Įkraunama...
Įkraunama...

E. Pliaterytės mokykla

Ir kokie mamų įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2016 03 19, 16:49)
Ir kokie mamų įspūdžiai?


Man kazkaip paliko nebloga ispudi, kazkaip kai buvau nusiteikus blogiausiam tai man visai ir pati mokykla pasirode ir mokytojos normalios, gal net Laužikienė Danutė labiau patiko nei Razmytė Jurga. Labai faina mokyklos pavaduotoja. O jum kaip?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2016 03 19, 19:13)
Man kazkaip paliko nebloga ispudi, kazkaip kai buvau nusiteikus blogiausiam tai man visai ir pati mokykla pasirode ir mokytojos normalios, gal net Laužikienė Danutė labiau patiko nei Razmytė Jurga.  Labai faina mokyklos pavaduotoja. O jum kaip?


Man taipogi Laužikienė patiko labiau už Razmytę. Ji man pasirodė šiltesnė, motiniškesnė. Bet šiaip jaučiasi tarybiniai laikai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 19 kovo 2016 - 20:23
QUOTE(Agrefa @ 2016 03 19, 22:12)
Man taipogi Laužikienė patiko labiau už Razmytę. Ji man pasirodė šiltesnė, motiniškesnė. Bet šiaip  jaučiasi tarybiniai laikai  blush2.gif



Na va gal kartu pateksim i Lauzikienes klase smile.gif
Atsakyti
[quote=Agrefa,2016 03 19, 21:12]
Man taipogi Laužikienė patiko labiau už Razmytę. Ji man pasirodė šiltesnė, motiniškesnė. Bet šiaip jaučiasi tarybiniai laikai blush2.gif
[/quote


Dėl pavaduotojos pritariu, tikrai šauni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gulbes: 19 kovo 2016 - 20:32
QUOTE(SaDa @ 2016 03 19, 20:27)
Na va gal kartu pateksim i Lauzikienes klase smile.gif

Mes prašyme esam nurodę Razmytę unsure.gif .

Gal dar kažkas parašys atsiliepimus apie pamokėles-baisiai įdomu.

Ir gal kažkuri iš ankstesnių mamų parašys, kurią mokytoją -Laužikienę ar Razmytę -ramesniam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2016 03 19, 21:12)
Man taipogi Laužikienė patiko labiau už Razmytę. Ji man pasirodė šiltesnė, motiniškesnė. Bet šiaip  jaučiasi tarybiniai laikai  blush2.gif

Oj, kaip prtariu del tarybiniu laiku drinks_cheers.gif
Labai norejau leisti sia mokykla,bet kai nuejau,pamaciau, pasirode man truputi viskas kitaip, tai dabar nebezinau ka ir bedaryti,nes kitur niekur nerasiau savo vaiko :/
Man nepatiko ypac Razmyte, i vaikus nelabai kreipe demesi, mazai sypsojosi, per daug girezta gal...
Nepatiko muzikos pamokoje dar vis 'nemirstanciu' du gaideliai daina doh.gif na gal kazka galima buvo kazka siuolaikiskesnio? Vaikai auga, kartos keiciasi, vaikai greiciau mokinasi,tobuleja, na kam tie du gaideliai igryse iki gyvo kaulo?

Uzsukom su vaiku i tualeta,tai labai nustebau,kad dar yra islyke tualetuose 'skyles' doh.gif Na nejaugi negalima vaikams unitazu pastyti?

Koridoriuose skersevjai,salta pasirode labai..

Is isores mokykla grazi, o viduje visvien tarybiniais laikais kvepia..

Nezinau ka ir bedaryti..
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2016 03 29, 12:53)
Oj, kaip prtariu del tarybiniu laiku  drinks_cheers.gif
Labai norejau leisti sia mokykla,bet kai nuejau,pamaciau, pasirode man truputi viskas kitaip, tai dabar nebezinau ka ir bedaryti,nes kitur niekur nerasiau savo vaiko :/
Man nepatiko ypac Razmyte, i vaikus nelabai kreipe demesi, mazai sypsojosi, per daug girezta gal...
Nepatiko muzikos pamokoje dar vis 'nemirstanciu' du gaideliai daina  doh.gif  na gal kazka galima buvo kazka  siuolaikiskesnio? Vaikai auga, kartos keiciasi, vaikai greiciau mokinasi,tobuleja, na kam tie du gaideliai igryse iki gyvo kaulo?

Uzsukom su vaiku i tualeta,tai labai nustebau,kad dar yra islyke tualetuose 'skyles'  doh.gif  Na nejaugi negalima vaikams unitazu pastyti?

Koridoriuose skersevjai,salta pasirode labai..

Is isores mokykla grazi, o viduje visvien tarybiniais laikais kvepia..

Nezinau ka ir bedaryti..


del skyliu ir man buvo keista, bet gerai pagalvojus kad higieniskiau yra skyles, nei visi uzpakalius deda ant to pacio klozeto.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2016 03 29, 10:53)
Oj, kaip prtariu del tarybiniu laiku  drinks_cheers.gif
Labai norejau leisti sia mokykla,bet kai nuejau,pamaciau, pasirode man truputi viskas kitaip, tai dabar nebezinau ka ir bedaryti,nes kitur niekur nerasiau savo vaiko :/
Man nepatiko ypac Razmyte, i vaikus nelabai kreipe demesi, mazai sypsojosi, per daug girezta gal...
Nepatiko muzikos pamokoje dar vis 'nemirstanciu' du gaideliai daina  doh.gif  na gal kazka galima buvo kazka  siuolaikiskesnio? Vaikai auga, kartos keiciasi, vaikai greiciau mokinasi,tobuleja, na kam tie du gaideliai igryse iki gyvo kaulo?

