
Norėčiau paklausti, ar į šią kainą įeina pasijodinėjimas kupranugariu? Jei taip, tai kaip vaikučiui sekėsi joti? Ar nebijojo? O ką žmonės veikia, kurie atsisako jodinėti?
Ačiū. 4u.gif



Sveiki, kas ar vykot kas į ekskusiją Kartagina arba Tunisą?kaip ten?
Atsakyti
o kokia vandens temperatura?
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2015 05 10, 23:18)


Sveika,

Kai pagalvoji - viesbutis tikrai gana brangus, todel ir tikiesi kazko geriau. Nors mane ispejo, kad nesitikeciau, kad bus taip, kaip Turkijoje. Gerai, kad pasaket, zinosim ko tiketis ir nebus soko lotuliukas.gif Na o del lovos vaikui - tikiuosi kazka sugalvosim.. mes turim karcia patirti su lova vaikui - praeitais metais musiske miegodama griuvo ir pataike i naktinio stalelio kampa.. teko ligonineje lankytis... reiks atidziau pasiziureti, kad saugu butu.. bent paveiksliuke tai maciau buvo normalaus dydzio, kazkokios orandzines spalvos, tai maniau geros bus.. verysad.gif

isbandysiu rozini vyna bigsmile.gif Gal kazkas is kokteiliu patiko?

Is pasakojimo supratau, kad visumoje kelione patiko.. , tik itariu antra karta negriztumet biggrin.gif Jei kazka atsiminsit, pasidalinkit ax.gif

Aciu uz visus atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 11, 09:14)
Norėčiau paklausti, ar į šią kainą įeina pasijodinėjimas kupranugariu? Jei taip, tai kaip vaikučiui sekėsi joti? Ar nebijojo? O ką žmonės veikia, kurie atsisako jodinėti?
Ačiū. 4u.gif

si kaina jau viskas iskaiciuota (pietus, vaziavimas autobusu, dzipais ir jodinejimas kupranugariais) kadangi mano vaikas sedo ant vieno kupranugario su vyru, tai 20 euru grazino. Taciau sodina ir vienus vaikus, kurie nebijo.
tie kas nejojo kupranugariais, tie galejo joti karietelemis pakinkytomis arkliukais. Maciau merginos jojo zirgais raitos, bet tai jau uz papildoma kaina.
ten saxaroj apspinta vietiniai labai, mano vaikui ikiso i rankas dykumos lapiuka, teko fotkintis ir susimoketi 5 dinarus.

kupranugariu vedliui daviau 10 dinaru, bet gide sake kad uztenka ir 2.
Papildyta:
QUOTE(auksaplauke1985 @ 2015 05 11, 20:15)
Sveika,

Kai pagalvoji - viesbutis tikrai gana brangus, todel ir tikiesi kazko geriau. Nors mane ispejo, kad nesitikeciau, kad bus taip, kaip Turkijoje.  Gerai, kad pasaket, zinosim ko tiketis ir nebus soko  lotuliukas.gif Na o del lovos vaikui - tikiuosi kazka sugalvosim.. mes turim karcia patirti su lova vaikui - praeitais metais musiske miegodama griuvo ir pataike i naktinio stalelio kampa.. teko ligonineje lankytis... reiks atidziau pasiziureti, kad saugu butu..   bent paveiksliuke tai maciau buvo normalaus dydzio, kazkokios orandzines spalvos, tai maniau geros bus..  verysad.gif

isbandysiu rozini vyna bigsmile.gif  Gal kazkas is kokteiliu patiko?

Is pasakojimo supratau, kad visumoje kelione patiko.. , tik itariu antra karta negriztumet  biggrin.gif  Jei kazka atsiminsit, pasidalinkit  ax.gif

Aciu uz visus atsakymus  smile.gif

Na zinote kiek zmoniu tiek nuomoniu, as tikrai maciau zymiai geresniu variantu, net tokiose atsilikusiose salyse kaip nepalas, tai cia gal nesitikejau ax.gif bet baisu tikrai nera, kai pripratau tai is vis viskas buvo ok tongue.gif man kelionese labai patinka ir nesigadinu sau nuotaikos del kambario ar sugedusio tv tongue.gif
taip paveiksliuke ten kambarys yra namuku, galbut jus ji gaustite, tai manu, kad jie geresni nei kambariai pagrindiniame pastate. Matote mes vaziavome nes sezonu, tai namukuose maciau kad nieko neapgyvendino
vyno daug negeriau, nes nezinau ar sutapimas ar nuo saules, skaudedavo galva. Bet is visu rusiu man patiko rozinis bigsmile.gif kokteilius daro prie baro viduje, paprasiau alkoholinio kokteilio ir jie ten suplaka mirksiukas.gif taciau kokteiliu nedaro baseino baras ax.gif
Vaiku diskoteka kiekviena vakara thumbup.gif mano vaikui labai patiko. Diskoteka veda mazutis zmogutis (liliputas) tai vaikai labai ji seka bigsmile.gif
viesbutyje yra fotografas, masazai (bet kai domejausi kainomis, tai man pasirode perbrangus), parduotuvyte, sporto salyte. Prie baisenu nuolat vyksta animacija, 16 val prie juros kviecia zaisti tinkilini. Na pramogu tikrai galima pasirinkti, tai cia ne sezonu, tai kaip vaziuosite jus, manau bus dar daugiau mirksiukas.gif maciau kaljano kampa, bet neveike ax.gif
kai isvaziuojam i ekskursijas ir negriztame pietu, pasirodo kad sis viesbutis neideda laukneseliu doh.gif
viesbutis uzdaras, stebimas kiekvienas kas iseina ir kas ateina. Mano vyrui nurtuko apyranke, tai grizus is miesto sustabde liepe parodyti apyranke blink.gif
siaip tikrai viskas liuks, saule, oras, baseinu kalniukai, atsipalaidavimas nuo darbu ir geros emocijos, linkiu ir jums viso to 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 11 gegužės 2015 - 21:56
QUOTE(goduke @ 2015 05 11, 23:52)

viesbutis uzdaras, stebimas kiekvienas kas iseina ir kas ateina. Mano vyrui nurtuko apyranke, tai grizus is miesto sustabde liepe parodyti apyranke  blink.gif

