Įkraunama...
Įkraunama...

E. Pliaterytės mokykla

Gal kokiu nauju komentaru (geru ar blogu) atsirado apie sita mokykla?
Atsakyti
O ką konkrečiau norėtumėt sužinoti?
Atsakyti
Kokie mokytojai, kokia aplinka, kokios zinios?
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 20, 18:08)
Kokie mokytojai, kokia aplinka, kokios zinios?


Mokytojai jauni, energingi, yra ir vyresnių, labiau patyrusių. Anglų, lietuvių kalbos, gamtos tikrai geri. Žiniom kol kas nesiskundžiam smile.gif Visi dalykai svarbūs(ir dailė, ir kūno kultūra, ir darbai...). Reikalavimai nemaži, bent jau kol kas.
Aplinka tvarkoma kaip ir visur neblogai. Renginių būna įdomių vaikams smile.gif
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
gal jau is pabaigusiu vaiku, mamu turi kas nuomone apie biologe Balsiene?

butu labai idomu suzinot
galima ir i a.z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2008 12 04, 13:24)
gal jau is pabaigusiu vaiku, mamu turi kas nuomone apie biologe Balsiene?

butu labai idomu suzinot
galima ir i a.z.  4u.gif


Na aš ne mama, bet ji mano auklėtoja buvo prieš 5 metus.
Ką galiu pasakyti, hmm turbūt nelabai ką gero nei iš pedagoginės, nei iš mokslinės pusės, klauskit konkrečiau mirksiukas.gif Kiek girdėjau, ji jau pensijoj turėtų būti, ar klystu? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Dirba smile.gif Dukra sako, kad griežta, bet gera, gerai moko.
Atsakyti
Balsienė šiaip labai gera mokytoja, vaikus sudrausmint sugeba, klasėj tvarkos gelžinės įveda mirksiukas.gif , kurios dažnai trūksta. Žinau kad daug vaikų ja dažnai skundžiasi, o tėvai "kovingesni" iškart bėga skųstis smile.gif . Bet mano nuomone tai nėra reikalo, nes ji tikrai gera mokytoja- gal su savo metodais, bet gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraidanti Voverė @ 2008 12 07, 20:58)
Balsienė šiaip labai gera mokytoja, vaikus sudrausmint sugeba, klasėj  tvarkos gelžinės įveda  mirksiukas.gif  , kurios dažnai trūksta. Žinau  kad daug vaikų ja dažnai skundžiasi, o tėvai "kovingesni"  iškart bėga skųstis  smile.gif  . Bet mano nuomone tai nėra reikalo, nes ji tikrai gera mokytoja- gal su savo metodais, bet gera.  smile.gif


Sveiki,

Gal kas gali parasyti ar sunku patekti i Pliaterytes m-la, jei nepriklausome pagal gyvenamaja vieta? Ar imanoma susitarti? Kokie susitarimo budai:)? Ar tiesiog uztenka anksciau uzsirasyti? Prasau atsakykite jie nesunku i AZ. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Skraidanti Voverė @ 2008 12 07, 20:58)
Balsienė šiaip labai gera mokytoja, vaikus sudrausmint sugeba, klasėj  tvarkos gelžinės įveda  mirksiukas.gif  , kurios dažnai trūksta. Žinau  kad daug vaikų ja dažnai skundžiasi, o tėvai "kovingesni"  iškart bėga skųstis  smile.gif  . Bet mano nuomone tai nėra reikalo, nes ji tikrai gera mokytoja- gal su savo metodais, bet gera.  smile.gif


Jeigu tie savi metodai nežmoniškas griežtumas visais atžvilgiais, pradedant vaikinų plaukų ilgiu, baigiant tuo, kad mokytojams sudaro sarašus, kiek jos auklėtinis min gali turėti semestre, tai man geriau ne toks savitas mokytojas. Reiktų nepamiršti įvairių frazių : aborto liekanos, gimdytojai, 30m stovėjo, o 31 sulūžo.
Kalbant apie dalyko žinojimą ir dėstymą, tai ką aš žinau, gal kai kuriem ir patinka nuo knygos nurašinėti "trumpiau" skyrelius.
Dabar gal Pliaterytė be tokių mokytojų niekaip neišsiverstų, bet kai kuriems gali ir šoką varyt
Atsakyti
Dekui, ne pensijoj, oi nepensijoj..gal ir gaila

as ir uz tvarka ir t.t., kartais reikia griezciau paspaust, ale va ir norejau suzinot, galvoju gal vaikas kazka issigalvoja, kazka per daug pasako
turejau ir as biologe..oi baisia mokytoja, kuri megdavo zeminti, pajuokti, pasiepti...visus..nebuvo numyletiniu ar dar kokiu..
del to net dabar pabaigus jau tiek metu mokykla nupurto atsiminimai
ir butinai vel papuolam pas panasia mokytoja doh.gif
gaila , nes siaip sypsena rodo kaip maloni asaba, o is vaiku girdziu kad pazemina ir t.t.
kaip ir F=ma mazdaug aprase... unsure.gif
gaila....
ne tokiu mokytoju norime savo vaikams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beibikas: 10 gruodžio 2008 - 12:49