Uzsukom su vaiku i tualeta,tai labai nustebau,kad dar yra islyke tualetuose 'skyles'  doh.gif  Na nejaugi negalima vaikams unitazu pastyti?

Koridoriuose skersevjai,salta pasirode labai..

Is isores mokykla grazi, o viduje visvien tarybiniais laikais kvepia..

Nezinau ka ir bedaryti..

Labai gerai kažkuri mama pasakė, kai laukėm koridoriuje pamokėlių-"nereikia klausti, kur tualetas;kvapas nuves biggrin.gif ). Tikra tiesa.
Man irgi stovi akyse tarybinis stiliukas, nesuremontuotas vidus, ištrupėję linoleumai. Razmytė ir man pasirodė labai šalta ir griežta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 29 kovo 2016 - 11:18
QUOTE(SaDa @ 2016 03 29, 11:59)
del skyliu ir man buvo keista, bet gerai pagalvojus kad higieniskiau yra skyles, nei visi uzpakalius deda ant to pacio klozeto.

Bet kad pasisiojus ir nuleidus vandeni, tai vanduo net nenuplauna, o pilasi tiesiai i skyle,tai ir kvapas juk slapimo laikosi. Na mergaites ok, pritups, o bernai mano pvz net nemate gyvenime tokio tualeto. O jau apie 'dideli reikala' net kalbos nera,juk nepadarys ne,kentes biggrin.gif

Jauciu neleisiu as savo vaiko i sia mokykla (pakako savo susidariuosio ispudzio, o kai paskaiciau atsiliepimus apie busimas pirmoku mokytojas,tai jau 100% nusprendziau nebeilsti),kad ir kaip gaila butu,visgi vieta grazi,vaikas net ir su dviraciu gali atlekti iki mokyklos dviraciu taku ir bureliai nemokami, bet visi kiti dalykai ypac mokytojai man yra svarbesni ir siuo metu man nepriimtini. Man vaiko savo gaila,kadangi jis ypac jautrus,be galo kuribingas ir meniskos sielos, o ji ten 'nutupdys' ant zemes ir vaikui noras mokytis, suzinoti, kurit dings unsure.gif

Beje, girdejau is savo kaimynes apie prailgintas grupes,tai irgi labai nuvyle,kad neva susirenka gana ivairaus amziaus vaikai, niekas nedaro jokiu pamoku, ten tik lakstymas,rekavimas, mustynes, zaidimai, viena mokytoja tik pasilieka,kuri su vaikais nesusitvarko. Vaikai grizta pervarge..

Papildyta:
Zinot,tiek to tie tulikai, tiek to aplinka, skersvejai ir pan, svarbiausia mokytojai,kurie dirbs keleta metu su musu vaikais, jie yra SVARBIAUSI, bet kad rinktis nera is ko doh.gif
Kaip kad sako reikes rinktis is blogiausiu geresne, nu tai sorry..

Bet galvoju ar ne per velu kazkur kitur rasyti vaika? o ir vel kazkokiu budu reikia susipazinti su busimomis mokytojomis.. nzn.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2016 03 29, 11:16)
Bet kad pasisiojus ir nuleidus vandeni, tai vanduo net nenuplauna, o pilasi tiesiai i skyle,tai ir kvapas juk slapimo laikosi. Na mergaites ok, pritups, o bernai mano pvz net nemate gyvenime tokio tualeto. O jau apie 'dideli reikala' net kalbos nera,juk nepadarys ne,kentes  biggrin.gif

Jauciu neleisiu as savo vaiko i sia mokykla (pakako savo susidariuosio ispudzio, o kai paskaiciau atsiliepimus apie busimas pirmoku mokytojas,tai jau 100% nusprendziau nebeilsti),kad ir kaip gaila butu,visgi vieta grazi,vaikas net ir su dviraciu gali atlekti iki mokyklos dviraciu taku ir bureliai nemokami, bet visi kiti dalykai ypac mokytojai man yra svarbesni ir siuo metu man nepriimtini. Man vaiko savo gaila,kadangi jis ypac jautrus,be galo kuribingas ir meniskos sielos, o ji ten 'nutupdys' ant zemes ir vaikui noras mokytis, suzinoti, kurit dings  unsure.gif

Beje, girdejau is savo kaimynes apie prailgintas grupes,tai irgi labai nuvyle,kad neva susirenka gana ivairaus amziaus vaikai, niekas nedaro jokiu pamoku, ten tik lakstymas,rekavimas, mustynes, zaidimai, viena mokytoja tik pasilieka,kuri su vaikais nesusitvarko. Vaikai grizta pervarge..

Papildyta:
Zinot,tiek to tie tulikai, tiek to aplinka, skersvejai ir pan, svarbiausia mokytojai,kurie dirbs keleta metu su musu vaikais, jie yra SVARBIAUSI, bet kad rinktis nera is ko  doh.gif
Kaip kad sako reikes rinktis is blogiausiu geresne, nu tai sorry..

Bet galvoju ar ne per velu kazkur kitur rasyti vaika? o ir vel kazkokiu budu reikia susipazinti su busimomis mokytojomis.. nzn..  verysad.gif

Tikrai ne per vėlu. Tik tiek, kad į tas mokyklas, kurios yra einamos, prašymų daug paduota ir žiūrės į juos eiliškumo tvarka O šiaip dar visur priima.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2016 03 29, 13:20)
Tikrai ne per vėlu. Tik tiek, kad į tas mokyklas, kurios yra einamos, prašymų daug paduota ir žiūrės į juos eiliškumo tvarka O šiaip dar visur priima.


prasymus priima, bet kaip man pasake Masioto mokykloj, kad sansu pakliuti beveik nera,nes pilna jau norinciu. As norejau nesti prasyma pries 2 savaites.
Atsakyti