Dėkui už komentarus. 4u.gif Labai sudomino, kaip baigėsi su apyranke? Gal jis nebuvo pametęs, gal nutrūkusią turėjo? Nes visą laiką perspėja, kad baudos dėl pamestos apyrankės laukia? ax.gif
Atsakyti
Skaitau viską-"deduosi" į galvą.....Jau reikia po truputį žiurėtis ką reiks į lagaminą krautis.......Neįsivaizduoju ką ant galvos pasiimti ,kad vėjas nenupūstų.........
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 12, 07:41)
Dėkui už komentarus.  4u.gif Labai sudomino, kaip baigėsi su apyranke? Gal jis nebuvo pametęs, gal nutrūkusią turėjo? Nes visą laiką perspėja, kad baudos dėl pamestos apyrankės laukia?  ax.gif

jo suplysusia apyranke nesiausi rankineje, tai parodziau apsauginiui mirksiukas.gif
Taciau ir veliau turejo problemu, kai vienas nueidavo prie baro, neduodavo alaus lotuliukas.gif siusdavo mane doh.gif
bet siaip dideliu nesklandumu nebuvo, beveik visa savaite ir pravaiksciojo be tos apyrankes mirksiukas.gif
tiesa, kai nutrauke, nuejome i registratura pakeisti, tai sake, kad rytoj, rytoj nuejome, vel sake, kad rytoj. tai jau ir nebeejome tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(maryte47 @ 2015 05 12, 14:57)
Skaitau viską-"deduosi" į galvą.....Jau reikia po truputį žiurėtis ką reiks į lagaminą krautis.......Neįsivaizduoju ką ant galvos pasiimti ,kad vėjas nenupūstų.........

As visa savaite pravaiksciojau be jokios kepures, tik prie baseino buvau uzsirisusi skarele ir tai daugiau ne del saules o, kad kirpciukus pasikelciau blush2.gif
o saxaroje visiems uzrisa vienodas skareles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2015 05 12, 21:03)
tiesa,  kai nutrauke, nuejome i registratura pakeisti, tai sake, kad rytoj, rytoj nuejome, vel sake, kad rytoj. tai jau ir nebeejome  tongue.gif

biggrin.gif Mes, kai buvome Egipte, vieniems lietuviams tokia pati situacija buvo, tai dar grasino, kad baudą reikės mokėti, bet kadangi parodė nutrūkusią, tai nusiramino, bet naujos taip ir neužsegė, nors irgi vos ne kasdien eidavo prašyti, bet... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 12, 20:45)
biggrin.gif Mes, kai buvome Egipte, vieniems lietuviams tokia pati situacija buvo, tai dar grasino, kad baudą reikės mokėti, bet kadangi parodė nutrūkusią, tai nusiramino, bet naujos taip ir neužsegė, nors irgi vos ne kasdien eidavo prašyti, bet...  ax.gif


Turkijoje man is karto pakeite apyrankę, kai pamečiau uzsegimą.
O dabar Tunise vos išsireikalavom kad apyrankes duotų. Jau 18 val buvo, o apyrankių neduoda nors pasiusk, tipo nieko nesupranta, nieko nežino ir tik kai apsisukome eiti paklausė kur einam, tai atsakėm kad skambinti iš karto ištraukė apyrankes ir jau koks meilumas ir šleikštus padlyziškumas. Suprato kad perlenkė lazdą. Sugadina nuotaiką tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2015 05 12, 23:46)
Turkijoje man is karto pakeite apyrankę, kai pamečiau uzsegimą.
O dabar Tunise vos išsireikalavom kad apyrankes duotų. Jau 18 val buvo, o apyrankių neduoda nors pasiusk, tipo nieko nesupranta, nieko nežino ir tik kai apsisukome eiti paklausė kur einam, tai atsakėm kad skambinti iš karto ištraukė apyrankes ir jau koks meilumas ir šleikštus padlyziškumas. Suprato kad perlenkė lazdą. Sugadina nuotaiką tokie dalykai.

Tikrai labai nemalonu, kai tokie dalykai nutinka tik atvažiavus į viešbutį. Matyt, pinigėlių papildomų tikėjosi gauti. ax.gif Tai be apyrankės nei valgyti, nei gerti turbūt nelabai galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2015 05 13, 07:20)
Tikrai labai nemalonu, kai tokie dalykai nutinka tik atvažiavus į viešbutį. Matyt, pinigėlių papildomų tikėjosi gauti.  ax.gif Tai be apyrankės nei valgyti, nei gerti turbūt nelabai galima? g.gif


Valgyti davė, parodžius kambario kortelę, o gerti tik per pietus vandens butelį davė. O bare perspėjo kad bus mokama. Tai mes ir nulėkėme apyrankių ax.gif
Atsakyti