Įkraunama...
Įkraunama...

E. Pliaterytės mokykla

O gal galit inicialus tos pradinių klasių auklėtojos parašyti, arba pavardę į az.Man aktualu.
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2009 02 26, 08:29)
4u.gif oi,kaip tu klysti...

Kiek pamenu, tai apie 0,5 mokytojų į Pliaterytę iš Mašioto atėjo, prisimenu ir mums pradinukams pavaduodavo kai kurios, tai nebūdavo labai žiauriai kas nors. Na kokios 3-4 tikrai neblogos buvo, tik va nežinau kur jos dabar dirba. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2009 02 26, 20:28)
Kiek pamenu, tai apie 0,5 mokytojų į Pliaterytę iš Mašioto atėjo, prisimenu ir mums pradinukams pavaduodavo kai kurios, tai nebūdavo labai žiauriai kas nors. Na kokios 3-4 tikrai neblogos buvo, tik va nežinau kur jos dabar dirba. 4u.gif

4u.gif prisimink mokytoja,kuri tau pavaduojant budavo nesimpatiskiausia ir pas ja drebedavot...baisu,kai dauzoma liniuote per mazus pirstukus...jei butu mano vaikui,butu visa mokykla skambejus del tokio jos poelgio.As savanaude?Galbut,bet sazine raminu,kad suzinojau per velai... g.gif
Atsakyti
Mano dukra šiais metais baigia P. Mašioto pradinę mokyklą. Ji labai užsidegusi stoti į Jėzuitų gimnaziją, o E. Pliaterytės mokyklą pasirinkom kaip atsarginį variantą. Mano nuomone, ir kiek pasiklausinėjau pastarąją mokyklą lankančių vaikų, tai - normali mokykla, kurioje galima mokytis ir pasiekti gerų rezultatų be didelio streso ir kareivinių muštro. Be to, E. Pliaterytės mokyklos gegrafinė padėtis mums labai palanki - manau, kad svarbu, jog vaikas savarankiškai galėtų nuvyki į mokyklą pakankamai greitai ir saugiai.
Atsakyti
QUOTE(mrs x @ 2008 09 20, 21:48)
as mokausi sioj mokykloj tikraj sauni mokkla, tuioletaj sutvarkyti, viskas pujku, o del konfliktu tj nesikisi is negauni...... dazniausiai knfliktuoja visokie bukaprociai, normalus nesikis..... o  mokymo lygis tikraj geras, reikia tik mokytis, o nelaukti kol mokytoja zinias sukis per sikna.... Daug vaiku is sios mokyklos patenka i zirmunu gimnazija ir liceju( negalbu apie tuos kurie suda mala per pamokas)


Na,pagal raštą ir klaidas matau,kad tikrai "gera" mokykla.Gal ten tik tokie ir toleruojami.
O ką geriau pasirinkt vaikui,eisiančiam į 5 klasę, iš Žirmūnų
Atsakyti
toks nekuklus klausimas.
sios mokyklos vaikai i ekskursijas kokias vazineja? g.gif
mano vaikas pasake, kad ju aukletoja sake, jog keliones reikia uzsidirbt g.gif
siemet kaip supratau neuzsidirbo nabagai biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, kad važinėja. Ir nemažai.Na, o pirmūnai(nežinau, ar visi, bet pradinukai tai tikrai) mokslo metų gale važiuoja į nemokamas ekskursijas po Lietuvą.
Atsakyti
O gal kas nors galėtų parekomenduoti pas kurią dabartinių trečiokų mokytoją geriausia eiti. Mokykloj pasakė, kad yra trys : B. Drigotienė, G. Gabreliūnaitė, V. Šimkienė. Kadangi ir taip naujokas bus, tai labai jau noretūsi, kad viskas būtų thumbup.gif Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją. Gerai būtų į a.z.
Atsakyti
o as l.prasau apie busimu (nuo rugsejo planuojam but naujokai) antroku mokytojas parasyt, galima i az, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
as einu i ta mokykla istikruju nesiskundziu mokytojai geri... ir labai atsiprasau F=ma bet tai buvo pries daug metu ir nereiketu galbut lygint su dabartimi...mokykla tikrai normali daug renginiu kai vaikai gali parodyt savo talenta pvz. dainuoti ar sokti.... poezijos vakaras buna....bureliai vaidinimo.... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal siemet kas is esamu pirmokeliu mamyciu galetu suteikti info? Domintu kiek klasese mokiniu, ar patenkinti, na pliusus ir minusus kokius izvelgete per siuos kelis menesius. Gal kokia konkrecia mokytoja rekomenduot galetumet ar atvirksciai gal yra kokia pas kuria geriau nepapult. Kaip jau ir minejau domina viskas kas susije su esamais pirmokeliais.

Aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(nomb @ 2009 04 24, 15:20)
O gal kas nors galėtų parekomenduoti pas kurią dabartinių trečiokų mokytoją geriausia eiti. Mokykloj pasakė, kad yra trys : B. Drigotienė, G. Gabreliūnaitė, V. Šimkienė. Kadangi ir taip naujokas bus, tai labai jau noretūsi, kad viskas būtų  thumbup.gif Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją. Gerai būtų į a.z.

Man irgi aktuali informacija apie sias mokytojas. Gal galetumet ir man kazka apie jas parasyti i AZ arba cia, i tema. Kuria geriau butu pasirinkti, jei tik bus galimybe rinktis?...
Atsakyti