Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (55 tema)

QUOTE(tipitapu @ 2015 07 28, 20:37)

Papildyta:
Gal kas gali parasyti i az  kada kiek  mazdaug ir kam reikia duot ?

Ir man aktualu
Atsakyti
Joliuke kada tau operacija ?
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2015 07 28, 09:33)
klausimas toms, kurios turi dirbtini klimaksa, ar naudojat kanors nuo karscio bangu  blush2.gif seimos gyd. tai nakvisa patare  g.gif


As nieko nevartojau, nes tu bangu kaip ir nebuvo.
QUOTE(tipitapu @ 2015 07 28, 17:39)
Gal kas gali patarti gera mamologa-onkologa NVI ?
Ir kas ten per komisija ?

Mane operavo Ostapenko. Tik ji ir rekomenduoju visoms. Patirtis tik teigiama. Nekele jis musu 5-6 val ryto perrisimams, viskas vyko apie 7 val. Ateina jis sestadieniais pas savo ligones. Malonus, kalba daug. Bet visada atsako i visus klausimus.
Beje, milaaaa, jis mane laike 2 savaites ligonineje:tiek kiek reikejo pagal indikacijas.
Ir dar jis drenus neisima po 3-4 dienu po operacijos, kaip daro kiti chirurgai. Kalbu TIK is savo ASMENINES patirties smile.gif
P.s. Apie Bruza girdejau TIK teigiamus atsiliepimus. Bet pati pasirinkau Ostapenko, nors Luksyte ikyriai liepe operuotis pas Bruza.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 28 liepos 2015 - 21:40
QUOTE(romantikė @ 2015 07 28, 22:38)
Beje, milaaaa, jis mane laike 2 savaites ligonineje:tiek kiek reikejo pagal indikacijas.


? nesupratau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2015 07 28, 06:59)
Angele viskas bus gerai  4u.gif Nerimas, oi nežinau, man rods pastovus palydovas, tik kažkaip išmoksti su tuo tvarkytis.
QUOTE(ingriga @ 2015 07 28, 09:44)
Cia pagal poreikius  mirksiukas.gif
Angele  4u.gif

Ačiū už palaikymą. Jau viskas gerai ir tai svarbiausia. Ištikrųjų, tai šį kart vakai kaime atostogavo, kai sukarščiavo. Grįžo kai jau temperatūros buvo, o kiek ten trunka nukritus rodikliams ir į plaučius. Panikai, kad istorija kartojasi neketinom, vienodai nebūna.

grizete, sklandaus pooperacinio laikotarpio. Ir kuo palankesnio histologinio.

Kitoms stiprybės laukime ir gydyme 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 28 liepos 2015 - 21:52
QUOTE(tipitapu @ 2015 07 28, 21:19)
Joliuke kada tau operacija ?

Guluos jau pirmadieni. Operuos greičiausiai antradieni
Atsakyti
gizete, sklandaus gijimo mirksiukas.gif
tipitapu, aš nelaukčiau ką paskirs, sakyčiau ko noriu blush2.gif
Angele, kad visi virusai pro šalį praeitų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Kaip nuotaikos ir savijautos šiandien?
ar kas nors girdėjote ką apie Alfredą Kilių.. Berods jis mane operuos
Atsakyti
QUOTE(grizete @ 2015 07 28, 19:01)
Sveikos, gaudama puikią vakarienę (ringeris +  antibai), rašau Jums. Operacija truko apie 4val, pjūvis  vertikaliai pilvo. Skaudėt skauda, bet duoda visokių narkotikų, tai nesiskundžiu  ax.gif

Stiprėk! 😘
Papildyta:
QUOTE(Joliuke @ 2015 07 29, 08:04)
Labas rytas. Kaip nuotaikos ir savijautos šiandien?
ar kas nors girdėjote ką apie Alfredą Kilių.. Berods jis mane operuos

O jis ar ne proktologas?
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2015 07 28, 21:47)
? nesupratau... g.gif

Sumaišė. 😀
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2015 07 29, 09:50)

O jis ar ne proktologas?


Nežinau. Ant durų užrašyta onko chirurgas. Kažkaip neturejau jokios pasirinkimo galimybes. Gydytojas susiskambino ir nusiunte apžiūrai pas jį.
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2015 07 29, 08:04)
Labas rytas. Kaip nuotaikos ir savijautos šiandien?
ar kas nors girdėjote ką apie Alfredą Kilių.. Berods jis mane operuos

Jis dirba abdominalines chirurgijos skyriuje, mano tevus operavo kitas gydytojas, bet kiek girdejau, kiti zmones juo labai patenkinti ir atrodo labai malonus.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2015 07 28, 21:38)
As nieko nevartojau, nes tu bangu kaip ir nebuvo.

Mane operavo Ostapenko. Tik ji ir rekomenduoju visoms. Patirtis tik teigiama. Nekele jis musu 5-6 val ryto perrisimams, viskas vyko apie 7 val. Ateina jis sestadieniais pas savo ligones. Malonus, kalba daug. Bet visada atsako i visus klausimus.
Beje, milaaaa, jis mane laike 2 savaites ligonineje:tiek kiek reikejo pagal indikacijas.
Ir dar jis drenus neisima po 3-4 dienu po operacijos, kaip daro kiti chirurgai. Kalbu TIK is savo ASMENINES patirties smile.gif
P.s. Apie Bruza girdejau TIK teigiamus atsiliepimus. Bet pati pasirinkau Ostapenko, nors Luksyte ikyriai liepe operuotis pas Bruza.

As irgi rasau is savo ir savo mamos patirties. Prie mamos buvo viena moteris israsyta anksciausia ryta butent Ostapenko. Ta moteris susinervinusi su daiktais sedejo kolidoriuj ir lauke, kol atvaziuos artimieji paimt.

Kadangi mamos daktare iseidinejo atostogu, tai mes su ja buvome sutare, kad israso anskciau ir vienam perrisimui atvaziuojam, juolab, kad reikejo dar vaziuoti ir del svitinimo tartis. Tad is ryto sutare su Ostapenko, kad mama perris, o ant pietu eisim pas radiologe. Buvom gerokai pries 7 ir Ostapenko jau buvo isejes operuoti. Sulaukem, kol grizo, bet nerado mums laiko, nes skubejo i antra operacija. Perriso Bruzas, kai paaiskinom savo situacija.

Ostapenko turedavo po 2, o kartais po 3 operacijas per diena, tad jis tuos perrisimus tikrai darydavo labai anskti. Gal dabar situacija pasikeite. O pats daktaras tikrai geras. Nera vieno gero daktaro visiems. Tad nesiruosiu toliau gincytis. Dar daug kas priklauso nuo paciento bukles ir duodamu pinigu kiekio.
Atsakyti